Skocz do zawartości

Co myślisz o facetach korzystających z usług prostytutek ?


Prostytutki w życiorysie faceta   

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mogłabyś się związać z facetem, który korzystał z usług prostytutek ?

    • Tak
      11
    • Nie
      13
  2. 2. Wolałabyś o tym wiedzieć czy lepiej, żeby nie mówił ci o tym ?

    • Wolałabym wiedzieć
      14
    • Lepiej, żeby mi o tym nie mówił
      10


Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, deomi napisał:

@SzatanKrieger Facet nawet mają kindera i bedąc alfem/chadem może mieć góra 4 seksualne partnerki na miesiąc. Nie więcej. W cuda nie wierzę.

Prostytuka ma tych partnerów 4-5 ale dziennie.

Dziwne chadem nie jestem a miałem 2 w ciągu 2 tygodni (żeby nie było nie miałem ciśnienia wole iść na siłownie niż na randkę)? Ja to jestem taki 5/10 max więc taki 10/10 o ile mu się chce może mieć w ciągu 2 tygodni 20 sztuk zaliczone.(a może i więcej?) xD

1 godzinę temu, Krugerrand napisał:

Czytam sobie ten wątek i co chwila wyskakują mi cytaty z Androgenicznej i posty tłumaczące krowie na rowie co i jak.

Lubie sobie te głupotki poczytać. Że też komuś się chce tłumaczyć... :D Podziwiam za zapał. 

1 godzinę temu, Krugerrand napisał:

Wynika dla mnie z tego, że daliście się sprowokować do gówno burzy, która trwa w najlepsze. Jeden z byłych już użytkowników forum napisał kiedyś, że cechą faceta jest między innymi nie dać się sprowokować. Niestety to chyba tu nastąpiło. Tu nie chodzi o jakieś racje, o to jak jest w rzeczywistości, tylko o nakarmienie tej biednej istotki emocjami, aby jej było zawsze na wierzchu. Stąd to przekręcanie wypowiedzi, odwracanie kota ogonem, mijanie się z prawdą itp. Dajcie sobie spokój, pies moich sąsiadów ma więcej oleju w głowie niż ona. Potem będzie wbijanie poczucia winy, iż ten wątek znowu zszedł na jej temat i to jest wasza wina, a nie to, że staraliście się jej wytłumaczyć tak proste sprawy jak to, że kółko jest okrągłe, a nie trójkątne.

Podpisuje się, mam podobne obserwację. :P 

Dobra ja tu już tylko czytam, to całkiem zabawne obserwowanie tego "kurnika". xD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krugerrand napisał:

Czytam sobie ten wątek i co chwila wyskakują mi cytaty z Androgenicznej i posty tłumaczące krowie na rowie co i jak. Wynika dla mnie z tego, że daliście się sprowokować do gówno burzy, która trwa w najlepsze. Jeden z byłych już użytkowników forum napisał kiedyś, że cechą faceta jest między innymi nie dać się sprowokować. Niestety to chyba tu nastąpiło.

Odpowiedzi na tytuowe pytanie udzielił Ojciec Dyrektor w Kobietopedii i zna ją chyba każdy, kto poruszał ten temat z paniami. Czekałem aż ktoś to  w końcu napisze. Widziałem z rana ten temat i już wiedziałem, że będzie kilka stron. Do środy będzie pewnie z 17 ?,.

Edytowane przez Kiroviets
literowka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od wcześniejszych wypowiedzi powiem Wam, że dostrzegam pewną zaletę z tego, że ktoś w przeszłości korzystał z takich usług.

Otóż człowiek taki zna prawdziwą cenę seksu.

Nie trzeba przepisywać ziemi, domu i samochodu kobiecie - wystarczy 150-300pln bez fochów, bólu głowy i inwektyw w twoją stronę, że zboczona świnia jesteś.

No i nagle okazuje się, że "uświadomiony" facet wytrącił biednej myszce jej największą broń - krocze, do którego uniemożliwia mu dostęp tylko wtedy kiedy coś jest nie po jej myśli.

Edytowane przez rusti
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, a czemu prawiczka nie szukacie jak wam przeszkadza duża ilość partnerek lub divy u faceta? 

 

PS wtedy będziecie tą pierwszą dla niego, to pewnie budujące dla obu stron 

Edytowane przez LionGrrr
Dodanie treść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak jestem lepszy od Androgenicznej uznaje tylko ruchanie po ślubie i oboje partnerów ma być dziewicami. No i rozjebałem jej idealny świat, biedna nie jest w stanie spełnić tych warunków ani jej idealny królewicz. Co Ty na to Androgeniczna? [Nie widzę jej postów jak jestem zalogowany bo ją zablokowałem.]

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedle mojej opinii placenie "seksworkerkom" jest slabe i w pewnym sensie nawet upokarzajace dla mezczyzny. Z doswiadczenia wiem , ze "poszukiwacze" przygodnego seksu bedac w miejscu "rykowiska" (typu klub etc) po porazce czyli bez szans na kopulacje z upatrzona zdobycza jada do tufty. Kozak wypatrzy takowa cichodajke (w dowolnym miejscu i czasie) i jezeli ma "walory" to bedzie ja bral -kici kici miau bez taksometru". Nie wiedzac przy tym nawet, ze to jest profesjonalistka.

Aspekt moralny takiego postepowania to sprawa osobista kazdego z osobna.

Nie moj cyrk -nie moje malpy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LionGrrr napisał:

Dziewczyny, a czemu prawiczka nie szukacie jak wam przeszkadza duża ilość partnerek lub divy u faceta? 

No bo jak to? Facet jest jak telefon, wyciągasz z pudełka i ma być dobry seks, praca, kasa, pozycja społeczna od razu na pstryknicięcie palcem. 

Prawniczek jesteś? A to spadaj frajerze. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Obliteraror napisał:

@Androgeniczna, jak się wygląda "zagraniczne" : )?

Ciemne wlosy i karnacja. Wyglada jak Włoch czy Hiszpan. Czesto na miescie ludzie zaczynaja do niego mówic po ang bo mysla ze to turysta.

9 minut temu, rycerz76 napisał:

Ja i tak jestem lepszy od Androgenicznej uznaje tylko ruchanie po ślubie i oboje partnerów ma być dziewicami. No i rozjebałem jej idealny świat, biedna nie jest w stanie spełnić tych warunków ani jej idealny królewicz. Co Ty na to Androgeniczna? [Nie widzę jej postów jak jestem zalogowany bo ją zablokowałem.]

Przeciez masz prawo uznawac za moralne to co chcesz.

Ja i moj jak to napisales krolewicz spelnia moje wymagania moralne. Seks dopiero po slubie nie ma nic do idealnego swiata a bardziej do religijnosci. czemu mialabym byc szczesliwsza wpasowujac sie w twoj wyznacznik moralnosci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lxdead umieścił ciekawy film, mówiący również o seksualności.

 

Pozwolę umieścić go tutaj, od fragmentu mówiącego o męskiej seksualności.

Zapraszam również do zapoznania się z całością i polubieniem go w wyżej umieszczonym temacie.

Film dedykuje szczególnie siostrze @Androgeniczna i wszystkim umniejszającym męskim problemom.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Dakota
ortografia
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Androgeniczna said:

@leto chyba coś pisał że nie poszedłby na prostytutke. Przepraszam jeśli sie pomyliłam.

Pomyliłaś mnie z kimś innym. Nie mam zasadniczo zupełnie nic do prostytutek, o ile uczciwie wykonują swój zawód. Gdybym nie miał innych opcji, pewnie bym poszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem u prostytutki ale jak fan historii mogę podać przykład, że w Rzymie było normalne, że ojciec zabierał syna do prostytutki gdy trn dorastał żeby przeżyć z nią pierwszy raz i było to w pełni normalne także dużo zależy też od kultury w jakiej żyjemy.

 

W średniowiecz kościół tolerował prostytucje i nawet czerpał z niej zyski.

 

Edytowane przez Reinmar von Bielau
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kobiet normalnie reagujących na to, że byłeś na prostytutkach.

 

Nawet jak wiedzą, że sobie nie dasz prawić moralniaków to chociaż ci dupe obrobią na około, żeby  "ostrzec" inne. 

 

Nie przeszkadza im to potem pytać kiedy znajdziesz dziewczynę.

 

Nie wychylać sie. 

 

Są też takie które to kręci ale nie zaliczam tego do normalnej reakcji.

 

Tu też zalecam uciąć.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie biorę udziału w ankiecie, bo nie planuję nic z facetami. Co do pytania czy bym chciała wiedziec? Myśle że nie, ponieważ to co było przede mną nie powinno rzutować na obecną sytuacje. Jest chyba takie przysłowie: "mniej wiesz, dłużej żyjesz" :D

Gdybym chciała stworzyć długotrwała relacje to obowiązkowe badania, bo nie lubie gum.

Co do prostytutek, to zawód jak każdy inny. Jeden lubi iść zamoczyć ze świadomością bycia obsługiwanym "taśmowo". Inny nie koniecznie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.