Skocz do zawartości

Kiedy pocałować dziewczynę?


.LaRs

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie podpiąć się pod temat kolegi. Może ktoś z bardziej doświadczonych coś powie o sytuacji.

Ja wtedy 26 ona lekko po 40. Rozwódka, ma faceta ale raczej żyją jak brat z siostrą. No więc znaliśmy się już dłuższy czas, dosyć dobry kontakt, flirt,jakby to powiedzieć dawała się bajerować ewidentnie. Jednak bez kontaktu fizycznego nawet tego "przypadkowego". Pewnego razu będąc w dosyć dobrych nastrojach pozwoliłem sobie tak po chamsku położyć rękę na jej udzie. Po chwili zabrała moją rękę, jednak ja z powrotem ja tam położyłem. Za drugim razem już zostałem odepchnięty za rękę z jakby złością. Pani zmieszana, niezbyt zadowolona. Na drugi dzień stosunek do mnie bardzo ostrożny, jakby bała się że się obraziłem za to lub jestem zły. Do końca dnia jej przeszło bo traktowałem ja normalnie. Po jakimś czasie zauważyłem ten "przypadkowy" dotyk z jej strony praktycznie kiedy tylko miała okazję ocieranie się ręką o moją rękę. 

Wiem że może lamerska historia, ale co myślicie o takim zachowaniu?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, z prawego łoża napisał:

Również miałem styczność z Pawłem i uważam, że ma dużo większe doświadczenie z kobietami niż 99.9% tego forum. 

No po chÓj marnujesz swój cenny czas na takim słabym Forumie, ja na twoim miejscu skupiłby się audycjach tego całego Pawła. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Serio w to wierzysz?

Ja to wiem. Czego się spodziewasz po 7-8 letnim związku, gość to alkoholik, mają wspólny kredyt na dom. Bardzo możliwe że był jeszcze jakiś bolec z tego co mi córka opowiadała bo ja też znam dobrze ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, .LaRs napisał:

1 zaprowadziła mnie na koniec dworca, gdzie już nie było ludzi i zaczęła się do mnie przytulać

2 na koniec popatrzeliśmy sobie w oczy  widać,

3 że chyba tego oczekiwała. 

4 Według was na której jest najlepiej ją pocałować?

5 Nie chciałem by pomyślała sobie, że zależy mi tylko na jednym i nie rzuciłem się w jej usta.

Tłumaczenie na męski w lustrzanym odbiciu gapiącej się samicy na 'cycat'.

 

1 PRZEJĘŁA inicjatywę, ewidentnie nieźle najarana była .....była ........była.

 

2 Ze świata zwierząt poczytaj o ostrzeniu i synchronizacji wzroku. 

My TORZE animalsy(te same zasady).

 

3 Nie nie, raczej chciała pospawać popękane od zimna łączenia szyn, metodą na termit,  kopcowaną w mule w asyscie mrówkojada.

 

4 ZAPAMIĘTAJ  na zawsze.

 Jeżeli zadajesz sobie pytanie CZY TO JEST TEN MOMENT?

TO WŁAŚNIE JEST TEN MOMENT!

DRUGIEGO TAKIEGO NIE BĘDZIE.......

Każdy kolejny jest słabszy, a wrota do 'szparki' sa coraz bardziej zawarte(staro słowiański).

 

5 ZAKŁADAJĄC, że jest ona w wieku 18/25 lat, dostała już atencje.

Czego według Ciebie szukała jeszcze?

Pomijając cały proces do szukania Jelenia na GEN/ZASOBY(ślub).

 

Zapewne masz jakieś tajemne moce? 

Chciała je od Ciebie przejąć?

.........

........

......

Wiadomym było, że jej na dworcu nie przelecisz bo......wstaw dowolne.....

Ale szału do opowiadań po powrocie do domu to ona mieć nie będzie......

....A tak by koleżankom nagrała jaki ty ogier BYŁEŚ ale pociąg nadjechał, no musiała już jechać i teraz myśli o tobie i kombinuje(robi podkład aby nie wyjść na łatwą)bo to chyba ten jedyny.....ble ble.....ble.

 

 

 

Edytowane przez Tornado
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że niepocałowanie jej niekoniecznie musi być zakończeniem tej całej relacji, o ile pokazałeś się z ciekawej strony, byłeś wyluzowany, pewny siebie (a przynajmniej zrobiłeś takie wrażenie - bo skoro zakładasz tutaj ten temat i się pytasz to nie jesteś pewny). 

Zdecydowana większość facetów podjęłaby próbę pocałunku na pierwszym spotkaniu,  i tutaj jest możliwość (a nie musi tak być), że pokazałeś się z innej strony, może lepszej strony - bo jednak większość facetów to za przeproszeniem bezmózgi i napaleni stulejarze, z którymi Panna nie miała o czym pogadać. Jeśli na takich trafiała to lepiej dla Ciebie.

 

Jeśli dojdzie do kolejnego spotkania to już powinieneś wiedzieć jak się z nią przywitać i pożegnać.

Btw, z tego co pamiętam, Paweł G. nie mówił że trzeba czekać do 3/5/X randki tylko właśnie wyczuć ten moment, a gdy do którejś randki tam NIE BĘDZIE pocałunku to należy z taką kobietą się definitywnie pożegnać, bo wychodzi na to, że szuka jedynie czasoumilacza i uwagi.

Edytowane przez Szczery Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Still napisał:

Ciekawe, ciekawe.... @azagoth Ty stulejo ?

Nie miałem na myśli użytkowników forum.  Bo są faceci konkretni, dobrze wyglądający i dobrze ubrani, którzy są pewni siebie, mają gadanę i na pierwszym spotkaniu nie tylko pocałują dziewczynę ale też pójdą z nią do łóżka. Ale to mniejszość. Sporo facetów nie umie dobrze zagadać do dziewczyny, nie wyglądają dobrze i najczęściej co potrafią to wprost zaproponować seks lub wysłać zdjęcie wacka, a gdy już dojdzie do spotkania to dziewuchy zaraz kończą spotkanie. Multum takim opowieści słyszałem od koleżanek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Cznel said:

Ja wtedy 26 ona lekko po 40. Rozwódka, ma faceta ale raczej żyją jak brat z siostrą

 

Tak, tak. No bo przecież śpisz razem z nimi to wiesz co się w sypialni dzieje. Każdy kochanek ślepo wierzy, że jego kochanka mężatka nie sypia z mężem. 

 

2 hours ago, Cznel said:

Wiem że może lamerska historia, ale co myślicie o takim zachowaniu?

 

Że nie powinieneś tracić nawet jednej minuty swojego czasu na kobietę starszą od siebie o ponad 14 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@.LaRs inaczej nie potrafiłeś, a co było tego już nie zmienisz. Tutaj starsi bracia dobrze radzą. Ja tylko dopowiem. Gdy jesteś z dziewczyną, to w tym czasie nie myśl o Pawłach, czy innych "mistrzach". Gdy myślisz o Pawle, to nie skupiasz się na pannie i wtedy masz z nią rozjazd.

A i jeszcze jedno. Romantyków to kobitki kochają, tylko w filmach i Harlekinach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LSD napisał:

 

-nieraz dziewczyny z internetu na spotkaniu na żywo wyglądały dużo mniej atrakcyjnie, niż na zdjęciach. W takim wypadku wiedząc, że już się z nimi nie spotkam, rzucałem od niechcenia po godzinie rozmowy „to co, jedziemy do mnie na kolację ze śniadaniem?”. Zdziwiłbyś się, ale kilka razy weszło jak w masło ;) 

Bardzo otwarte karty, nie lepiej zaproponować "drinka" u siebie, a całą resztę zostawić na domysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cznel Jeśli chcesz wyjść z friendzony to jedyne co wiem że może zadziałać to bardzo zdecydowana propozycja seksu, zagranie w otwarte karty. To pokaże że masz jaja i ma szansę powodzenia. Nie obrazi się. Być może będzie trzeba ją jakiś czas urabiać. W najgorszym wypadku powie że nie jest zainteresowana i wiesz na czym stoisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tam wiecie o friendzonie.

 

Jak panna chętna to możecie przez miesiąc z nią się spotykać jak z kumplem, a potem i tak zaliczycie. Volenti via est.

 

Nie, nie jest grzechem pocałować dopiero na czwartej randce, tak samo jak nie jest na pierwszej :) Ale w nieskończoność to nawet najbardziej napalony człowiek na drugiego nie będzie czekał :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.