Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
Rodanek

Dwa lata za sex z prostytutką.

Recommended Posts

Parlament Chin przegłosował w sobotę likwidację ośrodków odosobnienia dla prostytutek i ich klientów. Zgodnie z prawem policja mogła tam umieszczać zatrzymane osoby bez aktu oskarżenia na okres do dwóch lat.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/wielka-zmiana-w-prawie-ws-prostytutek-w-chinach/dp7rhq1

A już myslałem o naszym kraju.

W Chinach jest więcej mężczyzn niż kobiet, różne źródła, które teraz przejrzałem na szybko, podają, że okołov33-34 milionów Chińczyków nie znajdzie kobity.

To jest głównie skutek polityki jednego dziecka i selektywnych aborcji ze względu na płeć. W takich realach są jeszcze takie kary za korzystanie z usług prostytutek? 😮 

Szok.

https://www.scmp.com/magazines/post-magazine/long-reads/article/2142658/too-many-men-china-and-india-battle-consequences

BTW

W U.E. klienci prostytutek są karani w dwóch krajach, Francji i Szwecji:

https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/304069857-Francja-Prostytucja-schodzi-do-podziemia.html

• Like 1

Nie trzeba szukać daleko - w krajach skandynawksich prostytucja jest nielegalne ale tylko klientów nabywających usługi seksualne.

Ciekawy jestem jak z czasem rozwinie się określenie "prostytucja". Czyli czy za bycie w relacji sponsorowanej ze studentką też będzie kara -> oczywiście tylko dla mężczyzny bo to on jest zły, że "wykorzystuje" kobietę a ona, biedna i uciśniona mająca kilku sponsorów jest niewinną myszką :)

• Like 1

Tak już jest tam gdzie jest feminizm, np w Szwecji.

Wprawdzie do więzienia nie sadzają, ale pewnien SĘDZIA zapłacił dwa razy po 10.000, chyba Euro, bo go złapali z panienkami.

A każdy bardziej znany gośc na Zachodzie, jeśli go złapią, kaja się i żałuje, publicznie przed mediami, swojego grzechu.

Już nie mówię o milionach dolarów wyciągniętych z facetów dzięki #metoo, jak też złamanych karierach i straconych stanowiskach.

Edited by JoeBlue
  • Like 1

O tym, że był idiotą, że dał się złapać.

Każdy na topie wie, że chcą go załatwić, choćby po to żeby zająć jego miejsce, umiał rozegrać konkurentów skoro jest na topie a na dupę dał się złapać.

Znam takie ludowe przysłowie z Kresów Wschodnich:

"Zjadła dupka przygłupka".

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By amber99
      Witam zakładam nowy temat. Kolega mi kiedyś mówił ze jego kolega na studiach z energetyki pojechał na Erasmusa. Jednak nie wiedział do jakiego miasta. Na internecie przeczytał ze w Budapeszcie są łatwe panienki i dobry melanż. Od razu na miejscu w akademiku zamieszkał z włoszka, Hiszpanka i Czeszka. Na zmianę je pukal albo wychodził na imprezy i sprowadzal panny. Drugi kolega na politechnice warszawskiej jego koledzy wyjeżdżali głównie do hiszpani wloch bo dobra impreza. Jak zaopatrujecie się na dziewczyny które były na erasmusie? Koledzy mówili że jeśli idziesz na randkę to pytasz czy byłaś na erasmusie? Jeśli tak to ona nie jest wart uwagi. Co o tym sądzicie?
    • By Ttomekk
      Witam bracia, słowem wstępu chciałbym napisać, że znalazłem was przypadkiem i całe szczęście. Bywałem tu na partyzancie nie zalogowany, ale w końcu przyszedł i mój czas.

Najprościej jak to mogę ująć, to kut*s mi więdnie.

Jestem z dziewczyną lekko ponad 2 lata,  po jakichś 5 miesiącach oboje mieliśmy ze sobą ten pierwszy raz. Oczywiście nie obyło się bez problemów wtedy tez 3/4 razy wymiękłem, ale doskonale zdawałem sobie sprawę, że to wszystko stres i w końcu jakoś poszło. Później sex był świetny, (o ile mogę tak stwierdzić nie mając innej wykładni) posypało się w marcu tego roku, myszka zmieniła mi kilka dni w jeden wielki stres informacją, że jest w ciąży, a przez jeden lekkomyślny wieczór było to prawdopodobne.
      Szczęście w nieszczęściu obyło się tylko na strachu, ale od tego momentu coś jej się w makówce przestawiło i sex mam tylko w dni niepłodne, a z racji w jakim formacie się widujemy wychodzi jakieś 2 przy dobrych wiatrach 3 razy w miesiącu...  Zauważyłem, że od tego czasu czekam na to jak pies z wywalonym jęzorem i powróciła myśl w głowie z naszych początków "żeby tylko się wykazać" bo po takim poście potrafiłem strzelić w 2 minuty...

Już, zeszłego miesiąca czuje jak wymiękam, farta miałem, że akurat doszła, to dałem sobie już ze swoja przyjemnością spokój.   I wczoraj gdy nadszedł ten dzień , cały czas miałem tylko dupczenie w głowie i żeby wszystko wyszło, jak już doszło co do czego próbowałem w nią wejść, nie udało się, jakiś opór uczucie jakbym nie mógł w dziurę trafić (wiem ze czytając to może się wydać w ch*j śmieszne), ale z mojej perspektywy nie było, w tedy poczułem w głowie ten stres, fale gorąca, szron na czole jakbym pobiegał i już było po zawodach, prezes wymiękł.  Atmosfera prysła, głupio się poczułem, powiedziałem ze przepraszam, myszka powiedziała, ze nie szkodzi po czym przyszło K.O "to Ci się często zdarza"  nie powiem zabolało, nie spodziewałem się, że wypomni mi coś z naszych początków, gdy oboje mieliśmy obawy, brak doświadczenia i to jeszcze w taki sposób.  
      Podejrzewam, że to wszystko jest spowodowane brakiem i oczekiwaniem na sex, ze za bardzo chce i później wychodzi jak wychodzi, wiem, że to na razie pojedyncza sytuacja, ale już z tyłu głowy chodzi mi myśl, czy się to nie powtórzy. Rozmawiałem o tym z moją, że powinniśmy częściej się kochać, tak jak dawniej, ale ta twierdzi, że się boi ciąży i po ślubie ( serio?)...

Nie wiem panowie, jak wyjść z tej całej sytuacji, potrzebuje waszej porady. 
      Jeśli ktoś dotrwał do końca, to dziękuje.  

• By viko
      Mam problemy ze wzwodem. Mój penis podczas stosunku jest po krótkiej chwili miękki. Trochę ostatnio się stresuję i mam sporo pracy. Piję dużo kawy. Na początku podczas inicjowania stosunku jest wszystko ok, potem już niestety nie. Nie wiem  co jest przyczyną. Czy ktoś z Was miał podobny problem?
    • By Adolf
      Kobieta wyzwolona, czyli łatwiejsza do podrywu.😝 Wystarczy na wstępie zapytać czy uważa się za wyzwoloną, dalej pójdzie łatwiej.
      Smutne jest to co jest poruszone w audycji. Polecam.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.