Skocz do zawartości

Mały komputer do gier


CastoR

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Bracia

Zastanawiam się nad kupnem małego komputera do gier ale takiego żeby wiedźmin 3 poszedł mi na full ultra. Laptopa wykluczyłem bo na takie cos trzeba by wydać ponad 8 koła 

Zastanawialem się nad mała obudową ITX bo na biurku nie mam zbyt wiele miejsca na towera. Skaladałbym oczywiście z części używanych. Poza tym zszedłem z dużego kompa na rzecz laptopa a ponownie do wieży nie chcę wracać. Mam też nie za dużą wnękę obok biurka o wymiarach: wys 20 cm, szer 40 cm dł 40 cm ale będe musiał tu zrobic jakis zapas pod chłodzenie. Moglibyście mi tu może powiedzieć chocią o modelu obudowy albo rodzaju obudowy jaki mógłbym wykorzystać? Cuba raczej też odrzucam bo niewielkiego towera mógłbym postawić na bok aby nie był zbyt wysoki tak powiedzmy max do 20 cm wysokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gdybym w ograniczonym budżecie miał kupić jakiegoś używanego kompa w małej obudowie, to zastanowiłbym się nad opłacalnością np takiego poleasingowego z morele:

 

https://www.morele.net/komputer-hp-800-g1-i5-4590-8gb-120gb-ssd-500gb-hdd-gtx-1050-ti-win-10-pro-coa-5938476/

 

Wiedźmin 3 powinien chodzić płynnie na średnich, ale na wyższych już mogłoby być różnie.

Obudowa, wg info z innej stronki ma wymiary:338 x 379 x 100 mm więc chyba tak na styk wg tego co napisałeś.

Ale to taki przykładowy komp, pierwszy z brzegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.