Skocz do zawartości

Apel do mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

15 hours ago, Reinmar von Bielau said:

1. Może Ty za mało widziałeś. Jak dwóch facetów w walce rozkreciło biznes, a potem jeden długiego oszukał tak że z niczym został.

 

2. Co do seksu raz na miesiąc to nie wiem czy to usprawiedliwa 40 latka z rodziną od podrywania 19stki. Ja byłem wtedy sam a jej nie podrywałem. Seksu też nie miałem.

 

3. Poza tym dzieci kochane przez ojca startują z dużo lepszą wiedzą w życie. Ojcowie zapewniają pozycję w grupie i często w plemionach pierwotnych zapewniają partnerkę.

1. Ja mówię o walce np. w Afganistanie gdzie się ryzykuje głową żeby wynieść rannego kumpla z pola walki. Takie coś jest o wiele silniejsze od więzi małżeńskiej, nie bez powodu nazwanej "więzią".

 

2. Ja "niemania" miałem dość w małżeństwie. Stwierdziłem, że gdybym chciał być mnichem to bym nim został. Zanim dostanie się rozwód trochę to trwa a kilka lat celibatu w małżeństwie plus kilka w czasie trwania sprawy rozwodowej może w ogóle oduczyć co się robi z kobietami. Wielu facetów po rozwodzie ma taki problem.

 

3. Dużo będziesz miał do powiedzenia gdy żona wystąpi o rozwód i go dostanie. Nie wiem czy wiesz ale mężczyźni założyli organizację ochrony praw ojca, tylko nieliczni mają w dupie co się dzieje z ich dziećmi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ZortlayPL napisał:

Z takiego że ponieważ bo dlatego iż. Wystarczy?

Czyli sam nie wiesz z jakiego powodu. Rozumiem to jako przewrażliwienie.

10 godzin temu, ZortlayPL napisał:

Pitu pitu

Napisałam na podstawie tego co widzę u kobiet. Sama nie zostałam nigdy wykorzystana ale wielu próbowało. Mam jednak znajome kobiety których prawie każdy związek kończy się tym że facet je poniża, źle traktuje i wykorzystuje seksualnie. Są to właśnie dziewczyny z kompleksami, bardzo szybko angażujące się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Czyli sam nie wiesz z jakiego powodu. Rozumiem to jako przewrażliwienie.

Rozumujesz? Fascynujące.

 

3 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Napisałam na podstawie tego co widzę u kobiet. Sama nie zostałam nigdy wykorzystana ale wielu próbowało. Mam jednak znajome kobiety których prawie każdy związek kończy się tym że facet je poniża, źle traktuje i wykorzystuje seksualnie. Są to właśnie dziewczyny z kompleksami, bardzo szybko angażujące się. 

Pitu pitu vol. 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.