Skocz do zawartości

Mam problem z biznesem dziewczyn


Marcinstarobrat098

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet spółka z kimś z rodziny jest ryzykowna, a co mówić o obcych i to jeszcze mało znanych.

I do tego kobietach jak zaznaczył SSydney.

 

PS do SSydneya:

Kobiety nie rozumieją pojęcia honor.

Czasami używają tego, żeby cię do czegoś psychicznie zmusić.

Np.: Powiedziała że się zabezpiecza ale coś nie wyszło, ona jest w ciąży, bzykała się oczywiście tylko z tobą więc miej honor i się z nią ożeń.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JoeBlue napisał:

Nawet spółka z kimś z rodziny jest ryzykowna, a co mówić o obcych i to jeszcze mało znanych.

I do tego kobietach jak zaznaczył SSydney.

 

PS do SSydneya:

Kobiety nie rozumieją pojęcia honor.

Czasami używają tego, żeby cię do czegoś psychicznie zmusić.

Np.: Powiedziała że się zabezpiecza ale coś nie wyszło, ona jest w ciąży, bzykała się oczywiście tylko z tobą więc miej honor i się z nią ożeń.

 

Taka prawda nie mają jaj czyli honoru.Zawsze jest ryzyko .Wszystko przez tą kasę brak uczciwości.

5 godzin temu, Imbryk napisał:

Ludzi, którzy nie mają wiedzy lub się nie orientują i mają słabe wzorce - jest łatwo oszukać: albo na szybką kasę, albo na wieloletnie alimenty.

Właśnie nie miałem żadnej wiedzy o biznesie marketerach.Im głupsze i naiwne społeczeństwo tym łatwiej nimi manipulować.Będę pamiętał na przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 4.01.2020 o 00:10, Mnemonic napisał:

Żyjemy w świecie sztucznie wykreowanego poczucia bezpieczeństwa. Selekcja naturalna ma olbrzymi problem z przebiciem.

Jeśli w 2020 ktoś nadal daje się złapać na piramidy lub wnuczka - nie należy mu współczuć tylko go uspać. Marnuje powietrze, tworzy korki i kolejki.

Ja nigdy nie słyszałem o piramidzie .Właśnie dobrze ze do was napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pachnie:

 

1 Stratą czasu.

 

2 Piramidą.

 

3 Prokuratorem.

 

4 Zniszczeniem relacji z najbliższym otoczeniem, bo pierwsze co robią w takiej piramidce namawiają cię, żebyś wciągną jak najwięcej osób, które znasz.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.