Skocz do zawartości

Kiedy pocałować dziewczynę?


.LaRs

Rekomendowane odpowiedzi

@.LaRs ok, jeszcze ja dodam swoje trzy grosze. Jeśli szukasz panienki na sex, to rób jak Bracia nakazują. Jeśli szukasz czegoś więcej, to naprawdę nie ma znaczenia, na której randce ją pocałujesz - byle nie czekała zbyt długo. Jeśli 3-4 randki nie będzie, no to wiadomo, że nie był to materiał na LTR. Ja swoją pocałowałem chyba na 4 randce, a teraz jestem z nią kilkanaście lat, jest moją żoną. Czy warto było - to już oddzielna historia :D Ale w sumie mamy córkę, nawet jeśli wszystko skończy się rozwodem i oskubaniem mnie z większości zarobków - to i tak było warto ze względu na córkę.

 

Nie opisałeś swojej historii ale mam dziwne przeczucie, że zależy Ci na czymś więcej niż jednorazowy seks. Jeśli tak - to Forum nie jest do końca dla Ciebie. Wiedza tutaj zawarta jest naprawdę bezcenna - ale trzeba umieć ją filtrować. Jeśli jesteś młody i niedoświadczony - z jednej strony rady Braci mogą pomóc Ci przejrzeć na oczy i uwolnić się od toksycznego związku, z drugiej strony - jeśli masz naprawdę rokującą kandydatkę i zastosujesz się do NIEKTÓRYCH rad - masz gwarancję, że zjebiesz. 

 

Musisz sam sobie odpowiedzieć na pytanie czego chcesz. Ja osobiście badałbym sprawę - dla mnie seks jest przereklamowany, szkoda byłoby mi czasu na ONS. A czy warto iść w stronę LTR, to już inna sprawa :D

 

EDIT: przypomniało mi się jedno. Pierwszy pocałunek z dziewczyną miałem w swoje 18 urodziny. To była/jest moja eks, ostatecznie nie przeleciałem jej (niestety :D). No ale jest to jedno z moich najprzyjemniejszych wspomnień (z żoną to już nie to samo ;)). Taki ze mnie romantyk :D

Edytowane przez staryzonaty
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Cznel napisał:

Taaa już lecę z pierścionkiem i kwiatami

Emanuel M. z Grudziądza ożenił się z o 15 lat starszą kobietą i po jakimś czasie został prezydentem. 

 

Janusz P. z Małkinii ożenił się ze starszą od siebie kobietą i dziś jest dyrektorem huty.

 

Powiedz TAK sukcesowi.

Powiedz TAK starszej żonie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@staryzonaty Czasy jednak się zmieniają. Zasady gry również. Czekanie z tym zbyt długo. Jednak szufladkuje nas w oczach wielu dam, jako przyjaciela. Dlatego zaleca się kuć żelazo puki gorące.

Ja dowiedziałem się, że wysyłanie zdjęć penisa jest ok. Pożądanie nawet przez młodsze pokolenie pań. Bo jak to, koleżanki dostają a ona nie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to jest dziwne, że gdy już się żegnaliśmy ona wręcz złożyła ręce i prosiła mnie o kolejne spotkanie, zaproponowała kino pytając, czy się jeszcze spotkamy, zrobiło mi się głupio i odpowiedziałem tylko, że tak.

Na fb pisała do mnie jakie mam plany na sylwestra, że jestem fajny chłopak i bardzo dobrze się przy mnie czuła. Myślę, że jeszcze nie wszystko stracone, nie ukrywam, zależy mi na tym aby stworzyć z nią związek a nie tylko ją zaliczyć. Aha, no i dostałem prezent na Święta od niej perfum za około 200 zł (lol).

Edytowane przez .LaRs
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

18 godzin temu, .LaRs napisał:

zaprowadziła mnie na koniec dworca, gdzie już nie było ludzi i zaczęła się do mnie przytulać, na koniec popatrzeliśmy sobie w oczy i styknąłem ją nosem, nie doszło do pocałunku ale widać, że chyba tego oczekiwała. 

Jeśli czekasz na odpowiedni moment... To właśnie minął. 

Jeśli sprawa nie przepadła całkiem, to nadrobić musisz przy najblizszej okazji jak bedzie klimat. A klimat sam musisz wyczuć. Nie sugeruj sie przy tym jakimis youtuberami. 

52 minuty temu, .LaRs napisał:

Aha, no i dostałem prezent na Święta od niej perfum za około 200 zł (lol).

Aaa to jest z kolei sygnał alarmowy

To nie jest normalne zachowanie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chuja tam, nie ma żadnych reguł, ja też się naczytałem naogladalem, przyatakowalem na drugiej randce i co? I gówno, nadstawiał policzek, potem już się nie chciała spotkać. Może odwołanie dwóch pierwszych propozycji też już było sygnałem alarmowym, teraz bym się juz 3 razy nie narzucał. Byłem wkurwiony, że coś źle zrobiłem itp. ale w sumie sam mam wokół siebie kilka kobiet, które co by nie odwalały, to bym ich nie chciał, tak po prostu nie mój typ itp. Więc czasami po prostu się nie da i tyle. 

 

Ps. Z jedną też miałem podobną sytuację, ale tam nawet nie było próby pocałunku, ona raz się spotkała, potem czasami pisaliśmy, proponowałem jeszcze jakieś spotkania i nic z tego... Potem jakieś pół roku później, poznała mnie ze swoją koleżanką, która nie miała z kim iść na wesele i jeszcze mi otwarcie powiedziała, że po prostu nie jestem w jej typie a ona nie potrafi udawać i nie chciała mi robić niepotrzebnej nadziei spotkaniami itp. Chvj, że z tą od wesela też nie wyszło, życie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ona zbliżyła się do Ciebie i popatrzyła w oczy to wtedy powinieneś ją pocałować, takie są reguły gry. Oczywiście są kobiety co nawet nie pozwolą się dotknąć na pierwszym spotkaniu. Natomiast tu był jasny sygnał przytulenie i zbliżenie nos w nos. To Cię nie dyskwalifikuje oczywiście, ale na drugim spotkaniu jak to się powtórzy złap mocno za tyłek i do dzieła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem jej pocałować z dwóch powodów:

 

1. Nie chcę aby sobie o mnie pomyślała, że całuję się z każdą dziewczyną na pierwszym spotkaniu

2. Nie chcę aby ona o sobie pomyślała, że jest łatwa i aby nie myślała, bym ja myślał, że całuje się z każdym na pierwszej

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brat Jan napisał:

Różnica jest taka, że u autora to ona zainicjowała.

Faktycznie coś w tym jest, teraz mi się przypomniało, że ja wcześniej jeszcze inicjowałem dotyk, wszystko szło dobrze i potem lipa z tym pocałunkiem... więc inna sytuacja.

 

Godzinę temu, .LaRs napisał:

o mnie pomyślała

 

Godzinę temu, .LaRs napisał:

o sobie pomyślała

 

Też z tym miałem problem zanim zacząłem się interesować forum i ogólnie swoim rozwojem, dalej jeszcze czasem się na tym łapię ;)  chodzi o to, żeby robić to co masz ochotę w danej chwili zrobić, żeby też nie było to wymuszone. Chcesz coś powiedzieć; mówisz, chcesz pocałować; całujesz. Trzeba mieć w dupie co sobie ktoś pomyśli. Zauważ, że teraz i tak myślisz o tym co sobie pomyślała, bo jej nie pocałowałeś :D Wniosek jest jeden słuszny: nie myśleć tylko działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, nie myśleć tylko działać. To jest gra, trzeba myśleć, by jej nie przegrać. Jeśli bym nie myślał to by pewnie był seks w aucie a nie o to mi chodzi, chodzi mi o to aby zbudować z nią w miarę zdrową relację bez żadnej presji na związek, chcę abyśmy byli w tej relacji swobodni, mieli dużo przestrzeni, nie chcę na nią naciskać. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@.LaRs na razie to ona naciska na Ciebie, ciągnie na koniec peronu, namawia na kino. Pięknie, że grasz białego rycerza, ale to jest dobre do czasu. Dziewczyny często w takich relacjach szukają potwierdzenia własnej atrakcyjności. Ty jej dałeś troszkę po nosku (nawet dosłownie :P). Ale tak jak pisałem, jeśli przeciągniesz strunę, ona będzie łatwym celem, dla kogoś, kto nie będzie chciał tak się z nią bawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, balin napisał:

Ale tak jak pisałem, jeśli przeciągniesz strunę, ona będzie łatwym celem, dla kogoś, kto nie będzie chciał tak się z nią bawić. 

Kolega niestety mam rację.

Ty masz myślenie, że działasz w dobrej wierze. W porządku, tego nie można negować. Teraz pani to się podoba, ale przyjdzie czas, że natknie się na odważnego, pewnego siebie gościa, który zapewni jej taki mocny przypływ emocji, że usłyszysz od niej: Misiu, nie wiem co czuję....

 

Dajesz pani nijakie emocje, które szybko obrócą się przeciwko tobie. To nie jest nasz wymysł, takich historii pełno na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, .LaRs napisał:

Nie chciałem jej pocałować z dwóch powodów:

 

1. Nie chcę aby sobie o mnie pomyślała, że całuję się z każdą dziewczyną na pierwszym spotkaniu

2. Nie chcę aby ona o sobie pomyślała, że jest łatwa i aby nie myślała, bym ja myślał, że całuje się z każdym na pierwszej

Za dużo myślisz za siebie i za nią... Komplikujesz proste sprawy.

 

Kobieta często skraca dystans kiedy czuje się bezpieczna od oceny - nie ma obserwatorów , nie ma oceny... Pusty peron.

 

Robi to w jednym celu  - chce pogłębić tą intymną relację.

 

Dostałeś dobrą lekcję od życia, przemyśl ją sobie i wyciągnij wnioski na przyszłość.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, .LaRs said:

Nie chciałem jej pocałować z dwóch powodów:

 

1. Nie chcę aby sobie o mnie pomyślała, że całuję się z każdą dziewczyną na pierwszym spotkaniu

2. Nie chcę aby ona o sobie pomyślała, że jest łatwa i aby nie myślała, bym ja myślał, że całuje się z każdym na pierwszej

O matkoboskaprzenajświętsza ?

 

Ty się kwalifikujesz do natychmiastowej terapii odrycerzającej.

Następnym razem zrób sobie przysługę i rób dokładnie odwrotnie niż "chcesz". 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/29/2019 at 8:57 PM, Exar said:

No chyba, że mierzysz wysoko... ?

 

emmanuel-macron-brigitte-trogneux-amour_

 

Swoją drogą jak oceniacie związek prezydenta Marcona z starszą panią ze zdjęcia? Udało mu się zbajerować milfa w szkolei sytuacja wymknęła się z pod kontroli czy też może prezydent Francji jest najbardziej znanym białorycerzem  (albo trójkolorowym rycerzem :D) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało która osoby wypowiadająca się w tym temacie ma powodzenie płci przeciwnej. Jeżeli dziewczyna jest bardzo zainteresowana nami jest wręcz wskazane aby delikatnie panią stopować i w ten sposób nakręcać. Jak widać rady, z których autor skorzystał poskutkowały i dziewczyna jest bardzo nakręcona. Atrakcyjna osoba spotyka się z masą napalencow, którzy chcą ją całować i zaliczyć. I co poniektórzy myślicie? Że to tylko  wy jesteście tacy męscy, ze potraficie wziąć pannę za dupę i pocałować. Ehh. I jeszcze jedno. Autor ma problem z pewnością siebie. Chcesz znaleźć łaskę, którą pocałujesz na 3 randce po raz pierwszy to takiej szukasz. Niektóre zrezygnują, będą chciały tylko twojej atencji i dowartościowania. Dziewczynę szukasz pod siebie a nie siebie dostosowywujesz pod dziewczynę. 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.