Skocz do zawartości

Co myślisz o facetach korzystających z usług prostytutek ?


Prostytutki w życiorysie faceta   

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mogłabyś się związać z facetem, który korzystał z usług prostytutek ?

    • Tak
      11
    • Nie
      13
  2. 2. Wolałabyś o tym wiedzieć czy lepiej, żeby nie mówił ci o tym ?

    • Wolałabym wiedzieć
      14
    • Lepiej, żeby mi o tym nie mówił
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony bardzo dobrze, że korzystają, z drugiej strony bardzo źle. Jak ktoś ma duża potrzebę kopulacji, a nie ma możliwości, jest cienki w relacjach damsko męskich, nie jest za przystojny, jakby miał wylądować swoją agresję seksualna na bogu ducha winnej dziewczyny i dopuścić się gwałtu. to lepiej niech zapłaci te 150 złotych i pobzyka. Tak samo jak faceci, których jajka spuchły od braku seksu. I przepisują majątki , samochody heterze, kobiecie, która go gardzi, lepiej żeby poszedł na panienki, po to tylko,żeby się wyżyć i na nowo sobie poukładać relacje. Prostytutka jest dobra. ale na krótka chwile, określony okres czasu, żeby zaspokoić swoje podstawowe potrzeby kopulacji. Perspektywiczne nie jest to dobre, może to zaburzyć postrzeganie kobiet jako obiektu seksualnego, nie patrząc na jej charakter, osobowość, co z sobą reprezentuje. Relacje z kobietami długofalowe, mogą zostać zaburzone.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z oczywistych względów, nie będę oddawał głosu w ankiecie.
Przypominam Braciom jedną z żelaznych zasad Rollo:

"NEVER, under pain of death, honestly or dishonestly reveal the number of women you’ve slept with or explain any detail of your sexual experiences with them to a current lover."

Nigdy nie zdradzaj partnerce liczby ani szczegółów życia seksualnego.

Podobny obraz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie korzystam ale czasami byłem przez kobiety o to pytany. Myślę że lepiej już sobie zwalić niż płacić i narażać się na różne chorubska. Po za ty seks u prostytutki to czasówka już samo to powoduje stres, ido tego masz z tyłu głowy że nie wiadomo jakie oblechy wcześniej gościły, czy dobrze się domyła. To jest obrzydliwe i nie podniecające bynejmniej moją osobę. Do tego dochodzi aspekt moralny tzn. handel ludzmi czasami te dziewczyny są do tego przymuszane więc jako klient po części przykładasz do tego ręke.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pisałam na forum że mnie to obrzydza i tracę szacunek do takich mężczyzn. Jeśli musiał płacić za seks to znaczy że całkiem przedmiotowo do seksu podchodzi a taki mężczyzna kompletnie mnie nie interesuje.

9 godzin temu, Dakota napisał:

Nigdy nie zdradzaj partnerce liczby ani szczegółów życia seksualnego.

Mój partner mi zdradził takie szczegóły. Bardzo dobrze to wpłynęło na nasz związek. Ja oczywiście również powiedziałam o ilości partnerów. Nie wiem po co taki fakt ukrywać. Jeśli nie chciałby powiedzieć uznałabym że musi coś być nie tak że sie wstydzi lub nie chce być szczery

  • Haha 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Androgeniczna napisał:

Już kiedyś pisałam na forum że mnie to obrzydza i tracę szacunek do takich mężczyzn. Jeśli musiał płacić za seks to znaczy że całkiem przedmiotowo do seksu podchodzi a taki mężczyzna kompletnie mnie nie interesuje.

Mój partner mi zdradził takie szczegóły. Bardzo dobrze to wpłynęło na nasz związek. Ja oczywiście również powiedziałam o ilości partnerów. Nie wiem po co taki fakt ukrywać. Jeśli nie chciałby powiedzieć uznałabym że musi coś być nie tak że sie wstydzi lub nie chce być szczery


Jakbym się umawiał z dziewczyną na randki i się dowiedział, że ona równocześnie chodzi z 20 innymi chłopami na randki to też bym poczuł, że traktuje facetów przedmiotowo, poczuł do niej obrzydzenie i szybko z rezygnował z brania udziału w tym kastingu.

 

Poza tym mężczyznom jeżeli liczą na stały związek zależy na jak najmniejszej liczbie partnerów kobiety w przeszłości, bo ich to brzydzi, co można w książkach psychologicznych przeczytać. Chyba, że żyjemy w kraju gdzie kobiety mają silną pozycję, a faceci są zdesperowani, wtedy faceci obniżają wszelkie wymagania i ich nic nie brzydzi, a kobiety wymyślają jakieś banialuki. Z kolei jeśli facetowi zależy tylko na seksie to wręcz zależy mu na dużej ilości partnerów kobiety w przeszłości.

Edytowane przez Reinmar von Bielau
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dakota, lubię czytać Twoje wpisy, ale zlituj się i popraw proszę pisownię rzeczowników w liczbie mnogiej.

 

Przykłady:

 

Bracią -> Braciom

Kobietą -> Kobietom

Ludzią -> Ludziom

 

21 minut temu, Androgeniczna napisał:

Mój partner mi zdradził takie szczegóły. Bardzo dobrze to wpłynęło na nasz związek. Ja oczywiście również powiedziałam o ilości partnerów. Nie wiem po co taki fakt ukrywać. Jeśli nie chciałby powiedzieć uznałabym że musi coś być nie tak że sie wstydzi lub nie chce być szczery

Zdradził Ci takie szczegóły o jakich chciałaś usłyszeć, lub byłaś w stanie je zaakceptować. Gdyby wyjawił prawdę, nie wpłynęłoby to dobrze na wasz związek.

 

Prosta zasada: kłam Paniom rano, w południe i wieczorem. https://samczeruno.pl/klam-paniom-rano-w-poludnie-i-wieczorem/

Edytowane przez Chadeusz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mogłabym się związać z mężczyzną, który korzystał z usług prostytutek. Wolałabym, żeby mi o tym nie mówił, ale nie dlatego, że mi to przeszkadza, a jedynie dlatego, że nie uważam tego faktu za zbyt istotny. Nie wszystkim trzeba się od razu dzielić, opowiadać. Jakie to ma za znaczenie?

 

Oczywiście jakby to wynikło z wcześniejszych rozmów, to nie miałabym nic przeciwko, korzystał to korzystał, co z tego. Ale nie wyobrażam sobie takich wyznań na zasadzie "ok, jesteśmy w związku, więc teraz wyłożę ci na tacy wszystko co robiłem dotychczas". Bez sensu.

Edytowane przez crystal
  • Like 13
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Reinmar von Bielau napisał:

Poza tym mężczyznom jeżeli liczą na stały związek zależy na jak najmniejszej liczbie partnerów kobiety w przeszłości

Tak jest i tak samo patrzą kobiety jeśli chcą stałego związku. 

Jeśli dla ciebie randka jest tak samo ważna jak seks to oczywiście że powinienes patrzeć i dyskwalifikować takie które dużo randkują. Dla mnie randka to zwykłe spotkanie jak ze znajomymi na piwie. Nie łączy sie w ogóle z seksem.

33 minuty temu, Chadeusz napisał:

Zdradził Ci takie szczegóły o jakich chciałaś usłyszeć, lub byłaś w stanie je zaakceptować. Gdyby wyjawił prawdę, nie wpłynęłoby to dobrze na wasz związek.

Ufam mu i wiem że mnie nie okłamuje. Wyjawił prawdę. Po co miałby kłamać z ilością partnerek? Ja również byłam z nim szczera. To ważne w związku. Nie wiem jaki widzisz sens kłamania z ilością partnerów jeśli zależy Ci na stałym związku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Mój partner mi zdradził takie szczegóły. Bardzo dobrze to wpłynęło na nasz związek. Ja oczywiście również powiedziałam o ilości partnerów. Nie wiem po co taki fakt ukrywać. Jeśli nie chciałby powiedzieć uznałabym że musi coś być nie tak że sie wstydzi lub nie chce być szczery

To, że Tobie to dobrze wpłynęło powiedzenie prawdy to nie znaczy, że komuś tak samo. Wszystko zależy na kogo trafisz, ja mam raczej negatywne doświadczenia z nadmierną szczerością, bo potem te informacje były wykorzystywane, żeby mnie zaszufladkować, że jestem taki i owaki, a druga strona wcale nie była pod tym względem lepsza czy gorsza, bo bilans związków różnił się tylko jednym związkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LionGrrr napisał:

To, że Tobie to dobrze wpłynęło powiedzenie prawdy to nie znaczy, że komuś tak samo. Wszystko zależy na kogo trafisz, ja mam raczej negatywne doświadczenia z nadmierną szczerością, bo potem te informacje były wykorzystywane, żeby mnie zaszufladkować,

Masz racje. Zwierzać się można tylko osobie która nas kocha i która jest zaangażowana. Wtedy to zbliża. W innym wypadku jest tak jak piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Androgeniczna napisał:

Ufam mu i wiem że mnie nie okłamuje. Wyjawił prawdę. Po co miałby kłamać z ilością partnerek? Ja również byłam z nim szczera. To ważne w związku. Nie wiem jaki widzisz sens kłamania z ilością partnerów jeśli zależy Ci na stałym związku?

Skąd wiesz, że wyjawił prawdę? Byłaś z nim na badaniu wariografem? Sens kłamiania z ilością partnerek ma sens właśnie wtedy, kiedy mężczyźna przerobił już gros kobiet i zależy mu na stałym związku. Dla większości potencjalnych partnerek informacja o tym, że miałem w życiu ponad 50 kobiet, będzie nie do zaakceptowania, jeśli mówimy o czymś poważnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chadeusz napisał:

Skąd wiesz, że wyjawił prawdę?

Bo mu ufam, bo wiem że by mnie nie okłamał i nie oszukał, bo go znam, bo to co mówił pokrywa się z tym jak żył, bo wiem że jest ze mną zawsze szczery. 

Nie dałoby się zbudować związku na kłamstwie. 

3 minuty temu, Chadeusz napisał:

Dla większości potencjalnych partnerek informacja o tym, że miałem w życiu ponad 50 kobiet, będzie nie do zaakceptowania, jeśli mówimy o czymś poważnym.

Tu masz 100% racji. Tylko po co wcześniej był puszczalski a teraz chce kłamać. To tak samo jakby kobieta sie puszczała a potem zgrywała dziewicę bo chce stałego związku. Dla mnie to obrzydliwe. Na takim kłamstwie nic trwałego sie nie zbuduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe wyniki na moment pisania przeze mnie tego posta:

8 odpowiedzi na oba pytania, 5 pań wolałaby się nie wiązać z facetem korzystającym w przeszłości z usług prostytutek i zapewne te same 5 pań jednocześnie wolałoby o czymś takim wiedzieć. Ciekawe:D

 

Wniosek z tego na ten moment taki, aby nigdy nie mówić swoim partnerkom o takich sprawach. Zresztą to chyba jedna z podstawowych zasad związków.

 

Kolejny "wątal" dla pań w Rezerwacie, a widzę większość odpowiedzi męskiej części forum;)

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Bo mu ufam, bo wiem że by mnie nie okłamał i nie oszukał, bo go znam, bo to co mówił pokrywa się z tym jak żył, bo wiem że jest ze mną zawsze szczery. 

Nie dałoby się zbudować związku na kłamstwie. 

Tu masz 100% racji. Tylko po co wcześniej był puszczalski a teraz chce kłamać. To tak samo jakby kobieta sie puszczała a potem zgrywała dziewicę bo chce stałego związku. Dla mnie to obrzydliwe. Na takim kłamstwie nic trwałego sie nie zbuduje

Naiwna jesteś, ale to w sumie słodkie ? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Ramzes napisał:

Co to znaczy puszczalski i jak się objawia?

Tak samo jak puszczalska dziewczyna. Puszczalski mężczyzna przedmiotowo traktuje seks, jest mu obojętne z kim go uprawia byleby z ładna i robi to z byle kim. 

16 minut temu, Chadeusz napisał:

Naiwna jesteś, ale to w sumie słodkie ?

Poznałam w swoim życiu wielu mężczyzn. Nie jeden próbował mnie oszukać albo podstępem zaciągnąć do łóżka. Umiem wyczuć kiedy mężczyzna nie jest szczery. Niech będzie że jestem naiwna ale to tak samo jakby mój partner tu napisał "dziewczyna wyznała mi swoją liczbe partnerów seksualnych". Od razu byś napisał że pewnie skłamała i że jest naiwny. Tymczasem ja mu powiedziałam 100% prawdy. Nigdy go jeszcze z niczym nie oszukałam. 

17 minut temu, Patton napisał:

No nie byłbym tego taki pewny.

Tylko jeśli zaczynasz związek kłamiąc i nie ufasz drugiej stronie to czy taki związek ma sens? 

7 minut temu, rycerz76 napisał:

Walisz sobie bo jesteś frajer nie potrafiący znaleźć sobie kobiety

Przecież to najczęstszy powód masturbacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Krugerrand said:

Bardzo ciekawe wyniki na moment pisania przeze mnie tego posta:

8 odpowiedzi na oba pytania, 5 pań wolałaby się nie wiązać z facetem korzystającym w przeszłości z usług prostytutek i zapewne te same 5 pań jednocześnie wolałoby o czymś takim wiedzieć.

Ale co w tym ciekawego? Dosyć przewidywalne wyniki.

 

Popatrz na to z perspektywy panienki: A - chce mieć alfę, B - chce samca utrzymać za pomocą seksu.

 

I w tej sytuacji wiedza, że facet chodził na dziwki ma kluczowe znaczenie przy ocenie sytuacji. Bo oznacza, że ani A, ani B nie jest spełnione. A: Samiec alfa to samiec który nie musi płaci za seks, bo on go po prostu dostaje, jak go chce. Jeśli musi chodzić kupować seks od profesjonalistek, to znaczy, że nie jest go w stanie uzyskać w normalnej konkurencji z innymi samcami i że inne samice nie chcą seksu z nim za darmo. B: Nie będzie go w stanie utrzymać za pomocą seksu, bo jemu jest obojętne, z kim sobie ulży - czy z osobą bliską, czy z przypadkową kobietą, czy z kimś do kogoś coś czuje, czy z kimś komu zapłacił. Podstawowa metoda przywiązania do siebie samca nie zadziała, bo skoro korzystał przedtem z prostytutek, to co za problem, żeby ponownie zaczął?

 

 

 

A tak skoro już mowa o profesjonalistkach, to ostatnio spotkałem się z przedziwną sytuacją - babka (może nie piękność, ale nie pasztet, takie 6/10-7/10) korzystająca z usług profesjonalistów. Serio, gdzie w tym sens??? Przecież jak na jakimkolwiek portalu randkowym wrzuci, że szuka chłopa tylko do seksu, to będzie to miała ich za darmo, do wyboru, do koloru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sundance Kid napisał:

A tak skoro już mowa o profesjonalistkach, to ostatnio spotkałem się z przedziwną sytuacją - babka (może nie piękność, ale nie pasztet, takie 6/10-7/10) korzystająca z usług profesjonalistów. Serio, gdzie w tym sens??? Przecież jak na jakimkolwiek portalu randkowym wrzuci, że szuka chłopa tylko do seksu, to będzie to miała ich za darmo, do wyboru, do koloru?

Może nie chce jakichkolwiek zobowiązań ani angażowania się. Przychodzi, korzysta, płaci i wychodzi - transparentnie, przedmiotowo i bez widoków na kontynuację. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.