Skocz do zawartości

EX nie daje zapomnieć


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Panowie,

Minął już dokładnie miesiąc od mojego rozstania, które opisałem w ŚWIERZAKOWNI - "Rozstanie z Neurotyczką".


Z mojej strony, 100% skupienie na sobie, nadrabiam lektury ;), siłownia, powrót do pasji, ogólnie - PROGRES. Cóż - problem w tym, że eks poprzez 'kontakt' nie daje o sobie zapomnieć... mniej więcej co tydzień dostaję SMS o treści kompletnie z dupy. Typu - "Zapomniałeś ładowarki od smart-banda"... "Rozumiem Cię, że się nie kontaktujesz, sama tego chciałam. Ale nie wiem czym jest spowodowany twój brak kontaktu... martwię się, że coś Ci się stało... daj mi znak, że żyjesz - i dam Ci spokój", albo już kuriozum totalne - "Ręcznik który zabrałeś, był mojej cioci - umów się z nią, ona da Ci twój ręcznik, a Ty jej oddasz tamten".

Po prostu LoL.
 

Jakie jest wasze zdanie o tego typu wiadomościach od EX? Rozumiem - brak reakcji, jest chyba najlepszą opcją. No bo co można na takie zaczepki odpisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, HumanINC napisał:

Rozumiem Cię, że się nie kontaktujesz, sama tego chciałam. Ale nie wiem czym jest spowodowany twój brak kontaktu... martwię się, że coś Ci się stało... daj mi znak, że żyjesz - i dam Ci spokój

Ja pier... nie chciałam Twojego kontaktu, ale się skontaktuj. W dowolnym tłumaczeniu znaczy to mniej więcej tyle, co ulegnij mi i nakręć moje ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie odpisuj. Nie chcesz przecież karmić tego chomika, który kręci swoim kołowrotkiem w jej głowie.

 

Jeśli faktycznie są jakieś tematy do zamknięcia (ręcznik? No kur.. w XXI wieku ręczników się jej zachciało) to je jak najszybciej zamknij i wracaj do tego co robiłeś do tej pory - do normalnego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, FraterPerdurabo napisał:

Jeśli faktycznie są jakieś tematy do zamknięcia (ręcznik? No kur.. w XXI wieku ręczników się jej zachciało)

Ja dobrze znam jej ciocię... ta ciocia ma na pewno w dupie ten ręcznik. ;) . W zamian ma moje dwa... i to są ręczniki za 10zł z Decalthlonu... Ale widzę, każdy pretekst jest dobry, aby napisać do byłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

@HumanINC czy Twoja ex to @góraleczka? :D

Nie. :)

 

2 minuty temu, mac napisał:

Pewnie małpa jeszcze do końca nie skoczyła i trzyma gałąź w pogotowiu. Odpiłuj i niech spada w przepaść ? 

Cisza w eterze. :)

Jeden z terapeutów / psychiatrów powiedział mi tak -


Proszę traktować to jak grę, pan jest jednym graczem a pańska była partnerka drugim. Drugi gracz panu powiedział, że nie chcę grać w grę, a potem wziął kostki, i rzucił. Czy Pan dalej będzie grał? Męska decyzja. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, HumanINC said:

Jakie jest wasze zdanie o tego typu wiadomościach

Oddałbym ręcznik nie lubię trzymać nieswoich rzeczy, ładowarkę niech odda dla cioci to razem zabierzesz. Choć wiesz co jak to nie jest micro USB C to niech się udławi tą ładowarką a ręcznik bym wyrzucił żeby nie było niepotrzebnej kotwicy emocjonalnej w domu.

Teraz już wiem, że ewentualne blokowanie jest złe bo to działanie emocjonalne nie blokujemy a ignorujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.