Skocz do zawartości

Nerwowy papież Franciszek uderzył kobietę


trop

Rekomendowane odpowiedzi

Uderzył??? I co jeszcze? Może pobił? Zwykły człowiek, który też ma swoje nerwy i cierpliwość. Wielkaaa mi aferaaa.

 

Jak by tak ochroniarz zainterweniował, media dały by nagłówki, atak na papieża.

 

Patrzycie na media jak na wyrocznie i łykacie jak pelikany.

Edytowane przez Still
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żadnego uderzenia nie widzę. Jedynie chlasnął ją po łapach, zapewne dlatego, że go strasznie pociągnęła za rękę. Nie wiem czy zauważyliście, ale zdaje się, że sprawiła mu tym trochę bólu przez co trochę skrzywił się na twarzy. Potem jeszcze jakieś pociągnięcia za tę rękę. O nawijce w jakimś azjatyckim języku nawet nie wspomnę. Papież to nie jest jakiś demiurg na Ziemi, tylko zwykły człowiek i czasem mogą mu nerwy puścić, szczególnie jak jakieś babsko łapie go za rękę jak on już idzie w innym kierunku i ciągnie go usilnie do siebie. Być może ja czy każdy z nas tutaj w podobnej sytuacji też by chlasnął ją po łapach za coś takiego. Moim zdaniem, to Franciszek powinien być przeproszony przez to nachalne babsko.

 

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno ta co go pociągnęła za rękę spłonie jutro na stosie w specjalnie zorganizowanej imprezie na placu św. Marka w Wenecji żeby zdjąć klątwę, która zalała to miasto niedawno. Stos z jednej strony ma zadowolić rozgniewanych katolików na atak na rękę papieża, a z drugiej ma dać do myślenia wszystkim mającym ochotę żeby powtórzyć ten haniebny czyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Still napisał:

a emerytowany papież Ratzinger był nazistą,

Nie był nazistą (choć służył w FLAK-ABT w czasie wojny (bateria przeciwlotnicza) i był członkiem Hitlerjugend ale był pełną gębą konserwatystą a Franciszek wręcz odwrotnie.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To starszy człowiek, może mieć artretyzm, jakieś bóle reumatyczne, sam wiem jak potrafi mnie boleć bark - a ta Pani szarpnęła go dość mocno. Mogło go to naprawdę zaboleć.

 

Z drugiej strony to chamstwo, żeby tak starszego człowieka szarpać, jak mięso w sklepie, żeby tylko dotknąć, zero empatii i litości.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrobił. Nawet jeśli to papież, to też człowiek. Nie wiadomo czy nie miał jakiegoś zabiegu lub po prostu go bolało ramię (jak boleć może zwykłego człowieka, zwłaszcza w jego wieku) a azjatka potraktowała go jak ciuch w szmatexie. 

A może to jakaś nędzna prowokacja. Cholera wiadomo. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, muszę... ?

 

Benedykt XVI ma wszystkie teksty obcojęzyczne zapisane fonetycznie po niemiecku. Podczas zakończenia nabożeństwa w Polsce chciał pozdrowić Polaków. Szuka po kieszeniach, w notatkach. Nic. Po angielsku, francusku, włosku...
Nagle znajduje jakąś bardzo starą kartkę. Uradowany czyta:
- Obrońcy Westerplatte! Poddajcie się! Nie macie żadnych szans!

 

?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł ugryźć, być pogryzionym przez namiestnika wszechświatów, religii, która jest jedyną i prawdziwą... mieć taki zgryz na rynce - bezcenne, nie wiem czy sam bym się nie przemienił w świętego człowieka na wzór legendarnych wilkołaków. 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.