Skocz do zawartości

Kiedy pocałować dziewczynę?


.LaRs

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, z prawego łoża napisał:

Atrakcyjna osoba spotyka się z masą napalencow, którzy chcą ją całować i zaliczyć. I co poniektórzy myślicie? Że to tylko  wy jesteście tacy męscy, ze potraficie wziąć pannę za dupę i pocałować. Ehh. 

 

Może "spotyka" a nie "spotyka się". Niemniej jednak od czasu do czasu robi to z kimś a nie że wzbrania się przed wszystkimi męskimi. Mnie chodzilo o to że jak widzę że chyba jest chętna to preferuję dotknąć pupy a nie pocałować. Z tym, że ja nie szukam kobiety na stałe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby które szukają dziewczyny na stałe i zastanawiające się nad tym, na której randce pocałować ją, powinny nie wykluczać takiej oto ewentualności, że ona współżyje z innym / innymi ale chce znaleźć kogoś na stałe. Bądźcie przygotowani na najgorsze a nie będzie, heh.... zabójczych niespodzianek. Jeżeli tak jest, to całkiem prawdopodobne, że przestanie z nimi współżyć gdy uzna że chce być z Tobą. Jednak niekoniecznie. Zresztą, po cholerę ja to piszę, na pewno bierzecie to pod uwagę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@z prawego łoża ciekawe spostrzeżenie.

Wiesz, że dzwonią. Tylko nie wiesz w którym kościele.

53 minuty temu, z prawego łoża napisał:

Mało która osoby wypowiadająca się w tym temacie ma powodzenie płci przeciwnej.

Czemu tak zakładasz? Bo mają inne podejście do tematu niż ty? Czy może z ciebie jest taki Casanova?

Może ten Paweł, o którym nigdy nie słyszałem. Jest dla ciebie aż takim autorytetem?

 

53 minuty temu, z prawego łoża napisał:

Jeżeli dziewczyna jest bardzo zainteresowana nami jest wręcz wskazane aby delikatnie panią stopować i w ten sposób nakręcać

Tak, gdy jest bardzo nami zainteresowana. Granie na emocjach. Pokazanie, dominacji. Wyższości prowadzenia gry.

Wcześniej jednak trzeba pokazać, zainteresowaniem. Nakreślić, intymną interakcję.

 

53 minuty temu, z prawego łoża napisał:

Atrakcyjna osoba spotyka się z masą napalencow, którzy chcą ją całować i zaliczyć. I co poniektórzy myślicie? Że to tylko  wy jesteście tacy męscy, ze potraficie wziąć pannę za dupę i pocałować.

Tylko większość tych "napaleńców", brakuje umiejętność/odwagi, żeby dopiąć swego. Pewnie część nawet nie rozpocznie interakcji lub zbyt szybko będzie próbować "domknąć".

Więc tak, "złapanie za dupę", w odpowiednim momencie. Jest wyznacznikiem, tak jak zachowanie opisane powyżej.

 

53 minuty temu, z prawego łoża napisał:

Chcesz znaleźć łaskę, którą pocałujesz na 3 randce po raz pierwszy to takiej szukasz. Niektóre zrezygnują, będą chciały tylko twojej atencji i dowartościowania. Dziewczynę szukasz pod siebie a nie siebie dostosowywujesz pod dziewczynę. 

Tak wszystko zależy od tego, kogo szukasz i kogo szuka ona. Jeśli przejażdżki na karuzeli, to straciłeś okazję. Jeśli czegoś więcej, to jak długo będziesz potencjalnym kandydatem?

Dlatego nie ma tu sztywnych zasad. Jeśli ma się ku tobie, nawet jeśli zachowasz się słabo. Będzie się jej to podobać.

Osobiście staram się być elastyczny. Wchodząc z tobą w interakcję, nie musi znaczyć, że wchodzi z wszystkimi (nawet wśród ladacznic)

 

Jeśli ma się opcję, można podzielić spotykane kobiety. Na te które reprezentują potencjał i które nie(P&D).

 

Edytowane przez Dakota
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Peckerwood said:

Bądźcie przygotowani na najgorsze a nie będzie, heh.... zabójczych niespodzianek. 

 

Tak może być. Gość tu kombinuje czy na pierwszej czy na drugiej randce a panna mogła kilka dni wcześniej lizać pałę i połykać spermę. Albo jak po dłuższym związku jest to rimming ustami leciała. A tu takie rozkminy kiedy pocałować.

 

Ja jeszcze lubię napluć damie do ust wcześniej ja policzkując. Tak ogólnie to po sobie to ja bym nie chciał panny dostać ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, .LaRs napisał:

Ona do mnie wypisuje, że całą noc o mnie fantazjowała i że mam przyjechać ją zmęczyć.

"Przyjedz (do mnie), zobaczymy co masz na myśli."

 

9 minut temu, .LaRs napisał:

Panowie, wtf? 

Zaprasza cię na seks lub bada jak się zachowasz.

Najprawdopodobniej nie jest to partnerka na seks po ślubie.

 

@.LaRswybij sobie z głowy, jednorożce.

Kobiety trzymające cnotę,tylko dla ciebie.

Edytowane przez Dakota
Może nie powinienem sprzedawać wam moich sztuczek. Rozpowszechnią się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/30/2019 at 12:10 PM, .LaRs said:

Nie chcę aby ona o sobie pomyślała, że jest łatwa i aby nie myślała, bym ja myślał, że całuje się z każdym na pierwszej

No bracie, sroga incepcja widzę.

 

Może by tak coś zrobić zamiast myśleć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę prościej:

 

Nie spotkałem się z sytuacją, gdzie zachowanie identyfikowane jako ryzykowne(np pocałunek).

Po dobrym przyjęciu przez kandydatkę, zamykałoby w jej oczach, szansę na budowanie czegoś trwalszego.

Wiedza, że jesteś w stanie spać z większością kobiet(z znaczącym %), a wybrałeś ją. Dodatkowo je nakręca.

One lubią się łudzić, że mogą ujarzmić w tobie tą dzikość.

 

Natomiast zachowania pasywne, często zamykają drogę w rozwoju relacji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Peckerwood napisał:

Osobiście preferuję zacząć od bardzo lekkiego dotknięcia na przykład jej pośladków a pocałunek ewentualnie później. Według mnie kobiety to wolą.

Też tak uważam, najpierw jakiś dotyk, złapanie za ręce pod jakimkolwiek pretekstem typu pokaż czy masz zimne i takie tam. Już widać po tym jak reaguje na dotyk, czy ją to cieszy, czy Ci daje niechętnie tą rękę jak trup :D Zresztą to i tak nie daje 100% pewności, mimo fajnej reakcji na dotyk pocałunek i tak czasami nie wchodzi. Dotyk to jeszcze nic takiego zobowiązującego. Uważam, że próba pocałunku zdradza nam wszystko, jeśli odwróci głowę już możemy ręką którą mamy za nią, wybierać numer do następnej ? a poważnie to ja daję jeszcze szansę naprawić ten błąd, jeśli sama się angażuje, chce się ponownie spotkać itp.

 

Aaaa i zawsze ten zestaw stosuję na drugim spotkaniu (chyba, że tak jak u autora sama szuka pocałunku, co mi się osobiście raz zdarzyło, to odwzajemniam), nie jestem jakimś uwodzicielem a jak przyjdzie na drugie to już jest jakieś zielone światełko :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, thyr napisał:

mam przyjechać ją zmęczyć. Panowie, wtf

Idziesz i jak prawdziwy maczo rzucasz jej prosto w oczy:

"Cześć, no to idziemy pobiegać, Ty mała, niesforna sunio królewno!"

 

overweight-running-istock.jpg

 


P.s. Dzień drugi i już "masz coś zrobić" - wyczuła, że dobrze się zapowiadasz do LTR, skoro całujesz się już na 5. randce.

Edytowane przez Exar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..nie spodziewałem się, że wyjdzie poza rezerwat pytanie typu:

Całować teraz, zaraz, jutro, za dwa dni czy z języczkiem?

 

Czekam na pytania:

- Czy położyć rękę na stole?

- Czy popatrzeć na nią i mrugnąć czy wyjdzie na to że jestem łatwy?

- Czy się oblać wodą perfumowaną czy niech czuje dziki zapach mego ciała?

 

Myślałem, że kwestia całowania to jest naturalna i indywidualna kwestia.

Ode mnie tylko - zwlekanie to lipa na całej linii. Czy to poznanie kogoś czy materiał na LTR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RealLife napisał:

 

Tak może być. Gość tu kombinuje czy na pierwszej czy na drugiej randce a panna mogła kilka dni wcześniej lizać pałę i połykać spermę.

To jeszcze nic, bo po takim czasie, po spożyciu posiłków, piciu herbat itp. nie ma tego już w jamie ustnej. Prawdziwy problem (dla mnie który lubi wylizać ci...ę) to to, że one generalnie nie myją pochwy....  Podmywają się z wierzchu ale pochwy nie myją, bo jak twierdzą, szkodzi to ich jakiejś tam florze bakteryjnej. Twierdzą, że "samo się oczyszcza"... Robienie przez kobietę loda jest po stokroć bardziej higieniczne niż robienie minety.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Peckerwood to jeszcze nic.

Od minety do raka. Przyczyna HPV.

 

Wystarczy poszukać w internecie.

https://www.nhs.uk/news/cancer/men-who-perform-oral-sex-women-more-risk-mouth-and-throat-cancers/

https://zdrowie.dziennik.pl/nowotwory/galeria/412892,seks-oralny-powoduje-raka-zobacz-kiedy-zagraza-nowotwor-jamy-ustnej.html

 

Szkoda. Lubiłem dobrze wylizać brzoskwinkę(zwłaszcza młodą i jędrną). Skosztować soku, zanim przystąpię do konsumpcji.

large_62c2838d-851d-4700-819b-72fe462ebe98.jpg
Drogie panie, dbajcie(o) i myjcie owoce. Bo nikt nie będzie jadł z śmietnika.
 
PS
Cytrusy też są ok?.
Edytowane przez Dakota
PS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, Dakota napisał:

Nie chce mi się wszystkiego czytać ale z tego: The researchers found that 6% of men and 1% of women carried potentially cancer-causing strains of HPV in their mouth.

to wynika, że to ona może złapać raka będąc lizaną. 

Edytowane przez Peckerwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Peckerwoodto znaczy że 6% badanych mężczyzn i 1% kobiet.

Może zapaść na nowotwór, przez wirus brodawczaka.

https://www.medme.pl/artykuly/brodawczak-hpv-w-gardle-i-krtani-przyczyny-i-objawy,67107.html

"HPV jest nie tylko odpowiedzialny za raka szyjki macicy i kłykciny kończyste. Umiejscowiony w gardle, wirus brodawczaka ludzkiego może prowadzić do nowotworu krtani. "

 

7 minut temu, Peckerwood napisał:

wynika, że to ona może złapać raka będąc lizaną. 

W sumie, to też.

 

Naprawdę o tym nie słyszałeś? To nie są nowe informację.

Natknąłem się na nie, czytając kiedyś o nowotworze krtani(dużo paliłem).

Edytowane przez Dakota
cytat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dakota napisał:

Naprawdę o tym nie słyszałeś? To nie są nowe informację.

Coś chyba słyszałem ale to nie jest tak, że liżąc ci...y wzrasta Ci o 6% ryzyko raka, trzeba przeczytać całość jak i podsumowanie; But while oral HPV may increase people's risk of mouth and throat cancers, the actual number who would go on to develop cancer is extremely small.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.