Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By DonkeyShowman
      Witam Braci, jak w temacie czy warto w coś takiego się zaopatrywać. Wykupienie golda na miesiąc kosztuje 67 zetafonów ( można wykupić również abonament na rok wtedy wychodzi po 30 zł ale chyba najpierw trzeba zrobić jakiś beta test?  ). Można również obczaić jakiś tutorial jak mieć Tinder Gold za free - pełno tego w necie - ale za każdym razem każą ściągać jakieś durnowate aplikacje i ostatecznie i tak to nie działa.
      Także czy korzystaliście z tego i przyniosło wam to jakieś wymierne korzyści?
    • By giorgio
      Pany! Mam zamiar wypożyczać turystom deskę spalinową. Coś takiego: 

https://motosurf.pl/sklep/mako-slingshot-jetboard/

Miejsce:  Morze Jońskie 

Mam do Was pytanie. Czy 20 EUR za 30 min jest ceną, którą jesteście wstanie zapłacić za wypożyczyzenie takiej deski? Jeśli nie, to za ile?

Deska osiąga prędkość do 55 km/h. Daje sporo frajdy. Zabezpieczenia, to kask i kamizelka. 
      W tych 20 EUR jest zawarte przeszkolenie jak na niej pływać. 

W jaki sposób zabezpieczyć deskę na wypadek kradzieży? Samo ID (paszport)  przed wypożyczeniem, może nie być wystarczające.

Ubezpieczenie na wypadek kradzieży  w jednym z towarzystw ubezpieczeniowych? Myślałem o GPS, ale miejsce akcji, to Albania. Tam jest dziki zachód i jeśli deska zniknie, to już jej nie odzyskam, nawet z GPS. 

Jakieś pomysły? Wskazówki? 

• By Garrett
      Jestem ciekaw waszych spostrzeżeń co do kwestii zakupu mieszkań przez kobiety. Z własnego doświadczenia widzę, że masa singielek w wieku 26+ ma własne mieszkania i mieszka tam zazwyczaj sama (ewentualnie ze zwierzakiem).
      Jak spojrzę z kolei na facetów których znam to oprócz mnie tylko jeden kupił mieszkanie jako kawaler...
      Być może chodzi o to, że te kobiety kupiły kwadrat bo akurat była okazja i nie patrzyły na to czy kogoś mają czy nie?
      Co o tym myślicie??
    • By Lambert
      Zwracam się z prośbą o poradę.
      Mam dostępne trochę gotówki. Mam też duże podwórko z ocieplonym budynkiem gospodarczym o powierzchni około 100m2 do wykorzystania. Koszt dostosowania takiego budynku byłby więc niewielki. Myślałem żeby zakupić używana maszynę do produkcji peletu lub brykietu i rozpocząć przydomową produkcję z przeznaczeniem na sprzedaż.  Obecnie jestem zatrudniony na etacie i nie chcialbym z tego rezygnować, ale nie wykluczam tego w przyszłości. 
      Myślicie że jest to sensowny pomysł czy nie ma sobie co tym zawracać głowy?

Z takich dodatkowych informacji to:
      - Mieszkam w zagłębiu drzewnym. W niedalekiej okolicy jest dużo tartaków, dostęp do tanich odpadów drzewnych jest więc niezły. 
      - nie mam żadnego samochodu ktorym mógłbym to dostarczać do klienta. Trzebaby go kupić lub wynajmować transport.
      - myślę że mógłbym liczyć na pomoc rodziców w pogodzeniu etatu i firmy.

Za wszelkie porady z góry bardzo dziękuję 
    • By józekk
      Udawał lekkoducha, zabierał na spacery, a na randki przyjeżdżał tramwajem. Któregoś dnia zaproponował dziewczynie, że ją odwiezie. Kiedy zobaczyła samochód, zdębiała.

https://kobieta.wp.pl/ukryl-przed-nia-ze-jest-bogaty-kobieta-ma-do-niego-pretensje-6462614933485697a?fbclid=IwAR3Fz_a4ZCpws7OThvwBF4YfeGGw7eAfNPmBtCTPCY7Oq7Y0-bZz5CLWSAM
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.