Skocz do zawartości

Niezwykle irytujaca sytuacja


Rekomendowane odpowiedzi

ok... a powiedzcie mi jeszcze,tak z Waszych przemyśleń,dlaczego babsko nie przyzna się do zdrady, mimo zapewnień, ze gdyby do niej doszło to by powiedziała. Kurde, no zwykła ludzka (nie kobieca ani męska, tylko ludzka) przyzwoitość tego wymaga, ze jak masz jakiś powiedzmy, dowód, to się już nie wyprze człowiek.  A i tak, złapiesz za tyłek na zdradzie, to Ci wmówi ze to nie jej tyłek...

 

Myślę ze jest tez coś... na tej konferencji miała reklamować swoja firmę, trochę zadłużona, tam tez miało być trochę celebrytow itp. i z tego co mi mówiła, udało się jej dzięki tej reklamie sprzedać towar spłacić cześć długów... wczoraj do mnie to doszło. Wiem co napiszecie :P ale jak można być tak perfidnym i w żywe oczy kłamać przez cały miesiąc... ponad miesiąc. Zresztą, wuj z tym, póki co ona nie próbuje się odzywać, wiec mam nadzieje ze tej całej "sciany" ani "brazyliady" będzie można uniknąć ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mikele napisał:

dlaczego babsko nie przyzna się do zdrady, mimo zapewnień, ze gdyby do niej doszło to by powiedziała.

Sprawdź link od @Janek Horsie a tam hasło "Chomik lub chomiczek racjonalizujący". 

W drugiej strony - może czas na skierowanie uwagi na Siebie i wyciągnięcie wniosków z pytania "Co ze MNĄ nie tak, że związałem się z takim typem i teraz czuję się jak w pralce przy maksymalnym wirowaniu". 
 

Miałeś o niej wystarczającą wiedzę (czerwone flagi trzepotały) a mimo to "pomagałeś" (cudzysłów jest tu bardzo istotny).  Życzę nowych odkryć. 
 

Edytowane przez Szkaradny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szkaradny heh, fajnie to ująłeś... wiem co ze mną było nie tak, jestem w wieku, gdzie chciałbym już myśleć o założeniu rodziny :P no a było tak ze do czasu tej konferencji dostałem od niej więcej niż oczekiwałem od życia (oczywiście obietnic, ale i gra pozorów, o czym pisałem - nikt Wam towarzysze nie da tyle, ile Wam miłościwie panująca partia robotnicza obieca :D)

z tym chomiczkiem w sedno ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.