Skocz do zawartości

10 kłamstw o związkach jakie wmawia nam popkultura.


Rekomendowane odpowiedzi

Przekazuję znaleziony artykuł dotyczący mamienia ludzi wizjami wielkiej miłości w popkulturze.

Widocznie redaktorka "Na Temat" skorzystała z rad Marka.

 

https://natemat.pl/295393,filmy-o-milosci-klamia-10-klamstw-o-zwiazkach-jakie-wmawia-nam-popkultura

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, TrustNo1 napisał:

W te hollywoodzkie bzdury nie mozna wierzyc,ale mozna je wykorzystac  bo sporo kobiet w nie wierzy.

 

Do dzis moge miec na jeden telefon swoja eks,ktorej kiedys mocno  wmowilem,ze jestem jej pierwsza,jedyna prawdziwa miloscia i przeznaczniem. Panna ma meza i dziecko...

Wmówiłeś? Niezły z Ciebie manipulator, bleh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio denerwuje wiele rzeczy odkąd zaczynam pojmować jak życie i świat działa. Jedną z najbardziej szczerych książek które czytałem to o gangsterze Jonie Robertsie ('Prawdziwy gangster"). Napisał tam bardzo mądrą rzecz - zło zawsze pokonuje dobro bo zło jest silniejsze od dobra. Niestety wiele razy na własnej skórze się o tym przekonałem :(. Co nie znaczy że wszystko we mnie umarło ale nie boję się robić "złych rzeczy" kiedy będzie trzeba... Daje to NIESAMOWITY komfort psychiczny

pt. "Zawszę sobie poradzę bez względu na to co będzie" przez co czujecie się pewnie i wyluzowani PRZEZ CO jesteście MILI I DOBRZY dla ludzi bo nie ma w was FRUSTRACJI. Bardzo ciekawa rzecz ?.

 

A od małego to w filmach że największa oferma dostanie na końcu najlepszą dziewczynę - gdzie w mojej szkole najlepsze powodzenie mieli dresy po zawodówkach...

"Nie reaguj to się znudzą" - tak wielu facetów poznało na własnej skórze kretynizm tego twierdzenia i dzisiaj jadą na Xanaxie bo mają nerwice i depresje.

 

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.