Skocz do zawartości

Chwila prawdy.


Rekomendowane odpowiedzi

@Tomko

22 minuty temu, Dakota napisał:

Oczywiście, badanie to generalizuje. Jednak bliskie jest tego, co obserwantyzmy, prawda?

Gdzie ja piszę, że dotyczy to całego społeczeństwa? Wszystkich kobiet?

 

Miałem 9, parędziesiąt 8 mimo że sam najwyżej jestem 6. Paradoks prawda? Widać byłem najlepszą opcją lub oceniły mnie na więcej.

 

Co do ruchu MGTOW, blackpill. Od pierwszego postu na forum, pisałem że nie popieram. Nasza droga łączy się z kobietami, czy to się podoba czy nie.

Tabletka, dała mnie rozumienie mechanizmów, zachowań pań. Pozwala to być mnie bardziej świadomym. Mimo, że jak wielu byłem zdradzany, odrzucony.

Mimo to wciąż kocham kobiety, nie chciałbym żyć bez nich.

 

"Where ignorance is bliss, it is folly to be wise"

Wiedza, jednak potrafi też zatruć. Wywołać nienawiść. Sprawić, że ktoś stanie się zgorzkniały

Łatwiej jest szukać wytłumaczenia, własnych niepowodzeń. Niż zacząć pracę nad sobą. Stać się kimś wartym poznania.

 

12 minut temu, Tomko napisał:

mierz siły na zamiary" a nie będziesz miał problemu z kobietami. 

Szanuję, za to dam ci like'a.

Pisałem o tym w przednim poście.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BRK275 napisał:

Zejdźmy na ziemię.

Wpadają do przedziału opisane wyżej dziewczyny i...

...wyciągają telefony = koniec tematu = koniec bajery.

a) 8emka ma mnie i moje zaloty tam gdzie słońce nie dochodzi -> instagram odpalony, scroll scroll scroll... ze swoją psiapsi na gorącej linii messengera, w tle jej misio męczy bułe o której się w końcu pojawi u niego w mieście. Zakładając dodatkowo powszechny schemat, czyli 8semka wbija do przedziału już ze słuchawkami na uszach. Kompletnie odcięta od świata.

b) 2jeczka zaczyna skrolować fejsika, jest tak zawstydzona panującą sytuacją, że boi się oderwać wzrok od telefonu. Dobra, ja również straciłem zainteresowanie. O co mam zapytać? Co tam ciekawego w telefonie przeglądasz? W końcu 2jeczka zakłada również słuchawki i ogląda śmieszne kotki na youtube.

c) No i siedzę jak taki debil samemu, no cóż... nie będę strugał pawiana, skoro dziewczyny mają mnie w tyłku. Wyciągam xyz i zajmuję się sobą.

Dokładnie tak jak piszesz! z tym, że ja patrząc w okno, sprzęgnięty słuchawkami ze swoim smartfonem zapodaję to:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Bullitt napisał:

panną 6/10, zauważył atrakcyjną i chętną do rozmowy 8/10 i żałował, że przytargał tę szósteczkę. Bądźmy szczerzy.

HA.

TU mamy KONCENSUS  dupobrania.

 

Jak jeden z braci zauważył, zbyt skrajnie ustawiłeś limesy do badania zmienności przebiegu funkcji.

 

TY MAŁY 'HIPOKRYTO' trochę za późno na refleksje tego typu. Tamten zestaw już się nie trafi.

 

REASUMUJĄC:

nie raz pisałem o 'atakowaniu' samiczek od (-7) w górę.

Wynika to z prostego obierania  zmiennoprzecinkowej.

 

Samica(-7) z facetem z automatu robi się (+7)/(-8).

Dowód społeczny zmienia się na (+-9).

 

Jakoż wiadomo, że każda będzie się chwalić to można i w środowisko samotnych singielek (9) wbić przy okazji.

 

Teraz pytanie czy chciałeś sprawdzić ile gości by wybrało łatwiejszy sex, czy powalczyli by i zdobywali w ich mniemaniu fortece?!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Imbryk napisał:

Skąd wiesz czy 8/10 czy 2/10 Cię ofuknie, będzie księżniczkować, oleje Cię albo wyśmieje, siądzie i zacznie się gapić w telefon.

Z tysiąca takich przypadków w życiu, wobec mnie i podobnych. ;)

20 godzin temu, StatusQuo napisał:

Parę kroków zrobiłem i przechodziła ładna dziewczyna, i tak mógłbym przysiądź, że się tak fajnie uśmiechnęła..

O tym piszę. Dziś 7/10 mają tak podbite ego, że uśmiechają się zwykle śmiejąc się z kogoś. ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo co @Tomko,

 

172 cm wzrostu, w przeszłości kiepska budowa ciała, Brada Pitta nie przypominałem ( i nie przypominam ), samochodu nawet do tej pory nie mam, a giął się u mnie w łóżku nie mały asortyment panien wszelakich, od 19 po 39.

 

Jak bym nie był kiedyś takim białopizdorycerzem to spokojnie licznik byłby parokrotnie wyższy. Ale i tak nie to jest najważniejsze ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Taboo napisał:

To samo co @Tomko,

 

172 cm wzrostu, w przeszłości kiepska budowa ciała, Brada Pitta nie przypominałem ( i nie przypominam ), samochodu nawet do tej pory nie mam, a giął się u mnie w łóżku nie mały asortyment panien wszelakich, od 19 po 39.

Tu na forum jest taki temat z ankietą.

To się pięknie pokrywa z tymi opowieściami o 80/20 :lol:

 

Gratulacje, łapiesz się w TOP 25%. Tylko czego to dowodzi? Że każdy może? W końcu 70% braci z ankiety narzeka na braki w seksie i ma małą liczbę partnerek.

Nie masz kasy, wzrostu, twarzy, muskulatury... to może +10 do charyzmy :lol: albo feromony? Nie ma cudów, jakaś powód musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.