Skocz do zawartości

Janusz Leon Wiśniewski o Polkach. "Mam nadzieję, że kiedyś nie będą miały o co wojować"


Patton

Rekomendowane odpowiedzi

@Patton A idź pan w chuj.... Nawet artykułu nie przeczytałem. Jak widzę te nazwisko od razu mnie trzęsie....

 

Za kawalera (biały rycerz level 50000000), czytałem "Samotność w sieci". Jak ja marzyłem o takiej niespełnionej miłości

?

 

Z perspektywy czasu, idealnie opisał postępowanie kobiet. W małżeństwie nuda, szuka wrażeń na necie, puszcza się z typem, którego owocem jest dziecko. Następnie wraca do złego męża, a kochanka spuszcza w kiblu emocjonalnym ?

 

Samo życie....

 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem pobieżnie wzrokiem tylko przez początek rozmowy i mi wystarczyło, widząc standardowe głupotki.

 

Typu, np. kobieta zarabia 73% tego co mężczyzna na tym samym stanowisku - gdyby tak było i kobieta za mniejszą stawkę wykonywała pracę na takim samym poziomie co mężczyzna itd. to chyba na logikę, pracodawcy

preferowaliby zatrudniać w pierwszej kolejności kobiety, a mężczyźni mieliby przejebane jeszcze bardziej jak do tej pory? :P 

 

Poza tym luka między zarobkami K i M w Polsce jest albo najmniejsza, albo jedna z mniejszych w UE, czytałem statystyki jakiś czas temu. 

I też wynika z bardzo przyziemnych przyczyn heh.

 

Druga sprawa to lepsze wykształcenie - gdzie pewnie studia pokroju wyższej szkoły gotowania na gazie, bądź zarządzania polem namiotowym po których nie ma pracy, jest czymś lepszym, niż ogarnięcie się 

w jakimś fachu bez studiów i zarabianie przyzwoitych lub dobrych pieniędzy jako rzemieślnik. ?

 

Pan znalazł sobie niszę i do specyficznej grupy odbiorców kieruje swoje treści, ja nie jestem w tej grupie i nie zachęciło mnie przejrzenie tej rozmowy, by się w niej znaleźć. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.