Skocz do zawartości

Co myślisz o facetach korzystających z usług prostytutek ?


Prostytutki w życiorysie faceta   

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mogłabyś się związać z facetem, który korzystał z usług prostytutek ?

    • Tak
      11
    • Nie
      13
  2. 2. Wolałabyś o tym wiedzieć czy lepiej, żeby nie mówił ci o tym ?

    • Wolałabym wiedzieć
      14
    • Lepiej, żeby mi o tym nie mówił
      10


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Androgeniczna napisał:

Jeśli raz zdradzi to kwestią czasu jest kolejna zdrada.

Tylko że kobiet też to dotyczy.

 

13 minut temu, Doggie napisał:

Tu nie chodzi o zaufanie, ale o to, że może w przyszłości zostać to wykorzystane przeciwko nam. 

 

@Androgeniczna

Dokładnie o to mi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, StatusQuo napisał:

Ja rozumiem te kobiety, którym się nie podobają faceci, którzy korzystają, bo tracicie nad nami kontrole. No bo jak to, "jeśli on, jak mu się tylko coś nie

będzie podobać, to sobie będzie mógł w każdej chwili poruchać, to jak ja będę go kontrolować swoją magiczną cipką, nie będę mogła foszyć i zachowywać

się jak pojebana, bo mnie zostawi, buuuu"..ano nie będziesz.. i dlatego wiele kobiet takich facetów nie nawidzi, dlatego uważam, że matriks głównie tworzą kobiety

i wyprani mężczyźni (a jest takich wielu)..

Czy któraś z was Panie naprawdę tak myśli? 

Chyba tylko mężczyźni mogą mieć takie pomysły... Seks z prostytutką zwiększa szansę na zdradę, Dlatego nie chciałabym żeby mój mężczyzna miał takie przeżycia za sobą. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Androgeniczna napisał:

Bo więcej na świecie jest mężczyzn młodszych i samotnych niż żonatych w związku gdzie nie ma seksu. Tak na logike pomysl

 

To ma być logiczne myślenie?

 

Miałem koleżankę która dyskutowała ze starszym o 20 lat gościem o masturbacji i oczywiście jak to baba nie widziała w tym nic dziwnego i uważała, że jest dla niej przykładem wspaniałego męża, który świetnie dba o żonę tylko akurat wstydził się z nią mówić o swoich problemach. Byli przyjaciółmi.

 

Ale baby swoje wiedzą, czyli wiedzą to co im pasuje, podbudowuje ich ego i dobrą samoocenę.

Edytowane przez Reinmar von Bielau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Tak były robione badania. Jeśli ktoś zdradzi raz tz ze ma do tego predyspozycje.

Co do reszty, ok, nie ciągnijmy tematu.

 

Alkoholicy mają predyspozycje do alkoholu, a trafiają się tacy, którzy pozostają trzeźwi do końca życia. Ale chyba nie w Twoim świecie, bo przecież jak raz wypił to już na 100% musi wypić i drugi bo tak powiedziałaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Androgeniczna napisał:

Czyli rozumiem że też jesteś zdania że kobieta powinna kłamać jeśli chodzi o ilość partnerów seksualnych? Też może to sie obrócic przeciw niej. Lepiej zaniżyc? 

Tylko nigdy w tej kwestii nie powiecie prawdy. Wolałbym usłyszeć, Misiu to moje aktualne badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Androgeniczna napisał:

Dlatego w domu chcę się czuć swobodnie i dobrze. Chce byc soba

Niby jesteś taka kumata a zapominasz o fundamentalnej różnicy w więziach.

Twoje dzieci, mają twoje geny i krew, rodzeństwo i rodzice - wspólny kościec, ale mąż, chłopak, kochanek NIE ma z tobą nic wspólnego, oprócz umownych przyjemności i obowiązków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Androgeniczna napisał:

Najczęściej masturbują się młodzi chłopcy lub mężczyźni którzy jeszcze nie mieli kobiety

:DDDD To jest nie prawda, myślisz że dorośli faceci się nie masturbują? Myślisz, że twój facet się nie masturbuje? Oczywiście wiele osób się do tego zwyczajnie nie przyznaje.
Zbyt częsta stymulacja jednej ze stron jest też częstą przyczyną wizyt u terapeutów małżeńskich/seksuologów. 
Pragnę też nadmienić, że badania z książek, które miałem okazję czytać mówią coś innego niż wynikaz twoich wypowiedzi.

40 minut temu, Androgeniczna napisał:

Bo więcej na świecie jest mężczyzn młodszych i samotnych niż żonatych w związku gdzie nie ma seksu. Tak na logike pomysl

Które prawo logiki pozwoliło ci wyciągnąć ten wniosek? Sprawdźmy twoją zdolność i znajomość logiki skoro tak często się na nią powołujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, FraterPerdurabo napisał:

Ale chyba nie w Twoim świecie, bo przecież jak raz wypił to już na 100% musi wypić i drugi bo tak powiedziałaś.

Powiedziałam że jest duże prawdopodobieństwo a nie na 100%. 

3 minuty temu, Doggie napisał:

Tylko nigdy w tej kwestii nie powiecie prawdy

Ja swojemu powiedziałam prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Androgeniczna napisał:

Tak.

@FraterPerdurabo Jak widzisz @Patton też jest takiego zdania że jeśli ktoś raz zdradzi to wielce prawdopodobne że zrobi to kolejny raz.

 

 

Nie przekręcaj słów @Patton. Nie powiedział, że "wielce prawdopodobne", tylko że ryzyko takiego zachowania wzrasta. On nie wskazał jak bardzo wzrasta, Ty w którymś wcześniejszym poście napisałaś, że "zdradzi drugi raz" czyli wzrasta do 100% co może być prawdą tylko w Twoim świecie. O to się rozchodzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, FraterPerdurabo napisał:

O to się rozchodzi

Nigdzie nie napisałam że o 100% więc ty nie przekrecaj moich słów. Czepiasz sie bo nie zrozumiałes.

6 minut temu, Reflux napisał:

Które prawo logiki pozwoliło ci wyciągnąć ten wniosek?

Powołuje sie na logiczne myślenie.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, zrozumcie oburzenie kobiet...

 

Przecież tak samo jak internet obnażył kłamstwa wielu instytucji, publikując dowody i dyskutując na ten temat, tak samo i kobietom pali się pod dupką, bo wiedzą że czas kupczenia dobiega końca.

 

W skali dziejów ludzkości trwało to zaledwie chwilę (oczywiście w takiej roszczeniowej formie), ale już dobiega końca i boją się tego niesamowicie!!!

 

Seksmisja też okazała się niepowodzeniem więc take it easy ?.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Androgeniczna napisał:

Seks z prostytutką zwiększa szansę na zdradę, Dlatego nie chciałabym żeby mój mężczyzna miał takie przeżycia za sobą. 

Jesteś bardzo naiwna, idealizujesz związki i swojego partnera. Przypuszczam, ze na 90% ma takie przeżycia, jak większość facetów, tylko nigdy Ci tego nie powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Nie, chciałam kogoś poznać. Trzeba wielu poznać żeby wybrać najlepszego.

Akurat mój obecny wiedział że randkuje i sam też randkował. Przyjaźniliśmy sie na początku. Jakoś mimo to się postarał.

 

Twój obecny na pewno nie chciał seksu w czasie tych randek tylko poznawać.

 

To normalne, jeżeli facet ma wzięcie u wielu kobiet to znacząco zwiększa to jego atrakcyjność, tylko nie wtedy gdy jest ich przyjacielem i pozwala im się sobą wysługiwać tylko wtedy gdy one go chcą.

 

Niektórzy single udają, że są żonaci gdy idą do jakiegoś klubu zakładając obrączkę na palec, bo zwiększa to ich szanse na przelotny seks. Taka jest właśnie przewrotna "solidarność jajników". To, że jakaś kobieta go chciała na męża już zwiększa jego atrakcyjność znacząco, takie to życie przewrotne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O facetach korzystających z prostytutek niestety myślę tak, że coś musi być z nimi nie tak, skoro kobiety nie chcą po ludzku się zbliżyć. Drugą sprawą jest, że zapewne traktują seks przedmiotowo. Jako człowieka nie skreślam ale nie wyobrażam sobie związku. Co do tego czy chciałabym wiedzieć to inna sprawa. Chyba czasem lepiej nie wiedzieć i żyć w błogiej nieświadomości szczęśliwie i nie doszukiwać się prawdy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, _oliv2407 napisał:

O facetach korzystających z prostytutek niestety myślę tak, że coś musi być z nimi nie tak, skoro kobiety nie chcą po ludzku się zbliżyć. Drugą sprawą jest, że zapewne traktują seks przedmiotowo. Jako człowieka nie skreślam ale nie wyobrażam sobie związku. Co do tego czy chciałabym wiedzieć to inna sprawa. Chyba czasem lepiej nie wiedzieć i żyć w błogiej nieświadomości szczęśliwie i nie doszukiwać się prawdy. 

 

 

Opisujesz właśnie @Marek Kotoński, który też w audycjach mówi, że nie chciała się do niego chyba zbliżyć żadna do 25 czy 26 roku życia, tylko nie pamiętam czy opowiadał, że z prostytutką miał swój pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.