Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie.

Nie znalazłem, takiej propozycji w wyszukiwarce. Oto więc i ona:


Proponowałbym dodanie "dislike" do listy reakcji.
Niekoniecznie wpływałyby one na reputację. Jednak pozwalały dy wyrazić, brak poparcia na daną wypowiedz.
Pozwalałoby to odpowiednio ocenić, trolle, czy opinie na które, nie ma zgody na forum(jak sypianie z mężatkami).
Stanowiłoby to też ułatwienie dla administratorów. Pozwoliłoby na szybką identyfikację takich treści.

 

Proszę o przemyślenie propozycji.

 

Z wyrazami szacunku.

Dakota

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mosze Red napisał:

A może dodamy karnego kutasa ?

Za ch/wujowe parkowanie. Działa na ludzi.

Wystarczył by kciuk w dół. Jeśli kutas miałby być bardziej wymowny...

Kim jestem aby osądzać ?.

Edytowane przez Dakota
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie na TAK. Dobry pomysł.

 

Dislike-i nie powinny być dodawane do reputacji a moim zdaniem mogą nawet odejmować 1 punkt (1 dislike = -1 punkt).

 

@Dakota

Sypianie z meżatkami to temat wałkowany wielokrotnie ale nie można dać go za przykład jako zgodnej linii całego forum. Musiałem to zaznaczyć ale nie chce o tym dyskutować w tym wątku bo zrobi się bajzel a twój pomysł jest warty uwagi i mam nadzieję że inni również go poprą.

6 minutes ago, Mosze Red said:

A może dodamy karnego kutasa ? ? 

 

Chyba dla mężatki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sugestia, luźny pomysł. Mogły by dzielić limit z pozytywną reakcją, lub być bardziej ograniczone.

 

@RealLife masz racje, nie zaczynajmy tu, po raz kolejny tego tematu. Zatem opiniami, którymi osobiście się nie zgadzamy.

Widać nie śledziłeś wczoraj tematu. @Łotr, a man possessed of some radical notions.

 

@Ignac rzuciłbym pierwszy, Choć niedawno, samemu zostałbym ukamienowany.

 

@Krugerrand jesteś pewien, że nie dodają?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dakota napisał:

@somsiad reakcja "białorycerza" była by trafionym dodatkiem.

Można by nawet licznik dodać jak z aktywnymi użytkownikami. Białorycerzem miesiąca zostaje ...

ciekawe czy jakieś trolle dały by się złapać na taką "przynętę"

Na szczęście białorycerzy tutaj niewielu co najwyżej w świerzakowni. Więc po co ich piętnować? Jesteśmy tutaj by sobie pomagać a nie pluć w twarz. W każdym razie ja.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignac również, staram się odnosić do wszystkich użytkowników z szacunkiem.

Dlatego dislike nie musiał wpływać na reputację. Punkty ostrzeżeń, od moderacji już to robią.

 

Każdemu zdarzy się przyrycerzyć. Nawet obytym Bracią.

Byłoby to zabawne i bardziej adekwatne niż "zdziwiony".

 

Trzymajmy się na razie tematu, disów. Widzę po reakcji moderacji, że temat raczej nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dakota napisał:

@Ignac również, staram się odnosić do wszystkich użytkowników z szacunkiem.

Dlatego dislike nie musiał wpływać na reputację. Punkty ostrzeżeń, od moderacji już to robią.

 

Każdemu zdarzy się przyrycerzyć. Nawet obytym Bracią.

Byłoby to zabawne i bardziej adekwatne niż "zdziwiony".

 

Trzymajmy się na razie tematu, disów. Widzę po reakcji moderacji, że temat raczej nie przejdzie.

jak dla mnie to dislike'i tak. Białoryerze nie. Nie piętnujmy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwny. Najlepiej pokazywać pozytywne emocje. A jak nas rozśmieszą argumenty rozmówcy zawsze można użyć tej roześmianej buźki, zawsze to lepsze niż negatywny "lajk". Przypominam że wiele rzeczy z rakowiska zwanym social media lepiej unikać. Już widzę te rajdy dislajków jednych na drugich, jak wywiąże się temat polityki, religii. Już widzę jak komandoski rezerwatu będą tu minusować masowo posty Braci, jak prawda w oczy zakole. 

 

@Mosze Red @Marek Kotoński przemyślcie proszę sprawę nim się zgodzicie....

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Krugerrand napisał:

Jakoś zawsze byłem przekonany, że ikonki o nazwie "smutny" oraz "zdziwiony" pełnią coś na kształt takiej funkcji i nie wpływają na poziom reputacji.

 

"Smutny" i "zdziwiony" to raczej nie to samo co wyraz dezaprobaty "nie lubię"...

 

Nie mieszajmy pojęć...

 

...ale ocena dezaprobaty jest sensownym pomysłem na przeciwległym biegunie poparcia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tomekbat napisał:

przemyślcie proszę sprawę nim się zgodzicie....

Już kiedyś ten problem dyskutowaliśmy i doszliśmy do podobnego wniosku jak ty.

 

Niewykluczone, że rozpatrzymy to ponownie jeśli będzie duże zapotrzebowanie ze strony forumowiczów.  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dakota napisał:

Niekoniecznie wpływałyby one na reputację. Jednak pozwalały dy wyrazić, brak poparcia na daną wypowiedz.
Pozwalałoby to odpowiednio ocenić, trolle, czy opinie na które, nie ma zgody na forum(jak sypianie z mężatkami).

Jako troll internetowy się wypowiem.
Jeżeli nie będą wpływały na repa to jak najbardziej. Jeśli będą to zachęcą do trollowania - zdobycie pojedyńczym wpisem / tematem jak najwięcej minusów nie dostając przy tym bana. Tak trolle internetowe konkurują między sobą - taka forma rywalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomekbat, @Mosze Red

Gdyby zrobić tak jak pisze @Analconda, o czym również wspominałem.

Disy nie wpływałyby na reputację. Byłby że "@deomi dodał reakcje"(podane jako przykład, bez urazy).

Mielibyśmy wtedy wyraźne pokazanie, że przepalają się styki. Czy ktoś ma odmienną opinię, ale argumentacja za nią już została podana lub nie ma czasu się wypowiedzieć.

 

@trop jeśli administracja rozważa ten pomysł. Proszę o dodanie ankiety.

 

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz są łapy w górę i 4 następujące reakcje - puchar, haha, ździwiony i smutny.

Brakuje więc czegoś typu "nie zgadzam się" (jak ktoś napisze, że trzeba zapładniać mężatki) i "japierdole...." (jak ktoś napisze, że oddał samochód i mieszkanie za sex).
Dołączę od siebie propozycję jednej z emotek: YyaOusF.jpg
Mogłaby ona wyrażać iż mamy kompletnie odmienne zdanie niż rozmówca. Zainspirowałem się jednym z krytyków.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.