Skocz do zawartości

Czy większy = lepszy?


Szczery Człowiek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę że jakiego byś nie miał zawsze chciałbyś trochę większego albo grubszego. Zawsze miałem kompleks że za mały ale to dlatego że przy 190cm wzrostu 18xm to się wydaje jak 12 przy 170wzrostu. Ale panie mnie wyprowadziły z błędu a Ci co mówią że w szyjkę macicy boli to pewnie tam nie doszli, przy dobrym podnieceniu stymulując szyjkę laski mają orgazm pochwowy częściej. Dla mnie to żadna przyjemność wchodzić do końca bo to tak jakbym walił w ścianę grzybem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2020 o 09:03, Adrianpro napisał:

Ci co mówią że w szyjkę macicy boli to pewnie tam nie doszli,

Niekoniecznie. Zależy od unerwienia konkretnej Pani. Jedną autentycznie będzie to mocno boleć, inna w ten sposób szybko dojdzie. A z sięganiem to nie ma problemu, ja swojej obecnej partnerce przynajmniej sięgam tam wskazującym paluchem, a długiego nie mam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Korzystając z okazji utworzonego tematu, chciałbym poruszyć sprawę "męskiego przyrodzenia".
Jaki powinien być, czy zawsze taki jak prezentuje się w "filmach przyrodniczych" - do samej góry w gotowości?

Czy zawsze tak w życiu jest, jak sprawa powinna wyglądać?
Co jest normą, a nad czym powinniśmy się już głębiej zastanowić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.