Skocz do zawartości

Jak poznać kobietę


Franz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Panowie . 

Dla Was temat pewnie błachy, dla mnie niestety trudno. Po rozstaniu z moją byłą czas stanąć na nogi. Dostałem drogą i srogą lekcję, ale mimo wszystko trzeba iść dalej, bo czuję, że jeszcze chwila i bez psychologa się nie obejdzie.  

Jak się przełamać i zagadać do kobiety, która swoim wyglądem i zachowaniem powoduje przyspieszony rytm bicia serca i budzi sympatię? 

 

Edytowane przez Franz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę,  w sobotę miałem sytuację bardzo kłopotliwą dla mnie, bo nie wiedzialem jak się zachować i co robić żeby nie spieszyć .  

Byłem w siedzibie firmy kurierskiej "x" odebrać paczkę. Pani, która tam pracuje w biurze bezczelnie skradła moje "nowe" serce. 

Dziwna sytuacja, ja cały czas nie mogłem oderwać wzroku od niej, a ona podglądam co ja robię stojąc w miejsce, a kiedy puściłem niewinne "oczko" to się uśmiechnęła. Chciałem nawiązać jakiś temat, ale odwagi brakło i wyszedłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze jesteś załamany wiedz sobie otym, ze to jest tylko iluzja, jak nie wiesz co zagadać, to po prostu podejdź i zagadaj, dokąd idziesz , jedziesz masz w sobie to i to przyszedłem sprawdzić co to takiego jest, masz świetna figurę, jak powie, ze ma chłopaka, nie martw się dzieci jeszcze z tego nie będzie, musisz czuć fan, luz , zabawę, jak będziesz się czuł tak jakbyś miał się zaraz zesrać, to wiedz o tym, ze nic z tego nie wyjdzie.

 

kolejną rzeczą jest psycholog, jak trafisz na jakaś wyfiołkowaną psycholożkę, któa ci powie, jak dziewczyna ma cię w dupie, to kup jej kwiaty i drogie kolczyki , na pewno zmieni zdanie, chłopie uciekaj, może dać tobie taką terapie, ze wydasz duzą ilość pieniędzy, a i tak będziesz w dupie. musisz zaakceptować realia i samego siebie, od tego musisz zacząć jakie rządzą się w naszym świecie, w tym celu polecam tobie książki Kotońskiego Brudna Gra, kobietopedia  Tutaj masz link.

 

https://samczeruno.pl/sklep/

 

oraz polecam tobie frywolnego, gość gada sensownie, krótko, zwięźle i na temat

 

 

 

Pozdro chłopie, ta fiona co cię zlała to nie koniec świata.

 

3 minuty temu, Franz napisał:

Kurczę,  w sobotę miałem sytuację bardzo kłopotliwą dla mnie, bo nie wiedzialem jak się zachować i co robić żeby nie spieszyć

Chłopie ile ty masz lat 20 ? Cześć dokąd jedziesz, jak nie masz pomysłu powiedz cokolwiek. Ja ostatnio mając wyjebane na dziewczyny, zagadując do panny spierdziałem się, patrząc na jej reakcję prosto w oczy zaczęła się śmiać. Potem rozmawiając ze mną musiała wąchać mojego bąka, no i oczywiście widzisz jak ty na mnie działasz, pierwsza randka musi być w toalecie.Było zabawnie, powiedziałem ,jej że ja byłem pierwszy teraz twoja kolej :) :) , postępuj niestandardowo, kreuj pozytywne emocje, wibracje. A jakby mnie zlała, to bym poszedł do innej a nie użalaj się nad sobą za przeproszeniem jak pizda. Masz internet, kopalnie wiedzy. Korzystaj z niej umiejętnie

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FranzMiałeś okazję(i ją zmarnowałeś), pozytywnie zareagowała na język niewerbalny.

 

Normalnie, podchodzisz na luzie. Uśmiechasz się. Stosujesz pull & push(wygoogluj sobie). Proponujesz(ale nie zapraszasz) wyjście.

 

Proponowałbym ci jednak poćwiczyć trochę z kobietami, które nie paraliżują cię swoją obecnością.

Bo wyjdziesz, na której osobę brakuje pewności albo na petenta(needy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Franz nie pękaj. Ja wiem, że ta Twoja upatrzona łania była wyjątkowa, inna niż wszystkie, ale zobaczysz, takich okazji jeszcze będziesz miał w życiu wiele. Najważniejsze to wyciągać wnioski z wszystkiego. Z sukcesów, jak i z porażek. Praktyka, praktyka... życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu miałem o tym tworzyć wątek, ale rozmyśliłem się. 
Otóż - moja dziewczyna studiuje na wydziale pedagogicznym i mówiła mi wiele razy, że jest tam od groma wolnych dziewczyn (miasto wojewódzkie 300k mieszkańców). Raczej nie są tak zepsuje jak alternatywki z humanistycznych (filozoficznych także), a nastawione na rodzinę. Może próbuj zagadać koło tego typu wydziałów, jeśli masz "coś" im do zaoferowania (bo inaczej wiadomo jak z tym idzie). ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Strusprawa1 napisał:

Może próbuj zagadać koło tego typu wydziałów, jeśli masz "coś" im do zaoferowania (bo inaczej wiadomo jak z tym idzie). ;) 

Właśnie, co ja moge zaoferowac kobiecie 

 

- nieskonczone studia,  odpadłem na trzecim roku mechatroniki 

- praca, obecnie pracuje w dystrybucji paliw po stacjach. Codziennie jestem w domu,  nawet dobrze zarabiam ( od 5,5 tyś do 6)  ale nadal to kierowca ciężarówki także mało prestiżową praca...w sumie to nawet lubię. 

- wygłąd zewnętrzny, waga 95kg. Mam duży problem z kupnem ubrań.  Zacząłem się ubierać w Tesco, bo tam rozmiarowki są większe. Brak zębów, a dokładnie dwóch czwórkę dolnych. 

- status mieszkaniowy,  jeszcze mieszkam z matką. Mieszkam z matką z uwagi na moje byle problemy finansowe.  Jeździłem ciężarówką po Europę także nie było powodu żeby wynajmował mieszkanie.  Mogłbym oczywiście to zrobić,  ale płacić za cały miesiąc ibmieszkac tylko tydzień to bez sensu.  Moja mama w tym roku odchodzi na emeryturę i wyjeżdża na wieś.  Mieszkanie będzie moje tylko muszę poczekać jeszcze kilka miesięcy. 

- poglądy polityczne z którymi większość się nie zgadza. Tak, jestem za dobra zmianą pomimo, że nie pobieram 500+.  

 

 

Także jak sami widzicie nie jestem dobrą partią 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj stary kompleksy, kompleksy jeszcze raz kompleksy masz bałagan w głowie, niską samoocenę i tym samym odpychasz wszelkie potencjalne możliwości poznania wartościowych kobiet. Czujesz się gorszy od kobiety, stawiasz ja wyżej od siebie i tym samym podświadomie psujesz sobie potencjalną interakcję.

Miałem kiedyś podobnie i dopóki tego nie przepracowalem w głowie, żadne dłuższe relacje z kobietami nie wychodziły czasem tylko jakiś ONS wpadł ale to nie ważne. 

A teraz mimo, że nie jestem żadnym Chadem, czy nawet zarabiam mniej od Ciebie to w sumie dwie kobiety same dopominają się mojego towarzystwa. Jedna podkreśla że jestem fantastycznym facetem i drugiego takiego nie spotkała, druga też mnie chwali dodatkowo ma fantastyczne kobiece kształty i jest w moim typie. Popracuj nad głową i przekonaniami bo to jest klucz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Franz napisał:

Właśnie, co ja moge zaoferowac kobiecie 

 

- praca, obecnie pracuje w dystrybucji paliw po stacjach. Codziennie jestem w domu,  nawet dobrze zarabiam ( od 5,5 tyś do 6)  ale nadal to kierowca ciężarówki także mało prestiżową praca...w sumie to nawet lubię. 

- wygłąd zewnętrzny, waga 95kg. Mam duży problem z kupnem ubrań.  Zacząłem się ubierać w Tesco, bo tam rozmiarowki są większe. Brak zębów, a dokładnie dwóch czwórkę dolnych. 

 

Także jak sami widzicie nie jestem dobrą partią 

 

Co Ty opowiadasz. :) Twoim problemem jest "tylko" niska samoocena i nieogarnięcie niektórych kwestii. Masz pracę, którą lubisz i dodatkowo zarabiasz w niej dużo, co się rzadko udaje połączyć. Za chwilę będziesz miał swoje mieszkanie.

 

Nie kumam jak możesz zarabiać ok. 6 tysięcy i nie mieć zębów. ;) Idź do dentysty natychmiast i je wstaw. Zadbaj o siebie. Kup dobre ubrania dopasowane do siebie, zacznij ćwiczyć. Masz bardzo dobrą sytuację życiową, żeby się za siebie zabrać i osiągnąć sukces z kobietami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Anonim84 napisał:

 

Nie kumam jak możesz zarabiać ok. 6 tysięcy i nie mieć zębów. ;) Idź do dentysty natychmiast i je wstaw.

Tak niefortunnie wyszło ;( i nie będę zwalał winy na brak czasu. Nie czułem dyskomfortu do tej pory. Teraz jak przed lustrem stanę i uśmiechne się to komicznie wygląda.  Może grozy to nie budzi, bo zęby mam zdrowe i proste , ale te dwa ubytki dają do myślenia...

Edytowane przez Franz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Franz napisał:

- wygłąd zewnętrzny, waga 95kg. Mam duży problem z kupnem ubrań.  Zacząłem się ubierać w Tesco, bo tam rozmiarowki są większe. Brak zębów, a dokładnie dwóch czwórkę dolnych. 

Trzeba będzie popracować nad wyglądem i zdrowiem.

Dla siebie.

Baby później to zauważą.

 

2 godziny temu, Franz napisał:

poglądy polityczne z którymi większość się nie zgadza. Tak, jestem za dobra zmianą pomimo, że nie pobieram 500+. 

Bo ja wiem, do ruchania dyskusje polityczne z panią Ci niepotrzebne.

 

2 godziny temu, Franz napisał:

Także jak sami widzicie nie jestem dobrą partią 

No nie jesteś. Ale masz niską samoocenę, choćby dla siebie samego.

 

Wg mnie to słaby trolling.

 

Ale jeśli ktoś faktycznie ma takie problemy i to czyta - niech przeczyta że nic straconego:

- zadbać o zdrowie to po pierwsze

- zadbać o wyższą samoocenę we własnych oczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat już nudny. I pojawia się praktycznie codziennie. Polecam poczytać komentarze w poprzednich tematach.

 

Chcesz zyskać pewność siebie i polot w kontakcie z kobietami? To wyjdź z szafy i ćwicz przy kazdej okazji. Zagadaj w sklepie "Cześć Skarbie, gdzie znajdę ogórki w tym sklepie? Pokażesz?". Na ulicy mijając powiedz "Hej, masz piękne włosy" puść oko i idź dalej.

 

Żadne forum i książki. To tylko teoria. Praktyka czyni mistrza. A Ty panicznie boisz się tego co o Tobie myśli druga osoba. Paraliżujacy strach. Zluzuj trochę poślady. I nie traktuj każdej napotkanej jak przyszłej partnerki, bo od początku jesteś na straconej pozycji. Miej wyjebane, a będzie Ci dane.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Franz napisał:

Czyli w moim przypadku to nie stan materialny oraz wygląd zewnętrzny jest problemem tylko w dużej mierze głowa, styl bycia i charakter? 

Może ale jak napisałem wyżej

 

" Fakt jest też taki, że gdybyś z wielu przyczyn był naprawdę atrakcyjny to niejedna babka takby się przy Tobie rozgadała, że nie dałaby Ci dojść do słowa i na koniec by uznała, że świetny z Ciebie rozmówca. "

 

Także nie popadaj w kompleksy, że coś z Tobą nie tak. Na pewno jakbyś miał niewiadomo jak gadane to byś miał większe szanse. Ale z drugiej strony gdybyś miał powodzenie, to zyskałbyś pewność siebie i luz samoistnie więc to nie można powiedzieć, że przez samą głowę masz problem, bo ciężko powiedzieć czy Twoja podejście i sposób bycia bierze się z tego, że nie jesteś atrakcyjny czy może Twój brak atrakcyjności bierze się z Twojego podejścia. To nie jest jednoznaczne i na pewno od obu stron może być w tym jakaś prawda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, bernevek napisał:

Głosował na PiS a Putin w awatarze. A idźty trollu stąd. 

To, że swój głos oddałem na dobrą zmianę wcale nie znaczy, ze nie lubię polityki Putina.  I proponuję trochę pokory, bo to że głosowałeś inaczej nie upoważnia Cię do obcesowego zachowania wobec innych i wcale nie czyni Cię lepszym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odniesieniu do tytułu, dodam poznać i utrzymać znajomość!

Mam radę z drugiej ręki, od wyrachowanej acz szczerej damy lat niespełna 40, która w swej niezmierzonej szczerości i w trosce o rodzaj męski dała jasny wykład tego jak poznać i traktować kobietę, aby ją mieć (przynajmniej raz na jakiś czas :)). Ja potwierdzam.

To są reguły, jak wiadomo są od nich wyjątki. A ponieważ "w życiu piękne są tylko chwile" nie marnujcie tych wyjątkowych. :)

 

" 1 - Nie możesz prowokować kobiety za długo. Nie możesz uwodzić jej za długo. Bo wyjdziesz na pizdę. Stopniować napięcie da się tylko do pewnego momentu.Jeśli masz być albo jesteś zwierzęciem masz określony termin kiedy możesz to zaprezentować. Jeśli go przekroczysz staniesz się najwyżej ciekawym obiektem socjologicznym. Niczym mucha nabita na szpikulec pod mikroskopem. Prezentowana jako zdziwowisko przyjaciółkom ?

 

2 - Czego chce kobieta? To akurat proste. Sama tego nie wie ? To ty masz wymyślić czego chce, i ją zaskoczyć (przypis autora posta: ona chce robić to co ty chcesz, ale do tego ty musisz wiedzieć czego chcesz). Kobieta chce od czasu do czasu zrobić coś szalonego. Chce, żeby facet ją na to namówił. Wcisnął w rękę bilet i powiedział „Jedziemy”. I na miejscu można jeść przez trzy dni kebaba longiem, pić tanie wino i mieszkać w potwornej norze. Ale ona z tego i tak zapamięta, że spacerowaliście po plaży, że byliście blisko i że seks był cudowny ?

 

3 - Wiesz, co doprowadza kobietę do szału? Kiedy jest miło, kiedy jest naprawdę miło, kiedy rzucasz się na nią jak Reksio na szynkę i ona zaczyna odpływać, a ty w tym momencie zatrzymujesz się i pytasz: CZY TAK CI DOBRZE? Albo, kiedy ona klęczy przed tobą trzymając twoje imponderabilia w dłoni i nie tylko w dłoni, a ty ją pytasz: ALE CZY TAK CI WYGODNIE? Nie, kurwa, męczy się straszliwie!

 

4 - Kobiety coraz częściej kontrolują wszystko. Wiec w łóżku, dla odmiany, chcą być kontrolowane. Kobieta chce, aby facet gryzł jej sutki, zdzierał z niej gwałtownie majtki, ale u licha, nie ona ma mu mówić, co on ma robić. On ma chcieć to robić. Nie pytać!

 

5 - Co robi rozczarowana kobieta? Zapamiętaj ! Rozczarowana kobieta szuka pocieszenia. I znajdzie je. I to jest kolejna rzecz, którą powinieneś zapamiętać!

 

6 - Bojąc się kobiet, tracisz wiele w swoim życiu. To szalone suki, ale bez nich życie jest ubogie i absolutnie, kurwa, nie do przyjęcia ?

 

7 - Zapamiętaj! Kobiety, owszem, są praktyczne, ale kobiety są przede wszystkim emocjonalne!

 

8 - Mężczyźni nie potrafią już rozmawiać z kobietami,z obrzydzeniem obserwuję powolną degenerację gatunku męskiego. posadź kobietę przed sobą, pogadaj z nią i postaraj się podniecić ją własnym mózgiem.Gwarantuję nawet w łóżku będzie ci później lepiej. Kobiety wiedzą jak się odwdzięczyć.

 

9 - kobiety też są zwierzętami. To wredne suki! Mogą ci porysować twarz, strzelić nagle w pysk, rozwalić wszystkie naczynia w kuchni jednym jebnięciem o podłogę.Ale również zażądać byś zerżnął ją w damskiej przebieralni.

 

10 - https://demotywatory.pl/4508793/Pewna-pisarka-za-pomoca-zabawnych-ilustracji-opisala-9-sekretow-jakie-mezczyzni-powinni-znac?galleryPage=1 "

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.