Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
UncleSam

Zajebiście ważne pytanie - Co lubisz w życiu robić?

Recommended Posts

Podróżowałbym, wynajmowałbym gramotnego przewodnika i zwiedzał najciekawsze miejsca na planecie Ziemia!

1 godzinę temu, UncleSam napisał:

Wygrywasz jutro 100 miliardów dolarów na loterii. Nie musisz już absolutnie nic w życiu robić.

CO ROBISZ PRZEZ RESZTĘ ŻYCIA?

Wyjeżdżam za granicę aby utrudnić zabicie mnie / zapuszkowanie bandytom z organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości i inwestuję w pokojową zmianę tej patologii.

Przekupił bym wszystkich z komisji wyborczych żeby Korwin został królem, a później sprzedawałbym paróweczki, pobawił się w developerkę by mieć zabezpieczenie, pewnie kupiłbym parę samochodów marzeń(w ramach rozsądku). Z czasem jakbym to wszystko ogarnął to może jakaś mała willa na odludziu, pomyślał bym o małym pasie startowym dla awionetki. 

Głównie odrobina przyjemności na początku, a później myślałbym jak to bezpiecznie utrzymać, a najlepiej pomnożyć.

Zrobiłbym dokładnie to co bohaterowie powieści 'Grek Zorba'. ❤️

Ten co stracił kasę czy ten co tańczył na pobojowisku?

Ja bym pozwiedzał świat a potem pewnie przeszedł różne szkolenia z "mówienia" i nagrywałbym strimy z gier na youtube, to mogłoby dawać mi frajdę.

Trenowałbym się też mocno w medytacji i tego typu rzeczach.

Uprawiałbym również dużo sportu.

Oraz nauczył się zajebiście gotować.

Także nie robiłbym raczej niczego wielkiego. Cieszyłbym się, że wszystkie zmartwienia finansowe odeszły bezpowrotnie :)

Zwiedzać, bzykać się z panienkami, czytać ciekawe książki.

Nie odebrałbym wygranej i żył sobie dalej do końca życia ze świadomością, że kiedyś, przez krótką chwilę byłem miliarderem. Poważnie.

Odbiór takiej sumy wywróciłby moje życie całkowicie do góry nogami, a na tym mi nie zależy. Nie da się wygrać takiej kwoty i pozostać anonimowym. No nie wiem jakbym się starał, to i tak znajdą się inni, którzy ustalą tożsamość zwycięzcy i prawdopodobnie wykorzystają tę wiedzę. Niekoniecznie w sposób dla mnie optymalny.

Wygrana rzędu 200-300 tys. złotych to już inna kwestia. Ot wziąłbym większy plecak, pojechał do kolektury i odebrał wygraną. Starałbym się to zrobić w miarę po cichu, bez wzbudzania podejrzeń znajomych czy rodziny. Nikt ze znajomych o tym by nie wiedział. Dalej robiłbym to, co teraz, ale ze świadomością, że mam fajną poduszkę finansową w razie czego i nie muszę się jakoś specjalnie martwić o pieniądze. Po czasie starałbym się zainwestować te środki w jakiś biznes, ewentualnie zabezpieczyć tak, żeby inflacja tego nie zeżarła (myślę, że byłoby to fizyczne złoto w monetach bulionówkach).

• Like 1

Ja na pewno bym na początku trochę sobie poużywał, pobzykał panienki, pozwiedzał świata, a jakby mi się to już znudziło to postawiłbym sobie domek gdzieś w górach i wiódłbym sobie spokojne, sielankowe życie. 

Piękne marzenia, ja wierzę, ze kiedyś wygram takie pieniądze, albo chociaż milion złotych. Spełnił bym swoje marzenia. Założyłbym swój biznes, kupiłbym ze 3 mieszkania i dawał ludziom pod wynajem.

22 minutes ago, Janek Horsie said:

Odbiór takiej sumy wywróciłby moje życie całkowicie do góry nogami, a na tym mi nie zależy. Nie da się wygrać takiej kwoty i pozostać anonimowym.

Ot wziąłbym większy plecak, pojechał do kolektury i odebrał wygraną. Starałbym się to zrobić w miarę po cichu, bez wzbudzania podejrzeń znajomych czy rodziny. Nikt ze znajomych o tym by nie wiedział.

1. Zgadza się.

2. Na mój gust są goście co wiedzą o wszystkich większych wygranych.

Przecież lala z okienka czy dyrektor lotka za paręset dolarów poda im wszystko włącznie z twoim adresem i numerem telefonu.

Tych bym się bał, tyle że nie przy milionie wygranej ale od 5-10.

Ostatnie trzy osoby w USA co wygrały po plusminus 500 milionów dolarów nie przeżyły tygodnia.

Jedną zabił członek rodziny, inną bandzior, detali szukajcie w necie, ja po prostu to zapamiętałem, bo jedna babka powiedziała kilka miesięcy temu, że nie odbierze wygranej jeśli nie zagwarantują jej anonimowości.

Potem temat umarł, być może razem z nią.

• Like 1

Własny apartament w raju turystycznym, jacht i jakaś 9/10 laska do pukania pod ręką. Pewnie robiłbym te seks imprezy i zaprosił dwóch dobrych kumpli którym mam od lat. 

To ćwiczenie z gatunku: Co byś zmienił w życiu, gdyby zostało ci tylko 6 miesięcy...

Jeśli diametralnie zmieniłbyś dotychczasowe życie, pojechał w podróż, pojednał się ze skłóconą rodziną, odwiedził dzieci, kupił psa, nauczył się nurkować...rzucił lub zmienił dotychczasową pracę...

...to oznacza, że Twoje życie jest nie satysfakcjonujące cię i niepełne... Zatem dlaczego nie zmienisz go teraz, w każdej chwili... Tylko czekasz z działaniem na wyrok...

To samo z dużym zastrzykiem kasy, jeśli nie potrafisz zarządzać swoim życiem i finansami, aby mieć stale dochody na satysfakcjonującym Cie poziomie to skąd przypuszczenie

że sensownie zainwestujesz dużą kasę, pomnożysz ją... i ominiesz stada cwaniaków, którzy czyhają na takich jeleni...

Podzielam zdanie @Adolf dyskretne kosmetyczne zmiany, nie ujawnianie się z kasą, robię to co dotychczas, bo to lubię - przynosi mi satysfakcję i wystarczające dochody... 

3 samochody, 4 domy, 2 motocykle i cyfry na koncie to nie jest to co powoduje, że człowiek staje się szczęśliwy...  Albo potrafi być szczęśliwy z tym co ma na co dzień, albo nie... Jeśli nie to zawsze będzie chciał mieć więcej, inaczej, pełniej, szybciej... a wtedy nie ma limitu, więc nie osiągnie się nigdy Nirvany...

Moja córka jest małym przykładem takiego niezaspokojenia - w lecie marzy, jak to fajnie jest w zimie i tęskni za nartami, a w zimie nie jeździ na nartach i narzeka, że w lecie to jest fajnie i można robić tyle fajnych rzeczy...

Poważnie się martwię co z tego wyniknie z wiekiem...;)

• Like 1
  • Thanks 1

Ja bym zakupił sobie jakiś stary dworek Szlachecki, odremontował go w pełni, zrobił mini ranczo, parę świnek, kunia, kurczaki, indyki, gęsi i innego tałatajstwa, bo lubię przy tym chodzić. Do tego warsztacik jak ze snu, z wszelkiego rodzaju wysokiej jakości sprzętem i w chwilach wolnych od zajmowania się zwierzakami, rewitalizował bym rowery, stare klasyki. I tak mógłbym do usranej śmierci. Prosty ze mnie chłop :D 

• Like 1

6 hours ago, Analconda said:

Seks i narkotyki to najpierw by poczuć się jak elita światowa.

Hahaha naoglądaliście się chłopaki filmów. Narkotyki są przereklamowane, poza tym po paru dniach ciągu na koksie mielibyście śluzówkę nosa przypominającą Saharę :D Seks już lepiej, no ale to też - ile można żyć seksem?

Myślę że nikt z nas nie ma takiej jednej czynności czy nawet zestawu czynności, które mógłby z radością robić do końca życia, bo istotą życia jest zmienność i odkrywanie nowych rzeczy.

Posted (edited)

Założyłbym Red pillową telewizję w paśmie ogólnodostępnym. @Marek Kotoński miałby przerąbane, bo musiałby prowadzić program 5 razy w tygodniu o 20.

Każdy user forum z 1000 pozytywnych komentarzy dostałby milion pln na komfortowe szerzenie MGTOW lokalnie.

Zająłbym się kolonizacją kosmosu.

Plus parę innych koncepcji. ;)👿

Edited by Exar