Skocz do zawartości

Jakie książki polecacie przeczytać?


Mocny101

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Spokojnie napisał:

Pytania właśnie czy warto kupować? Ta pozycja mnie zainteresowała najbardziej, ale z drugiej strony ~100 zł za 100 stron wydaje się być przesadzone. Możecie dać jakąś rekomendacje w skali 1-10 czy warto? @Arushat @PoProstuMarek

W skali 1-10 będzie 11. A jak się poszpera, to można znaleźć zeskanowaną na necie. Przy czym jak już kupować, to jak dla mnie lepiej kupić audiobooka czytanego przez Rafała Mazura, bo dołączony jest 1,5h komentarz, gdzie sporo rzeczy tłumaczy w przystępny sposób, z podanymi przykładami, mechanizmami działania itp. Słowem, audiobook>książka.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
W dniu 19.08.2022 o 12:53, Arushat napisał(a):

"Nowa psychologia sukcesu"-Carl Dweck (nie sugerować się tytułem, bo może wprowadzić w błąd powierzchownością)

Polecał ją również Adrian Gorzycki z przygód przedsiębiorców na yt. Czytałem, tytuł jest faktycznie zjebany ale treść oceniam bardzo dobrze. Głownie opiera się na przekazie że początkowy talent to gówno i liczy się ciężka praca nad daną dziedziną/zagadnieniem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.