Skocz do zawartości

Mam problem z biznesem dziewczyn


Marcinstarobrat098

Rekomendowane odpowiedzi

Pewne nieznajome dziewczyny proponują wejść z nimi w biznes tzw marketer technologia.Co myśliście czy jest to uczciwe legalne?Jakieś bitcoin vs ecredits.Koszt jednej paczki 440zl miesięcznie.1 szef i 5osób w to wchodzi w grupie.1poziom 300,400miesiecznie.Drugi poziom 1000-1500.Jakieś mvoucher .

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś więcej, opowiedz na czym mają zarabiać, co miałbyś robić, jakie zabezpieczenia, obowiązki, prawa, kwoty ...

Też mi wstępnie wygląda to na jakiś MLM (czyli jeśli nie jesteś założycielem kutym na cztery łapy nie warto) ale bez bardziej szczegółowych informacji nie wypowiem się.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Marcinstarobrat098 napisał:

Pewne nieznajome dziewczyny proponują wejść z nimi w biznes

Biznes z nieznanymi kobietami? Nikt się nie dzieli dobrym pomysłem na biznes, tym bardziej z obcym. Zapamiętaj! 

21 minut temu, Marcinstarobrat098 napisał:

Koszt jednej paczki 440zl miesięcznie.

Paczki i poziomy to znak reklamowy piramid finansowych, działających jako np. programy Revenue sharing.

21 minut temu, Marcinstarobrat098 napisał:

1 szef i 5osób w to wchodzi w grupie.

Piramidka w połączeniu z mlm.

 

@Marcinstarobrat098 To zwykłe naganiaczki, a piramida padnie po x miesięcy, czasami po kilku latach. Zarobią tylko osoby na samym szczycie piramidy i założyciel. Przeznacz te pieniądze na własny rozwój.

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 15
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morfeusz wyczerpał temat. Jak widzę model polegający na wykupowaniu jakichś paczek reklamowych to od razu wiem, że to scam. Przesledz sobie ostatnie piramidy które miały podobny model i które upadlły jak traffic monsoon, recyclix, Bitclub network, cloud token. 

Już lepiej i z wiekszym prawdopobieństwem zysku byłoby jakbyś kupowal Bitcoina czy Ethereum i trzymał je na portfelu, aczkolwiek to też ryzyko.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Marcinstarobrat098 said:

nieznajome dziewczyny proponują wejść z nimi w biznes

Nie. Chyba że chcesz zostać wyruchany na kase. Dosłownie.

 

Chcesz wejśc w krypto? Dam ci trzy rady:

 

Nie inwestuj w żaden polski projekt.

Nie powieżaj innym swoich pieniędzy.

Tylko prywatny porfel i własne zarządzanie co kupujesz. 

Edytowane przez smerf
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, somsiad napisał:

Zapewne to kolejny biznes typu "piramidka ponziego", nie warto.

Dziękuje bardzo za pomoc

2 godziny temu, OdważnyZdobywca napisał:

Napisz coś więcej, opowiedz na czym mają zarabiać, co miałbyś robić, jakie zabezpieczenia, obowiązki, prawa, kwoty ...

Też mi wstępnie wygląda to na jakiś MLM (czyli jeśli nie jesteś założycielem kutym na cztery łapy nie warto) ale bez bardziej szczegółowych informacji nie wypowiem się.

No ja miałbym zarabiać jakbym ogarnął 5 osób do grupy.Jakieś vonchery na tańsze zakupy.Mialbym innych uczyć tego samego co one mnie.Dzięki za pomoc od razu mi to śmierdziało.

2 godziny temu, alfa_sralfa napisał:

Ani grosza w ten śmietnik.

 

Piramida finansowa. Możesz zostać wykorzystany.

 

 

Dziękuje bardzo za pomoc od razu czułem ze to oszustwo

2 godziny temu, Morfeusz napisał:

Biznes z nieznanymi kobietami? Nikt się nie dzieli dobrym pomysłem na biznes, tym bardziej z obcym. Zapamiętaj! 

Paczki i poziomy to znak reklamowy piramid finansowych, działających jako np. programy Revenue sharing.

Piramidka w połączeniu z mlm.

 

@Marcinstarobrat098 To zwykłe naganiaczki, a piramida padnie po x miesięcy, czasami po kilku latach. Zarobią tylko osoby na samym szczycie piramidy i założyciel. Przeznacz te pieniądze na własny rozwój.

Dziękuje bardzo za pomoc.Jeden znajomy właśnie mi mowil ze stracił na tym dużo kasy i nie może jej odzyskać.Wiedziałem ze chcą mnie oskubać

Godzinę temu, Dodarek napisał:

Kolega wszedł w jakieś fiutynet czy coś. Mnie też namawiał. Teraz nie może kasy wyciągnąć. To wszystko to tanie oszustwa typu daj mi dziś 100zł, a za rok oddam ci 1000zł. Tylko że nie wiesz gdzie jestem i kim jestem. Wchodzisz w to? :D

Mój znajomy internetowy to samo.Nie można dac się zmanipulowac czy być naiwnym

12 minut temu, smerf napisał:

Nie. Chyba że chcesz zostać wyruchany na kase. Dosłownie.

 

Chcesz wejśc w krypto? Dam ci trzy rady:

 

Nie inwestuj w żaden polski projekt.

Nie powieżaj innym swoich pieniędzy.

Tylko prywatny porfel i własne zarządzanie co kupujesz. 

Dziękuje za pomoc.Te dziewczyny to jednak strasznie tępe są a weź im zaufaj.Jak pytalem czy legalne bez oszustwa to dziwne miny robiły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko chciałem napisać, że jak pierwszy raz zobaczyłem tytuł tego wątku, to mi się przeczytało "Mam problem z biciem dziewczyn". Myślę sobie, o kurrrłłła, będzie gruba patola psychologiczno-kryminalna, kliknę i poczytam :D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę tu żadnego problemu...jeszcze. Jaki masz problem? Laski są ruchable i twój kutas podpowiada ci, żeby wyłożyć na to siano?

 

Bracia ci już uświadomili jaki to dobry biznes a ty okazałeś się pojętnym uczniem.  

 

Swoja drogą poznałem typa, który na taki cudowny biznes (mlm czy inna gówno-piramida) wziął 12k kredytu... xD 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SSydney napisał:

Swoja drogą poznałem typa, który na taki cudowny biznes (mlm czy inna gówno-piramida) wziął 12k kredytu... xD 

Żyjemy w świecie sztucznie wykreowanego poczucia bezpieczeństwa. Selekcja naturalna ma olbrzymi problem z przebiciem.

Jeśli w 2020 ktoś nadal daje się złapać na piramidy lub wnuczka - nie należy mu współczuć tylko go uspać. Marnuje powietrze, tworzy korki i kolejki.

Edytowane przez Mnemonic
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, BrightStar napisał:

@Morfeusz wyczerpał temat. Jak widzę model polegający na wykupowaniu jakichś paczek reklamowych to od razu wiem, że to scam. Przesledz sobie ostatnie piramidy które miały podobny model i które upadlły jak traffic monsoon, recyclix, Bitclub network, cloud token. 

Już lepiej i z wiekszym prawdopobieństwem zysku byłoby jakbyś kupowal Bitcoina czy Ethereum i trzymał je na portfelu, aczkolwiek to też ryzyko.

No właśnie to trzeba się znać na biznwsach w co inwestować.Książki czytać.Najlepsza inwestycja w siebie

AJ te dziewczynki

15 godzin temu, Obliteraror napisał:

Kolejny ponziak. Szkoda Twojego czasu i zachodu.

Dziewczyny ponziaki manipulantki

17 godzin temu, alfa_sralfa napisał:

Ani grosza w ten śmietnik.

 

Piramida finansowa. Możesz zostać wykorzystany.

 

 

Jakie one naiwne mówią ze to legalne i ze to nie piramida finansowa.Zaslepione dziewczyny jacyś jej znajomi biznesmeni zarabiają na tym szkolenia prowadzą eventy bullshit

13 godzin temu, SSydney napisał:

Ja nie widzę tu żadnego problemu...jeszcze. Jaki masz problem? Laski są ruchable i twój kutas podpowiada ci, żeby wyłożyć na to siano?

 

Bracia ci już uświadomili jaki to dobry biznes a ty okazałeś się pojętnym uczniem.  

 

Swoja drogą poznałem typa, który na taki cudowny biznes (mlm czy inna gówno-piramida) wziął 12k kredytu... xD 

Ja ich nie chciałem wybuchać a one mnie tak jakie dziewczyny bez honoru szacunku.

18 godzin temu, Marcinstarobrat098 napisał:

Pewne nieznajome dziewczyny proponują wejść z nimi w biznes tzw marketer technologia.Co myśliście czy jest to uczciwe legalne?Jakieś bitcoin vs ecredits.Koszt jednej paczki 440zl miesięcznie.1 szef i 5osób w to wchodzi w grupie.1poziom 300,400miesiecznie.Drugi poziom 1000-1500.Jakieś mvoucher 

Dziękuje bracia za wszystko będę uczył się na błędach i pamiętał żeby nie ufać od razu nieznajomym którzy proponują biznes.Będę się rozwijał sam inwestował w siebie tez.Bardzo wartościowa ta grupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Marcinstarobrat098 napisał:

Ja ich nie chciałem wybuchać a one mnie tak jakie dziewczyny bez honoru szacunku.

Większość ludzi, których spotkasz na swojej drodze życia będzie cię chciała w taki czy inny sposób wyruchać. That's the way she goes. 

A i naucz się, że honor to cecha bardzo rzadko występująca u ludzi, w przypadku kobiet praktycznie niespotykana.

Znaczy kiedyśjeden miras mówił, że spotkał honorową kobietę w Himalajach ale ja bym nie ufał do końca ponoć to był ladyboy. xD

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SSydney napisał:

Większość ludzi, których spotkasz na swojej drodze życia będzie cię chciała w taki czy inny sposób wyruchać. That's the way she goes. 

A i naucz się, że honor to cecha bardzo rzadko występująca u ludzi, w przypadku kobiet praktycznie niespotykana.

Znaczy kiedyśjeden miras mówił, że spotkał honorową kobietę w Himalajach ale ja bym nie ufał do końca ponoć to był ladyboy. xD

Właśnie to jest sama prawda co mówisz.Z dziewczyn koleżanek mam malo ale wredne dzidy po czasie im się odwala.Jedynie kuzynki mam bardzo fajne i siostry cioteczne.Moja siostra też w porządku pracującą .Z tym honorem nie ma żartów.Mało ludzi ma zasady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Marcinstarobrat098 napisał:

Pewne nieznajome dziewczyny proponują wejść z nimi w biznes tzw marketer technologia.

W tym jednym zdaniu jest parę czerwonych lampek. 

1. Nieznajome proponują biznes.

2. Dziewczyny proponują biznes.

3. Liczba mnoga, czyli w razie sporu one mają świadka że nic takiego się nie wydarzyło. 

4. "Marketer technologia" - co to za bezsensowna nazwa biznesu?

 

@Marcinstarobrat098 na spokojnie się edukuj, więcej czytaj niż pisz 

1 godzinę temu, Marcinstarobrat098 napisał:

Zaslepione dziewczyny jacyś jej znajomi biznesmeni zarabiają na tym szkolenia prowadzą eventy bullshit

 

1 godzinę temu, Marcinstarobrat098 napisał:

Ja ich nie chciałem wybuchać a one mnie tak jakie dziewczyny bez honoru szacunku.

Jak coś piszesz to stosuj interpunkcję i jakąś skladnię logiczną w swoich zdaniach.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Imbryk napisał:

W tym jednym zdaniu jest parę czerwonych lampek. 

1. Nieznajome proponują biznes.

2. Dziewczyny proponują biznes.

3. Liczba mnoga, czyli w razie sporu one mają świadka że nic takiego się nie wydarzyło. 

4. "Marketer technologia" - co to za bezsensowna nazwa biznesu?

 

@Marcinstarobrat098 na spokojnie się edukuj, więcej czytaj niż pisz 

 

Jak coś piszesz to stosuj interpunkcję i jakąś skladnię logiczną w swoich zdaniach.

Muszę się tego właśnie nauczyć.Dam nie wiem co to za porąbany zawód.Przeczytalem kilka książek w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marcinstarobrat098 napisał:

Muszę się tego właśnie nauczyć.Dam nie wiem co to za porąbany zawód.Przeczytalem kilka książek w życiu.

Ludzi, którzy nie mają wiedzy lub się nie orientują i mają słabe wzorce - jest łatwo oszukać: albo na szybką kasę, albo na wieloletnie alimenty.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.