Skocz do zawartości

Brak seksu w związku


3city

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.01.2020 o 14:41, leto napisał:

Przejaskrawiacie to zjawisko. Kobiet, które serio się bujają z typami spuszczającymi im wpierdol, nie ma aż tak dużo, są to jednostki zaburzone, z mocno patologicznych środowisk.

Trochę zbyt krótko się wypowiedziałem, nie miałem na myśli znęcania się nad partnerką. Chodzi o zwykłą porywczość w działaniu, gdzie beciak będzie się zastanawiał czy wypada, co ona sobie pomyśli etc aż kobieta się zanudzi, a Sebiks wzbudzi emocje, robi po prostu swoje i o tym nie myśli.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2019 o 02:14, 3city napisał:

Czy jest Waszym zdaniem coś co mogę zrobić żeby w jakiś sposób zmienić jej myślenie i podejście do powyższych tematów? 

Zdecydowane i stanowcze NIE.

 

Zmienić może Chad, Ahmed, Mokebe... Ty na 100% nie dasz rady.

 

Ona musi kogoś NAPRAWDĘ zapragnąć, ale tak, że sama wypnie się i poprosi o załadowanie w kakaowe oko. Ty możesz być dla niej OK, ale nie budzisz większych emocji. Seks jest to jest, nie ma to nie ma. Najlepiej na stolarza (heblujesz deskę), bo to po prostu najbardziej dla niej wygodne. Nie musi się nawet ruszać, po prostu leży jak kłoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 31.12.2019 o 02:14, 3city napisał:

Czy jest Waszym zdaniem coś co mogę zrobić żeby w jakiś sposób zmienić jej myślenie i podejście do powyższych tematów? 

Odpuść sobie.  Przerabiałem to, tylko u mnie seks był dopiero po ślubie (sic!).

Do dziś pamiętam reakcję, kiedy podczas rozgrzewki ukierunkowałem akcję tak, aby wejść od tyłu... Nie pamiętam, czy miałem po tym tydzień, czy miesiąc cichych dni...

Generalnie to milej wspominam pieszczotki bez finału przed ślubem, niż seks po ślubie. A rozmowy o seksie? Zapomnij.

 

Dziś po latach wielu, po dwóch terapiach par, po częściowo udanej alienacji rodzicielskiej czekam sam w mieszkaniu, aż małżonka złoży wreszcie pozew o separację. Dodam do tego zrytą psychikę małoletnich dzieci i kasę wydaną na terapeutów i psychologów...

 

Dla dobra tych dzieci, które mogłyby się w tym związku pojawić - odpuść sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.