Skocz do zawartości

Gdzie znalezc normalne kobiety?


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio rozstalem sie z dziewczyna z jej inicjatywy, no nie powiem boli, (gadalem z rodzicami to sie przy nich rozryczalem, czego nie zrobilem od czasow podstawowki) - sprobuje jeden raz ja od tego odwiesc, jak juz sie troche uspokoi, a jezeli nie zechce to trudno, juz nic nie poradze - na razie nie wyobrazam sobie siebie z zadna inna, ale tak na przyszlosc, gdzie szukac normalnych kobiet?

Normalnych, tzn. nie "glonojadow", silikonowych monstrow, ksiezniczek roszczeniowych, pener - ktore klna, melanzuja jak malo kto, chwala sie ile wychlaly, ile to nie cpaly itd. - po prostu zwyklych dziewczyn, kobiecych, milych, sympatycznych.

Ona taka jest, tego szukam w kobiecie, dlatego ciezko mi sie z nia rozstac, i dlatego pewnie dostane od was zjebke, zeby nie probowac jej odzyskac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce szukac, po prostu chcialbym ewentualnie wiedziec na przyszlosc.

Napisalem, ze na razie nie jestem w stanie sobie wyobrazic siebie z inna.

 

Moze i bylo takich tematow z pincset, ale w tym wiem, ze zwracacie sie do mnie i jakby nie patrzec to ja sie moge troche wygadac komus, a nie autor innego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BydlakŚmierdziel napisał:

Badoo i tinder xD

Co drugi okaz to swojego mozgu ostatnio przy narodzinach uzywal.

Chociaz w sumie tam poznalem ja, wiec moze sie zdarzyc ktos ogarniety czasami.

Jak już skopią sobie opinię w swoim środowisku (nie, tym razem nie chodzi o kuchnię), to szukają na neutralnym gruncie. Jakoś trzeba pozyskać "dochód pasywny". Oczywiście nie tyczy się to wszystkich, bo niektóre to domatorki i niełatwo im znaleźć kogoś od razu w fizycznym świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BydlakŚmierdziel napisał:

sprobuje jeden raz ja od tego odwiesc, jak juz sie troche uspokoi, a jezeli nie zechce to trudno

Kobieta jak świnia idzie gdzie chce. Nie warto zatrzymywać i tłumaczyć, bo swój rozum ma, a pokiereszować człowieka może. :) 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.