Skocz do zawartości

"Przystojny dopóki się nie odzywa"


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś ze znajomymi w pracy gadamy o koledze który już od dłuższego czasu z nami nie ma, bo go zwolnili i koleżanka do drugiej koleżanki, właśnie tak go opisała jak to zacytowałem w temacie. 

 

Uśmiałem się z tego tekstu niemiłosiernie, no bo rzeczywiście gość jest wysoki, przystojny, ale strasznie nieogarnięty, otępiały i małomówny. Zresztą z tego powodu go zwolnili.

 

Także chyba jednak wygląd to nie jest wszystko, a reszta się nie liczy ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne.

Na pewno przypadek, że koleżanka myśli wciąż o nim, a nie o Tobie.

Ciekawe co o Tobie mówi z koleżankami, może np. "Nawet niegłupi, ale wstyd się z takim lamusem gdzieś pokazać".

 

Celowo przejaskrawiam,  żeby dać Ci do myślenia.

Ja bym się tak wcale nie śmiał na Twoim miejscu.

  • Like 10
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, znam parę takich dziewczyn. Jak mają buzię na kłódkę, to klękajcie narody. Jak tylko coś palną, to uroda nagle przestaje być taka olśniewająca. Mnie to na przykład przeszkadza, ale wiem, że są tacy, dla których to nawet plus.

 

Ale żeby facet miał taki defekt, to pierwsze słyszę. Dziwna sprawa.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wolverine1993 napisał:

Także chyba jednak wygląd to nie jest wszystko, a reszta się nie liczy ?

No jeśli jest strasznie nieogarnięty, otępiały i małomówny no to też nic dziwnego, jak kobieta reprezentuje totalny szajs jeśli chodzi o charakter to i wygląd jej na dłuższą metę nie pomoże... Przy czym ta Twoja koleżanka do łózka i tak by mu pewnie wskoczyła :)

 

No i nie wiesz co gadają o Tobie jak Ciebie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wolverine1993 napisał:

Dziś ze znajomymi w pracy gadamy o koledze który już od dłuższego czasu z nami nie ma, bo go zwolnili i koleżanka do drugiej koleżanki, właśnie tak go opisała jak to zacytowałem w temacie. 

 

Uśmiałem się z tego tekstu niemiłosiernie, no bo rzeczywiście gość jest wysoki, przystojny, ale strasznie nieogarnięty, otępiały i małomówny. Zresztą z tego powodu go zwolnili.

 

Także chyba jednak wygląd to nie jest wszystko, a reszta się nie liczy ?

Mnie to nie dziwi wystarczy wyobrazić sobie trzy oddzielne przypadki:

- introwertyk wychowywany wśród ekstrawertyków

- wychowywany przez baby, ojca prawie w domu nie było, żadnego dobrego wzorca męskiego

- ojciec despota i tyran

A jak miał w dzieciństwie wszytko co powyżej to nawet gęba Brada Pitta nie pomorze

Edytowane przez czerwony
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Exar napisał:

Jasne.

Na pewno przypadek, że koleżanka myśli wciąż o nim, a nie o Tobie.

Ciekawe co o Tobie mówi z koleżankami, może np. "Nawet niegłupi, ale wstyd się z takim lamusem gdzieś pokazać".

 

Celowo przejaskrawiam,  żeby dać Ci do myślenia.

Ja bym się tak wcale nie śmiał na Twoim miejscu.

Bo gadaliśmy o ludziach których z nami już nie ma w pracy, a ja sam zacząłem o nim gadać podając jako przykład ? ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, self-aware napisał:

W kwestii tego gościa nie, ale autor jak twierdzi "uśmiał się niemiłosiernie", więc warto mieć z tyłu głowy, że nie warto się czasami zbyt szybko śmiać bo nie wiadomo co gadają o nim :)

Żeby mnie to jakoś specjalnie obchodziło ? śmiałem się po prostu z tekstu ot co.

 

46 minut temu, WysportowanyPrzystojny napisał:

To z jakiej pracy go zwolnili za małomówność? :D 

Przecież koleś sie moze jeszcze wyrobić a koleżanka i tak pewnie wyobraża go sobie inaczej niż jak tylko z nią rozmawia. To z jego ciałem będzie sie kochała a nie ze słowami.

Zwolnili go bo był wybitnie nieogarnięty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.