Skocz do zawartości

Ugryzienie przez kobietę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Sytuacja wydarzyła się w Sylwestra. 

 

Już po północy, stoję przy barze, w lokalu, gdzie świętuję nowy/stary rok. Podchodzi do mnie dziewczyna, do której kiedyś czułem miętę. Ona o tym wie. Nadal czujemy się dobrze w swoim towarzystwie, lubimy ze soba tańczyć itp. Ona przyszła po północy, bo była na innej imprezie. Podchodzi do mnie i gryzie mnie w ramię. Ja tylko zapytałem się "co jest grane?" Ona nie odpowiada .Później wspólny taniec. I tyle. Nie pisałem do niej. Ona nie pisała do mnie.

 

Nie wiem co myśleć o jej zachowaniu.Co Wy o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2020 o 01:36, Bugman napisał:

Nie wiem co myśleć o jej zachowaniu.Co Wy o tym sądzicie?

Była pijana ? albo po jakiś środkach pobudzających ? Może chciała tobie zwrócić uwagę ? Ja bym do niej napisał. Ch..j z tego co było wcześniej. Spróbować można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, Boromir napisał:

Była pijana ? albo po jakiś środkach pobudzających ? Może chciała tobie zwrócić uwagę ? Ja bym do niej napisał. Ch..j z tego co było wcześniej. Spróbować można.

Miała promile we krwi. Na 100 % 

 

Na samym początku tego wątku powinienem napisać, że w lokalu była moja partnerka.  Gdyby nie to, to podjąłbym jakieś kroki. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bugman napisał:

Miała promile we krwi. Na 100 % 

To jak byłeś z partnerką to lipa. zobaczyła, że jesteś z dziewczyną, wówczas, odpalił się tej dziewczynie emocje, wydałeś się tej dziewczynie atrakcyjny, masz partnerkę, która coś musi w tobie widzieć. Więc może poczuła się zazdrosna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za film ?  niezły odlot, zamiast piany czerwony pigment.

3 minuty temu, RealLife napisał:

Ja idę dalej że to wampirka. Daj znać czy Sylwester tak wyglądał:

 

To ja już wolę wiedźminkę.

1 minutę temu, Bugman napisał:

To samo  pomyślałem. 

Swoją droga. Trochę odleciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.