Skocz do zawartości

Najbardziej pożądany na Tinderze.


RealLife

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy Chad na Tinderze.

 

Najbardziej pożądany mężczyzna na Tinderze. Ma 15 tyś metchy. 

 

 

 

 

Zauważyłem, że wielu braci na forum stara się wytłumaczyć swój brak sukcesów z kobietami tym że nie są chadami. Łatwiej pisać bzdury na forum niż podejść do kobiety na mieście. Tutaj tkwi cały problem - odwaga. 

 

A zdjęcie tego czarnego Chada dodałem bo stylizacja z pierwszego zdjęcia jest mega. Wbijasz więc bracie w takie wdzianko i na miasto. 

 

https://www.chillizet.pl/News/Okrzyknieto-go-najbardziej-pozadanym-facetem-na-Tinderze-Podoba-sie-wam-22077

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, RealLife said:

stylizacja z pierwszego zdjęcia jest mega

Rzecz gustu, dla mnie wygląda jak jakaś pizda. Może nawet bardziej kwestia tego spojrzenia "potulnego cielaka".

18 minutes ago, RealLife said:

Najbardziej pożądany mężczyzna na Tinderze. Ma 15 tyś metchy. 

A to nie jest tak, że tam są zarówno kobiety, jak i mężczyźni, szukający kontaktu z mężczyznami?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Ceranthir napisał:

Jak dla mnie chad numer 1 to Henry Cavill. Ciekawe ile on miałby matchy, zamiast tego typka, który, no cóż, jakiś mega super przystojny nie jest. :P

Zdecydowanie Henry Cavill rozpierdala go na łopatki (jak i masa innych kolorowych przeciętnych gości).

 

Wracają do tematu, chyba kogoś pojebało, że taki szczupak może być najbardziej pożądanym na twitterze. Wpiszcie sobie jego imię i nazwisko w google i zobaczcie jego zdjęcia. Dziwna jajowato-kwadratowa głowa, wystające zęby jak u konia, nogi jak u bociana... on to sobie chyba sam te matche nabija albo kupuje w Indiach. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że niektórzy tu uważają, że gość jest przeciętny oznacza tylko tyle, że heteroseksualny mężczyzna nie jest w stanie ocenić atrakcyjności innego faceta. Mamy tylko jakieś wyobrażenie z pop kultury. Potem piszą tacy komentarze, że widzą faceta 4 na 10 z laską 9 na 10. My po prostu nie rozumiemy, a przynajmniej ja co może być pociagającego w mężczyźnie. Choć może lepiej powiedzieć, że nie czujemy tego. Bo co to jest piękno? To bardzo subiektywna. Karaluch jak za Panią karaluch sie bierze to pewnie też mu się piękna wydaje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kobiet najfajniejsze jest co inni powiedzą, że jest najfajniejsze + nieśmiertelna gotówka.

 

Co do tego gościa to chyba używa makijażu przynajmniej na pierwszym zdjęciu więc wpisuje sie w kanony dzisiejszej mody i fajności i nie dziwi mnie to, że ma powodzenie.

 

W niemczech poznałem turka - maleństwo max 165cm wzrostu ale twarz jak laleczka widać było, że dużo czasu przykładał do jej pielęgnacji. Cera jak przysłowiowe masło, broda to chyba kazdy włosek docinany indywidualnie, włosy też do tego mega pizdowate misiowe spojrzenie.

 

Wszyscy w koło mowili, że to największy ruchacz.

 

Kobiety nie maja własnego zdania. Znak kogoś kto pracuje w klinice plastycznej. Teraz przestał być modny glonojad więc przebiegają całymi stadami wypalić sobie dziury w ustach laserem i spuszczać to co tam nawstrzykiwały.

 

Musze sobie znaleźć takiego kolege jak ten murzynek albo turek będą mi testować kobiete jeśli kiedys sobie jakąś przygrucham.

 

 

 

 

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy w tym temacie odróżnić typy mężczyzn, jacy się podobają kobietom.

 

Na portalach randkowych, czy aplikacjach królują młode dziewczyny, szczególnie za granicą, które lubią smukłych chłopaków. 
 

Na żywo, bardziej męscy mężczyźni mają lepsze branie.

 

Mam jednego kolegę, który wyrywa na Tinderze bardzo skutecznie, a ma urodę bardzo delikatną, mało męską. Na żywo idzie mu już gorzej, lepiej radzi sobie mój bardzo bliski kumpel, który nie jest z twarzy jakimś alvaro, ale jest bardzo dobrze zbudowany (ciało jak u modela z Mens Health).

 

Moim zdaniem najprzystojniejsi faceci to wspomniany Cavill, Hemsworth i Cooper.

Edytowane przez LSD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mijo napisał:

Nie mężczyzna ostry i agresywny, ale po prostu mężczyzna jak najbliższy do określenia: "piękny mężczyzna".

A ja myślę, że takich pięknych mężczyzn to jest teraz nadmiar. Szczególnie w w wieku do 25 lat.  Młode laski głównie lubią takich, a jak wiemy na Tinderze one dominują. Ja uważam, że mimo wszystko atrakcyjniejszy od takiego pięknisia jest prawdziwy męski samiec, który dzisiaj jest towarem deficytowym. Przynajmniej tak wynika z moich obserwacji. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom Hardy. Każda z kobiet, z którymi rozmawiałem o kwestii urody mężczyzn przyznała, mniej lub bardziej otwarcie, że ma za nim mokro.

 

Ten czarnoskóry Stefan przy Hardym wg mnie wygląda jak pomocnik murarza przy głównym architekcie.

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnego gościa spotkałem na budowie w Zurychu. 

Pochodzi z Dominikany, gdzie ojciec Szwajcarki budował hotele, on był jakimś tam pomocnikiem. 

Zapoznali się, zalał formę i dzisiaj jest Szwajcarem, tatuś kupił im mieszkanie  w Zuri, i wychowują sobie 3 murzynków. 

 

Podobno, jak mówił,  to czasami podchodzą do niego na ulicy jacyś ludzie i pytają czy nie jest modelem,

jak idzie do baru  to kobiety same go do tańca proszą,  i białe i czarne. 

Ogólnie spoko gość, nawet na robocie się nie stresował,  pełen luz, zawsze uśmiechnięty. 

 

Możesz się urodzić biedny ale jak masz geny to dojdziesz do czegoś. 

Jak wyglądasz jak zwykły Janusz, taki avarage Joe, to walczysz sam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.