Skocz do zawartości

Plan na 2020 rok


Rekomendowane odpowiedzi

@Lalka, cóż :). ale to nie ważne :).

Wyczytałam, żeś przy nadziei? 

Cóż: tego nie da się opisać - to trzeba PRZEŻYĆ - WSZYSTKIEGO DOBREGO NA TEJ NOWEJ DRODZE :)

 

LALKA - TWOJE SERCE JEST TWYM DROGOWSKAZEM, POMIMO WSZYSTKIEGO :*

 

PS. Zawsze uwielbiałam męską siłę - wiadomo dlaczego nam jej nie dano Znalezione obrazy dla zapytania buźki do skopiowania

 

 

 

 

http://www.tekstowo.pl/piosenka,eminem,till_i_collapse.html

 

I tak Was Kochamy - Naszych Mężczyzn -

a to wszystko co mówią, to Propaganda - jak zwykle :*

- no ale jak da się uwieść EEE :P

 

@Ace of Spades - nie kumam czaczy, Wybacz, to ewenement, że jeszcze zabieram tlen :) - Tak wyszło, ale mi szybciej niż Ci dalej, więc do dzieła - To Twój Czas inny nie Będzie Dziś )*.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dostać się na drugi wymarzony kierunek studiów

2. Zrobić prawo jazdy

3. Angielski i rosyjski -certyfikat

4. Niemiecki na B2 

5. Wrócić do swoich pasji i zacząć ujawniać wszystkie swoje talenty

6. Zgromadzić trochę pieniążków na możliwą przeprowadzkę w roku 2021

7. Zrealizować listę filmów i książek do obejrzenia (mam swoją prywatną listę)

8. Chociaż spróbować "wyjść do ludzi" :)

9. Poprawić umiejętności kulinarne

10. Lepiej ogarniać zarządzanie czasem :)

11. Robić się na lachona (kontynuacja roku mijającego) ;) 

12. Być dobrą dla siebie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. Umrzeć by się narodzić.

II. Robić to co powinienem robić.

III. Stać się w pełni przejawionym sobą.

 

No i spotkać oczywiście himalaistkę w Zakopanym :) 

43 minuty temu, Wielokropek napisał:

11. Robić się na lachona (kontynuacja roku mijającego) ;) 

 

Też się zrobię na lachona :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, SzatanKrieger napisał:

No i spotkać oczywiście himalaistkę w Zakopanym

W drodze na morskie oko w zimę widziałam niejedną z himaljskimi umiejętnościami przeprawy na obcasach. Teraz jest dobry moment na takie łowy ?.

 

Edytowane przez Helena K.
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Helena K. napisał:

Teraz jest dobry moment na takie łowy ?.

Moja himalajka będzie nosiła japonki (różowe do koloru oczu) ponoć będą mi ją nieśli Ci z GOPR jak królową na noszach a może to japonka będzie z krwi i kości? Wróżka nic o tym nie wspomniała :( ? 

Tylko różowa japonka? Może to jakaś opalona wersja jest? :D 

A to taka zagraniczna nowoczesna może :) 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Jak postanowienia noworoczne?

 

@maggienovak

@CrazyWitch

@Ella eF

@Ace of Spades

@Helena K.

@Hippie

@WolfSkin

@Lalka

@Boromir

@Wielokropek

@Saligia

@Androgeniczna

@JudgeMe

no i oczywiście @SzatanKrieger

 

Tak spojrzałem co to za bzdury napisałem ale finalnie moja krótka lista w zasadzie się prawie zrealizowała:

 

I. Umrzeć by się narodzić. 

- Odrodzenie nadal trwa ale w zasadzie dostałem już potwierdzenie od otoczenia na zasadzie (ktoś Ci umarł bliski, coś się stało?, zmieniłeś się, co jest?)

II. Robić to co powinienem robić.

Tutaj troszkę nadal kuleję ale powiedzmy, wszystko idzie w dobrym kierunku, choć można by powiedzieć że robię to co powinienem robić ale w małym procencie. I dochodzi kwestia nadal, czy to co robię to na pewno jest to co powininen.

III. Stać się w pełni przejawionym sobą.

- Tutaj bardzo duży progres i cały czas przejawiam i wyciągam z siebie - "siebie". Jest to bardzo ciężki sprawa ale się udaje, lecz to proces.

I.V. No i spotkać oczywiście himalaistkę w Zakopanym :) 

- Źle skonstruowałem życzenie, ponieważ himalaistkę można spotkać w Himalajach a nie w Zakopanym i dupa zbita, mineliśmy się o te ileś tysięcy kilometrów :P 

W dniu 31.12.2019 o 16:57, SzatanKrieger napisał:

Też się zrobię na lachona :D 

Jestem piękna i cudowna :D

 

A wam, jak się udało?

Coś się udało zrealizować z listy? 

Niech to nie będzie dobijające jak "nic się nie udało", czy było wiele potknięć - póki co mamy kolejny nowy rok. Osobiście nie jestem do końca zadowolony bo mogłem zrobić więcej ale mimo, że nie jestem do końca zadowolony to i tak w porównaniu z rokiem poprzednim to naprawdę udało mi się wiele spraw ogarnąć. No i jest światełko w tunelu.

 

Jeśli macie chęć, to podzielcie się :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kontynuować podróż moją drogą równowagi. 

2. Dalej cieszyć się życiem

3. Pielęgnować moje więzi z przyjaciółmi.

4. Realizować się i ruszyć pełną parą plan związany z masażem

5. Uwalniać częściej swoją kreatywność - to mój żywioł. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje postanowienia na 2021 rok? 

Postanawiam sobie za wszelką cenę być w takim miejscu zawodowym, w którym chcę!

Plany związane z powiększenie rodziny odkładam na lata późniejsze, choć człowiek chciałby szybciej. No sory, muszę sama też zapewnić byt. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C.d...

6. Jedno z ważniejszych. Dalej słuchać swojej intuicji i wsłuchać się w siebie. 

7. Dalej uparcie dążyć i spełniać swoje marzenia. Nie poddawać się przeciwnościom losu.

8. Ogarnąć sprawę z autem - trochę w nim mam do roboty. 

9. Dzielić się swoją miłością z bliskimi i być wdzięczną.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remont mieszkania. Rozpoczynam od jutra. W stylu orientalnym, co stanowi aktualnie kamyczek niezgody. Ale ja już farby zamówiłam. Zasłony i kapy z Indii. Coś czuję, że sama będę te meble przesuwać i malować ściany. Na samą myśl mi słabo. 

 ?

 

Zacząć nowy kierunek studiów.

 

Zwiedzić kilka miejsc. 

 

Medytacje. Nawet zamówilam poduszkę do medytacji. Kadzidła żywiczne. Palo santo. 

 

Skończyć z paleniem papierosów. Mam takie skłonności do sięgania po papierosa w towarzystwie palaczy. 

 

A z chipsów już dawno zrezygnowałam. Przerzuciłam się na pieczony jarmuż. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@SzatanKrieger Chyba tylko udało mi się urodzić dziecko hahah.

Na 2021 mam taką listę:

Wyspać się, odstresować, zrelaksować, schudnąć te 5kg i poprawić ciało, zrozumieć mojego faceta. Chyba nie wiem o co mu chodzi. Xd

A, i rzucam drugi raz fajki. Po porodzie wróciłam do iqosa, rzuciłam 4 dni temu z dnia na dzień. Paliłam paczkę/ ponad dziennie co miesięcznie wychodziło ok 500zł.

Rzuciłam z dnia na dzień w 2021 roku.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za was w tym roku. 

 

13 godzin temu, Lalka napisał:

Chyba tylko udało mi się urodzić dziecko hahah.

Cóż, "tylko" i te "tylko", to jedna z największych szczęść dla kobiety, więc te "tylko" to nie tylko ale "piękne tylko". Tym bardziej, że miałaś tak ciężki poród, żadne "tylko" Lalek. 

 

W dniu 12.01.2021 o 09:14, Wielokropek napisał:

Trzeba nawet powiedzieć, że większości rzeczy się nie udało. Nie smucę się zbytnio z tego powodu,

I prawidłowo, może w tym roku się uda a jak nie, to cóż - jak to mawiają mądre głowy "liczy się droga a nie cel", może coś w tym jest.

W dniu 12.01.2021 o 09:14, Wielokropek napisał:

Będzie dobrze, jakkolwiek będzie.

Będzie dobrze, wiesz czego pragniesz to już połowa sukcesu.

W dniu 1.01.2021 o 19:55, Boromir napisał:

Znalezienie lepiej płatnej pracy, przebiegnięcie 80 albo nawet 100km.  Bedę chciał pojechać na wakacje za granice, może w końcu uda się.

Trzymam kciuki za znalezienie lepszej pracy, przebiegnąć dasz radę i wakacje za granicą, miejmy nadzieje że również wpadną jakieś fajne.

W dniu 1.01.2021 o 16:53, JudgeMe napisał:

Remont mieszkania

Czytałem, że farbki przyjechały pomordowane :D 

ALE, fajnie zrób sobie remont byś czułą się dobrze w swoim zamku.

W dniu 1.01.2021 o 16:53, JudgeMe napisał:

Medytacje. Nawet zamówilam poduszkę do medytacji

Widziałem, że wchodzisz na "nową drogę", ciekawe bo jakoś mi się kojarzą Twoje pierwsze posty, że miałaś bardziej takie hmmm, nazwijmy to "surowe" podejście do tych spraw albo mi się wydaje? Niech Ci służy nowa droga.

W dniu 31.12.2020 o 18:16, Hippie napisał:

1. Kontynuować podróż moją drogą równowagi. 

2. Dalej cieszyć się życiem

 

To chyba najważniejsze punkty, bo reszta praktycznie pod to podpada - trzymam kciuki!

P.S Hippie - mieć kobietę, która nie tylko lubi masować ale zna się na tym fachowo, to normalnie żyć nie umierać. Takie złote rączki to ozłocić - ehhh masaże są super a akurat dzisiaj by mi się wyjątkowo przydał :D 

 

Jeśli o mnie prywatnie chodzi, to w zasadzie nie mam "postanowień noworocznych". Po prostu idę dalej swoją dziwną ścieżką i zobaczę dokąd dojadę. Bawcie się dobrze w nowym roku i pamiętajcie, nie smucić się specjalnie jak coś nie wyjdzie w danym roku, najważniejsze to iść do przodu i jestem tym najlepszym przykładem, bo nigdy mi nic nie wychodziło. Głowy do góry i w sumie czy to przebiegnięcie 100 kilosów @Boromir , cieszenie się życiem @Hippie albo nie wiem @Wielokropek robić się na lachona to zasada jest ta sama - cieszenie się nimi :-) 

 

Trzymajcie się wszyscy, niech nowy rok będzie rokiem zmian na lepsze dla nas wszystkich.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.