Skocz do zawartości

Brak seksu w związku


3city

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Piszę w związku z tematem który nie daje mi spokoju już od bardzo dawna.

 

Jestem w związku z dziewczyną już od 5 lat (ja 27, ona 24). Ja jestem jej pierwszym partnerem ogólnie, a ona moją drugą dziewczyną. Bardzo słabo wygląda u nas kwestia seksu, tzn. ona (przynajmniej z mojego punktu widzenia) traktuje to bardziej czysto mechanicznie, istnieją dla niej jedynie 2/3 pozycje (nigdy od tyłu bo według niej to jest wtedy bez miłości) w których może uprawiać seks i poza to nie wychodzi, nigdy nic nie proponuje. Dla mnie problemem jest fakt, że pomimo wielu rozmów to ona nigdy się mną nie zajmie (tzn. nie będzie mi całować klaty, szyi itp.), zawsze leży na plecach i to ja muszę koniecznie mieć inicjatywę.

Kiedyś dodatkowo ważnym tematem był seks oralny o którym dyskutowaliśmy wiele razy i który kiedyś kilka razy się pojawił z mojej i jej strony (za moją namową oczywiście) i który zniknął na dłuższy czas (miało to miejsce chyba z 4 lata temu). Ona ogólnie uważa seks oralny za nieszanowanie jej jako kobiety, uważa to za coś ohydnego itp.

Ogólnie widzę, że ona nie ma i nigdy nie miała jakiegokolwiek parcia na uprawianie seksu (pomimo tego, że mówi co innego)

Czy jest Waszym zdaniem coś co mogę zrobić żeby w jakiś sposób zmienić jej myślenie i podejście do powyższych tematów? 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu facetów ma problem z tym że ich kobieta to zwyczajna kłoda nie jesteś sam. Postęp technologiczny, internet,  portale spowodowały ze ich ego urosło do niewyobrażalnego poziomu gdzie nic nie muszą i wystarczające jest to że ty je zaspokoisz a twoje potrzeby wogole nie są brane pod uwagę. Jest to wielki problem bo rodzi tez frustracje, człowiek się zastanawia i zniechęca się wogole do kolejnych zbliżen. Jeśli rozmowy nie powodują zmiany to już twoja decyzja albo zostajesz albo stawiasz ultimatum i albo zmieni podejście albo da ci jasno do zrozumienia że nic ja w tym temacie nie ruszy co będzie oznaczało że trzeba zmienić pannę. Jesteśmy sprowadzani tylko do roli dostarczycieli nasienia w celu zapewnienia kobiecie bombelka a jak nasze potrzeby są wogole nieważne ale wiadomo są też odstępstwa od tego ale rzadko spotykane.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas ruszać w świat !!! Poznawać nowe kobiety. Gdyby jej na Tobie zależało to sprawy łóżkowe by się rozwijały w różnych kierunkach.

 

A tak jest ona zwykłą zmurszałą kłodą. Jej argumenty o seksie oralnym, pozycji od tyłu - są funta kłaków warte. Jak poznasz inne kobiety - to zobaczysz, że one z tym problemu nie będą miały.

 

Na koniec zapodaję pod refleksję - pomyśl co będzie po ślubie. Jedyne kobiece ciało skąpo ubrane to będziesz mógł zobaczyć tylko na basenie, albo w necie. Bo Twoja myszka zrobi ci dożywotni szlaban na 4 litery.

 

Teraz Twoje potrzeby zbywa tym, że to nie jest miłość, albo ją to obrzydza. A potem będzie Cię wyzywała od zboczonych zwierzaków. Temat na forum już oklepany. Twoja przyszłość z twoją myszką jest jasna.

 

Więc zrób coś z tym. Bo w "związku" liczą się potrzeby obu stron a nie tylko jednej.

  • Like 26
  • Dzięki 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, 3city said:

Czy jest Waszym zdaniem coś co mogę zrobić żeby w jakiś sposób zmienić jej myślenie i podejście do powyższych tematów? 

 

Nie.

Seks jest pochodną charakteru i wychowania. To ważne, zapamiętaj.

 

Nie zmienisz tu nic długoterminowo. Możesz naleganiem, kłótnią coś wymusić na chwilę ale po tygodniu będzie to samo.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, 3city napisał:

Czy jest Waszym zdaniem coś co mogę zrobić żeby w jakiś sposób zmienić jej myślenie i podejście do powyższych tematów? 

Jej myślenia nie zmienisz jak pozostałych samic na tej planecie(mam na myśli jakieś 98% wszystkich populacji).

 

Ewidentnie używasz języka argumentów/logiki. BŁĄD.

 

DOWIEDZ SIĘ  więcej o emocjach kobiet.

NA  tą chwilę jej emocja jest 'wierny piesek/Pimpek'.

 

Proste ćwiczenie dla waszmościa:

Olej ją kilka razy. Ciągiem.

 

Wystrój się i wyjdź z kolegami na piwo/dupy.

 

Zapewne będziesz miał awantury z szantażem.

Jeśli nie to czas zmian nadszedł(dupy) oraz (koloru zbroii).

 

....posłuchaj wszystkiego czego można o BIAŁYCH RYCERZACH......I w lustro zalukaj......

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, 3city napisał:

Ogólnie widzę, że ona nie ma i nigdy nie miała jakiegokolwiek parcia na uprawianie seksu (pomimo tego, że mówi co innego)

Może ma.

Ale niekoniecznie z Tobą.

9 godzin temu, 3city napisał:

istnieją dla niej jedynie 2/3 pozycje (nigdy od tyłu bo według niej to jest wtedy bez miłości)

Powiedz testowo, że od tyłu jest większa szansa na baby, a Ty zaczynasz się zastanawiać. Oceń reakcję.

27 lat - ona już zaczyna czuć zegar!

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem z taką kłodą i za chuja nic się nie dało zrobić. Rozstaliśmy się, a następna babka z jaką byłem w łóżku lata temu sama proponowała mi loda. Jeszcze kazała się budzić, jak będę miał ochotę. Także różnica może być niesamowita w podejściu Pań, szczególnie w okresach promocyjnych, no bo innych dobrych nie ma ? 

  • Like 3
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, 3city napisał:

Czy jest Waszym zdaniem coś co mogę zrobić żeby w jakiś sposób zmienić jej myślenie i podejście do powyższych tematów? 

Możesz wymienić dziewczynę. Będzie o wiele łatwiej, niż próbować zmienić myślenie obecnej ;) :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale skoro na tym etapie Twoja partnerka ma takie podejście do seksu, z biegiem lat będziesz miał go coraz mniej, a po urodzeniu dziecka możesz zupełnie zapomnieć o zbliżeniach.
 

Już teraz jesteś z tego powodu sfrustrowany, za kolejne kilka lat ja zdradzisz albo rzucisz, a będzie to bardziej druzgocące emocjonalnie i być może również finansowo. 
 

Jako ostatnią deskę ratunku proponuję zachęcić partnerkę do eksperymentów:

 

- kajdanki, opaska na oczy i dildo to naprawdę niepozorne narzędzia, które mogą dodać pikanterii w łóżku 

 

- bita śmietana i truskawki ;) 

 

- jeśli ma problem z niektórymi pozycjami, zamontuj w sypialni lustro. Ja mam olbrzymie lustro w drzwiach szafy koło łóżka. Świetnie sprawdza się do lodzika, pozycji od tylu i na stojąco, potęguje wrażenia wizualne oraz dodaje emocji Tobie i kobiecie. 

 

Jeśli nic nie poskutkuje, rzuć ją i znajdź sobie kobietę bardziej otwarta seksualnie, bo ta na 99% się nie zmieni. 

Edytowane przez LSD
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, 3city napisał:

Ona ogólnie uważa seks oralny za nieszanowanie jej jako kobiety, uważa to za coś ohydnego itp.

Najlepsze, że pewnie jest gdzieś tam typ faceta, który zmieniłby takie myślenie i dziewucha ciągnęłaby jak husky w zaprzęgu...

 

No ale u was już zmiany nie będzie, prawie na pewno. Zostaje kalkulacja - czy w innych sferach Ci odpowiada i dobrze rokuje, a blowjoba jakoś przebolejesz. Ja bym nie potrafił, dla mnie sfera seksu jest ogromnie ważna, a oral to ikona oddania kobiety dla swojego faceta, tu bym nie ustąpił, ale to też nie tak że ponizalbym się do naciskania wielokrotnie. Nie to nie. Szukaj Janusza, któremu buziak w czółko wystarczy.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie dla niej jesteś tylko takim towarem zastępczym bo na tych wyśnionych i wymarzonych Chadów okazała się za cienka w uszach dlatego zmuszona była poznać kogoś takiego jak Ty (sorry, ze tak piszę ale kurłła taka jest niestety prawda) jak tylko na jej horyzoncie zdarzeń pojawiłby się prawdziwy Chad to byś dopiero zobaczył akcję, nawet rowa by mu wylizała, baby takie są. Masz dwa wyjścia albo Ty się zmienisz i kobiety będą Ci z radością obciągać albo znajdź taką dla, której będziesz Chadem.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku:

Baba, której się podobasz będzie brać do buzi i zgodzi się praktycznie na wszystko.

Akceptacja takiego seksu jaki chce partner, jest przez babę, informacją dla Ciebie, że została zdominowana. 

 

Przed silnym samcem, nogi, buzia i wszystkie inne zakamarki w jej ciele rozchylają się bez problemu. 

 

Jakby odmówiła raz, bo choroba, jednodniowe zmęczenie, czy coś innego, to jeszcze można zrozumieć, ale jak ci stale odmawia, to znaczy, że coś nie gra. 

 

Winy upatrywałbym najpierw w swoim zachowaniu, a dopiero potem w dziewczynie. 

 

Może być też jak pisze @Ace of Spades po prostu nie jesteś w jej typie. 

Edytowane przez giorgio
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Ace of Spades napisał:

Widocznie dla niej jesteś tylko takim towarem zastępczym bo na tych wyśnionych i wymarzonych Chadów okazała się za cienka w uszach dlatego zmuszona była poznać kogoś takiego jak Ty (sorry, ze tak piszę ale kurłła taka jest niestety prawda) jak tylko na jej horyzoncie zdarzeń pojawiłby się prawdziwy Chad to byś dopiero zobaczył akcję, nawet rowa by mu wylizała, baby takie są. Masz dwa wyjścia albo Ty się zmienisz i kobiety będą Ci z radością obciągać albo znajdź taką dla, której będziesz Chadem.

A co takiego w nim jest nie tak że powinien się zmienić ? Facet ma potrzeby a jego kobieta tego nie szanuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, 3city napisał:

Ogólnie widzę, że ona nie ma i nigdy nie miała jakiegokolwiek parcia na uprawianie seksu (pomimo tego, że mówi co innego)

Nie ma parcia na seks z Tobą. Mówi prawdę, ochotę na seks ma. Tu odrabia pańszczyznę. Powodów może być wiele: twój zapach, brak emocji, może twój wygląd, może coś ci pamięta, może zobaczyła błysk oka u sąsiada i o nim myśli - można mnożyć.

Jak radzą powyżej dać sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienisz juz swojej kobiety , jesli juz to tylko na moment bo sie przestraszy ze zostanie na lodzie .Zapewniam cie ze po tym zabiegu pozniej bedzie jeszcze gorzej .Jesli zalezy ci na dobrym seksie niestety musisz szukac innej partnerki + nie popelniac bledow z poprzedniego zwiazku bo po czasie doswiadczysz podobnych tresci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nawet, jeśli możesz coś zrobić, to się nie opłaca. Pani ma ewidentnie bardzo niskie libido i ekstremalne zahamowania (żeby nie chcieć pocałować mężczyznę w szyję? W...T...F!). Odkręcenie tego, z pomocą specjalisty, pewnie zajęłoby lata - a i nie wiadomo, czy by się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.