Skocz do zawartości

Michał Wiśniewski zaręczony. Muzyk będzie miał 5 żonę i w sumie 9 dzieci...


Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam... Samiec Alfa czy potencjalny kandydat do terapii ?

 

Jak donoszą media: Michał Wiśniewski zaręczył się po raz kolejny. Tym razem jego wybranka Paulina ma 35 lat i... czwórkę dzieci. Kolejne, piąte z Michałem jest w drodze... Od kilku miesięcy zakochana rodzina mieszka w podwarszawskiej willi Michała...

Dodam, że z dwiema z poprzednich czterech żon artysta ma czwórkę dzieci + czwórka nowej wybranki i kolejne w drodze... Kolega idzie na rekord - dziewiątka dzieci... Wow...:)

 

Brawo dla muzyka, możemy się nie martwić o niż demograficzny w Polsce... ;)

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki Alfa, skoro będzie chował czwórkę obcych dzieci? (chyba że planuje następne podboje)
Jaki z niego ojciec skoro pozostawił czworo swoich?

Jeśli go stać, płacić alimenty.


Niżem może się nie bójmy. Zacznijmy martwić się jakie społeczeństwo powstaje z rozbitych rodzin.

Edytowane przez Dakota
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech robi co chce, jednak co on im za bajer sprzedaje chciałbym wiedzieć:

 

No wiesz z Mandaryną to były emocje, z Kasią no wiesz Kasia no umiała na pianinie grać i mnie wzięło, ehh no Basia to taka krucha, że tez się zakochałem a Zdzisia umiała sikać na stojąco i nie mogłem się oprzeć. 

Co on tym kobitom mówi, że one się chcą z nim żenić, czy to może działanie iż facet jest znanym? 

Przecież on ma takie alimenty zasądzone chyba, że Trump by zbladł jakby to zobaczył.

 

Ogromnie współczuje, niech ktoś temu szanownemu panu podeśle red pilla, bo się facet zajedzie. 

Zresztą ahhhh tam no niech robi co chce ale mi by się pierdzieliły już te imiona wszystkich dzieci -swoich, innych żon, dzieci, dzieci-dzieci tej najnowszej dzieci - musiałbym z notesikiem chodzić na szyi i brać tabletki na pamięć. 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow ... i jakie ma rodzinne święta, masa dzieci, teściów, dziadków... i Mikołaj  jak zacznie rozdawać prezenty wieczorem ... to kończy nad ranem...

:) :) :)

 

Taka mała beka jak mawia młodzież... Ciekawe czy on słyszał o Red Pill i książkach Marka.... i jak potoczyłoby się jego życie, gdyby wziął "tabletkę"...

 

To takie luźne rozważania, gimnastyka mózgu w sobotni wieczór...;) 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to zwykły Przychlast Leśny, koleś miał tyle kasy i wszystko przejebał, zamiast żyć sobie na luzie w rozwianej bluzie to bawi się w jakieś zjebane małżeństwa, które są mu tak samo potrzebne jak starej dziwce dziecko, żeby napić się mleka to nie trzeba od razu kupować całej fermy krów - żeby poruchać nie trzeba się żenić (a nawet nie powinno) - może mu nikt o tym nie powiedział.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko , że w tym przypadku nie mamy do czynienia z mężczyzną tylko z produktem. Facet sie ożeni, od razu uwaga mediów gdzie za ile. Wjadą towary które bedzie reklamow przy takiej (ślubnej ) okazji. Później nowy dzieciak a wiec wóżki, pampersy i całe to gadanie jak to fajnie być tatą po raz n-ty i po 50 tce, itp itd. Stoi za tym jakas agencja PR która doradza i robi z nim ciężki hajs. Racjonalizowanie tego, rozkładanie na czynniki pierwsze lub nawet podawanie tutaj jako przykład do pewnych zachowań nie ma kompletnie sensu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Kimas87 napisał:

Michał jest przykładem, że każdą sumę idzie roztrwonić w drobny mak. Natomiast od 35 mln do braku kilku zł na chleb to jest mega sztuka. 

Michał nie jest żadnym przykładem ponieważ jest nierealnym produktem . Może jest po prostu tylko słupem któremu wszystko zabrano a wcześniej dano (napompowano) a może jest jeszcze zupełnie inaczej. Nikt tego nie wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.