Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To o czym wspomniał @tomekbat można rozwiązać poprzez wymuszenie komentarza przy dislike-u. Czyli kliknięcie disklike-a, otwiera okno z odpowiedzią do posta. Takie samo jak odpowiadamy na post. 

 

Tym sposobem dislike-i nie będą rozdawane na prawo i lewo a dzięki konieczności uzasadnienia, staną się wkładem w dyskusję. 

 

Rozwiąże to także problem koleżanek z rezerwatu (tak w ogole to one mogą oceniać posty poza rezerwatem?).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętajcie że forum jest tworem na określonym silniku IPS Focus. Nie można wprowadzić wszystkiego co się wymarzy (przynajmniej nie bez niepotrzebnej ingerencji informatyka w kod itp) tylko określone funkcje które Marek i Mosze mają w panelu administratora. A tu widze niektórzy coraz bardziej kreatywne pomysły proponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dislike spowodowałby spore zamieszanie i dal hejterom i trollom spory atut do ręki.

 

Przykład z Łotrem, który zapodał @Dakota chcąc mu dać dislike'a niczego nie rozwiąże. W takich przypadkach najlepiej użyć opcji 'zgłoś', która znajduje się w prawym górnym rogu każdego posta. Dalej niech moderacja decyduje. :P

 

Forum polega na wymianie opinii i poglądów a nie ustalaniu jedynej słusznej linii wyznaniowej. Nie ma nic złego w niezgadzaniu się z opiniami innych ale niekoniecznie trzeba o tym informować cały świat. Jeśli już koniecznie chce się to zrobić to wystarczy opisać swoje przekonania i można to zrobić bez obrażania innych.

 

Według mnie teraz jest ok a jak jest ok to nie ma co psuć.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dislajkuję pomysł dislajków.

 

Ikonka Zdziwionej Buźki pełni tę funkcję w pełni i tak jej używam.

2 godziny temu, Reflux napisał:

Widzę, że nowy jesteś :D
Proszę nie zaczynaj!

Spoko, to ja zacznę. 

 

P.S. Mały offtop - znacie może temat ruchania mężatek? Ktoś coś? 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dakota napisał:

jesteś pewien, że nie dodają?

Tak,

 

6 godzin temu, Maniek napisał:

"Smutny" i "zdziwiony" to raczej nie to samo co wyraz dezaprobaty "nie lubię"...

Dokładnie to napisałem:

6 godzin temu, Krugerrand napisał:

pełnią coś na kształt takiej funkcji

Zupełnie nie rozumiem czumu uważasz, że to jest to samo na podstawie mojej wypowiedzi. Coś co przypomina jakąś funkcję nie jest tym samym.

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.