Skocz do zawartości

Co z tymi facetami?


fikakowo

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie co się dzieje z facetami w dzisiejszych czasach.  Pierwsza lepsza  przeciętna Maryśka na instagramie już ma tysiące komentarzy od faceów jaka to ona piękna i boska. Facet musi być dosłownie bożyszczem, żeby mieć takie komentarze. Mało tego, są zasypywane  tysiącami wiadomościa od stulejarzy na instagramie, mimo że to nie portal randkowy.  Na facebooku wysyłają zaproszenia do obcych lasek. To samo na tinderze czy badoo. Zakłada sobie przeciętna Maryśka  konto i w minute ma 100 lajków. Sam robiłem takie konta na próbe i serio dostałem ponad 100 lajkkow w minute.  Wysyłają zdjęcia k*tasów. Nawet do konta bez zdjęc pisali do mnie faceci. Czy facetów w dzisiejszych czasach serio poj*balo? Przez takich idiotów nie idzie się nawet przebić i dostać do jakiejś kobiety. Potem taka Maryśka, która w życiu codziennym nigdy by nie doświadczyła takiego brania, myśli, że jest boginią i ma ego w kosmosie i zachowanie księżniczki. Jakoś zawsze tak miałem, że nie komplementowałem kobiet i w sumie teraz sobie myślę, że na dobre mi to wyjdzie bo w sumie  w żaden sposób mi to nie pomoże a laska tylko się dowartościuje co wyjdzie raczej na moją niekorzyść.

Edytowane przez fikakowo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jak piszesz. Tylko widzisz, te "normalne" nie czerpią podniety i atencji z neta. Żyją swoim życiem i w miarę wcześnie ogarniają "providera" jedna na całe życie inne .... no różnie z tym bywa.

 

A te atencjuszki, przebierają i przebierają i czekają na szacha z arabii co przyjedzie po nie i zabierze do krainy 1000 i jednej nocy.  Ale tych szachów jest baaaardzo ograniczona ilość i atnencjuszki z plebsu nie wyrywają - no może co by nasrać na nią i dać jej pokosztować swoich odchodów (jak te modelki). Szachowie szukają równe sobie pod względem społecznym i majątkowym (posag).

 

Także w końcu te atencjuszki budzą się w wieku 35+ i więcej i rodzinę chcą zakładać i mieć dzieci - ale nie zdają sobie sprawy, że już za późno. Tylko idiota weźmie taką desperatkę i jej bąbelka zrobi by potem być kopniętym w 4 litery oddać pół majątku i płacić horrendalne alimenty.

 

A tych facetów setki co do nich uderzają - myślicie, że chcą te pańcie na żony??? Popukać i kopnąć w dupę. Bo nie znam, żadnego faceta, który brałby z neta przechodzoną wywłokę - i się z nią żenił.  I tak kończą te atencjuszki - na jakiś czas są z jakimś gościem potem się rozstają - portale puchną od tych samych mord babskich które siedzą tam latami.

 

 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak:

Od zawsze społecznie oczekiwało się, że to meżczyzna przejmuje iniciatywę w nawiązywaniu znajomosći (ma też ku temu większą motywację z powodu większego libido i innej strategii reprodukcyjnej).
Internet stwarza nowe możliwości - więc i część facetów bezmyślnie podbija do każdej laski jaka się napatoczy na instagramie/tinderze innym gównie. Co w efekcie prowadzi do przerostu atencji dla pań które myślą, że są niewiadomo kim.

Jak widać postęp technologiczny ma ogromny wpływ na relacje społecznie, nie zawsze w pozytywną stronę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz całkowitą rację. Nie doszukiwałbym się w tym zjawisku głębszych przyczyn. Po prostu społeczeństwo jest głupie i staje się coraz głupsze. Mężczyźni nie mają honoru i poczucia własnej wartości. Z kobietami jest tak samo, tyle że przejawia się to choćby w braku jakichkolwiek zainteresowań poza "podróżami, fotografią i mediami społecznościowymi". Nie ma sensu się nad tym rozwodzić. Trzeba przyjąć do wiadomości i tyle. Dobrze, że istnieje forum, bo przynajmniej promil zaglądających tutaj osób zdoła przejrzeć na oczy zanim będzie za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Szycha2 napisał:

He he - ja tak robię ;) Ale bez frustracji bracie, trochę wprawy, dobre konto (profil) i umawiasz się z dziewczynami w realu bez problemu ;)

Do mnie o dziwo jakieś 2 tygodnie temu  wysłała zaproszenie jakaś obca dziewczyna, z wyglądu przeciętna/trochę ładna i rozmowa w miarę się klei. W sumie 4 lata temu tak mnie też poznała moja była, też wysłała zaproszenie. Ale tylko 2 razy miałem takie akcje. Sam nie jestem zwolennikiem poznawania dziewczyn w ten sposób i tego nie robię na facebooku, ale jak chcą mi wysyłac zaproszenia to proszę bardzo, śmiało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki profil na FB, nazywa się "Mili chłopcy z Tindera". Miał (jak sądzę) w zamiarze pokazywać wybrane kiepskie i żenujące opisy Panów na tej aplikacji i jakiego typu wiadomości wysyłają. Jak wiadomo, większość odwiedzających ten profil to Panie.  Z ciekawości jakiś czas temu poczytałem więcej komentarzy. Ilość agresji, niechęci, przekonania o własnej wyjątkowości aż tam paruje. Nawet całkiem neutralny IMO profil dostaje łatkę nieudacznik, incel etc.

 

Przykro to się ogląda. Naprawdę nie znam wielu Panów którzy nawet w zakrapianych klimatach używają takich określeń w skali makro. Bez grubej skóry ciężko mają szczególnie młodzi faceci w dzisiejszych czasach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.