Jump to content

Jak wrócić do związku na "swoich warunkach"??


Recommended Posts

Witam. Z moja myszka bylismy/jesteśmy narseczenstwem od 1 roku. Znamy sie ponad 2.5 roku. Pierwsze póltora roku bylo idealne( nie wiedzialem jeszcze, ze wzystkie shit testy prsegralem). Myszkę pomimo poczatkowych oporów rozdzirwiczylem i teraz jest kociakiem w sypialni, ale nie o tym. Zaczelo sie psuc, ale raz ja rwz ona wyciągala rękę nq zgodę. Przed swietami po ogromnej kłótni Myszka oddala mi pierścionek. Często sie na ten temat kłócimy, ale w tej kwesti juz bardziej sie nie ugne. Zdazylismy sir juz pogodzić, ale pierścionku nie przyjęła. Powiedzialem lekko zirytowany, ze mnie juz innq relacja z nia niz narzeczenstwo(kocham ja i chce byc z nia ma więcej zalet niz wad) nie interesuje. I ma tydzień na określenie sie .  Jutro najpozniej pojutrze ktores z nas wyciagnir reke na zgode. I tu pytanie to bardzoej doswiadcoznych w manipulacjach kobiecych. Jak wrócić do związku na wlasnych warunkach.? Joenodzywanie sie przez pare dni raczej nie wystarczy tym bardIej jak bedzie tel od skruszonej myszki. Jak to rozegrać. Naprawde ja kocham i chce sie z nia ozenic ale nie chce byc 10000% pantoflem

Link to post
Share on other sites

Radzę dodać avatar i  kolejnym razem używać więcej znaków interpunkcyjnych, polskich znaków diakrytycznych oraz dzielić wypowiedź na akapity.

Myślę, że "powrót" na własnych warunkach, jest możliwy - ale po uprzednim zdystansowaniu się. Musiałbyś przejść wewnętrzną przemianę i trzymać ramę - albo drzeć koty aby tę ramę wywalczyć.

Sądzę, że manipulacje tutaj nie zadziałają - to masz być "TY" a nie jakieś wyuczone teksty z jakieś książki. Poza tym, kobieta w 2 sekundy wyczuję twoją grę - i stracisz ramę, godność i swój honor.

Link to post
Share on other sites
  • Rnext locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.