Skocz do zawartości

Aż mnie krew zalewa


Rekomendowane odpowiedzi

https://wiadomosci.wp.pl/lodz-dramatyczny-apel-strazakow-po-zuchwalej-kradziezy-sprzetu-ratujacego-zycie-6464092102727297a

 

Za każdym razem, gdy widzę tego typu informacje, że ktoś ukradł sprzęt strażacki, respirator z karetki, defibrylator z miejsca publicznego itp., to aż zalewa mnie krew ze złości. Jaką ameba umysłową trzeba być, żeby coś takiego zrobić. 

 

Tyle rzeczy można ukraść w tym grajdole, ale zawsze musi się znaleźć jakiś amator na sprzęt ratujący życie. 

 

Nie wiem, może powinni wprowadzić wyższe kary za tego typu kradzieże, żeby już nikogo więcej ręce nie swędziały... Chyba tylko ucięcie ręki by poskutkowało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gołodupiec Ludzka głupota nigdy nie przestanie zaskakiwać. Kiedy już ci się wydaje że widziałes wszystko... Daj sobie spokój. Nie warto sie tym wszystkim przejmować. Rób co możesz dobrego wokół siebie ale olewaj te wszystkie informacje. Niczego dobrego z tego nie wyciągniesz. Traktuj to jak szum który nie jest prawdą. Jasne pewnie to sie gdzieś zdarzyło, ale nic z tym nie zrobisz i nie masz na to wpływu.

Edytowane przez Trevor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.