Skocz do zawartości

Kobiety oburzone bo facet powiedział, że nie chce brzydkiej


fikakowo

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem na taki filmik na youtubie z programu "Miłość od kuchni", gdzie koleś mówi, że rozczarowałby się gdyby przyszła do niego brzydka kobieta a on by zrobił jej jakieś fajne danie. Za chwilę kobieta mówi się stresuje, że spotka pozna zaraz kogoś kto jej może się nie spodobać. Zobaczcie w komentarzach jakie jest oburzenie pań za to co powiedział facet. Tymczasem większość kobiet bez żadnego zastanowienia odrzuca męskich pasztetów i bardzo zwracają uwagę na wygląd, no ale jak mężczyzna patrzy na wygląd kobiety to już oburzenie. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Lyh7mGJBdfM

 

Edytowane przez fikakowo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest typowa masowa hipokryzja społeczeństwa, publicznie mówi się jedno - byle zgodnie z kierunkiem "wiatru" czy "prądu" ale jak przychodzi co do własnych wyborów to kierujemy się tylko egoizmem i własną moralnością.

 

Traktuj to jako formę taniej rozrywki podczas pobytu w kiblu. Maks minutę.

 

PS. Ten program jest ustawiony ale to na pewno wiesz :) to są aktorzy. Te teksty o brzydkiej dziewczynie za drzwiami to specjalny wymysł scenarzystów aby poruszyć opinię. ale to też pewnie wiesz :)

 

Edytowane przez jerry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre było, kiedy już przyszła i mu się spodobała, a w odp. na pytanie czego szuka u kobiety, wymienił kilka cech charakteru i wspomniał, że wiele osób ćwiczących na siłowni przywiązuje nadmierną wagę do wyglądu, ale on taki nie jest. Nieźle kontrastowało z pierwszą wypowiedzią. :P 

 

Niektóre panie rozczarowane postawą kolesia, a poniżej wrzucę wykres jak kobiety oceniają fizjonomię mężczyzn na portalach randkowych, na podstawie badań z okcupid:

 

main-qimg-82e87e46daac4ef86cee447da00bcd

 

Jak widać 80% mężczyzn nie jest dla nich nawet przeciętna wizualnie. ;) 

Kabaret dla mnie. :P 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, Dworzanin.Herzoga said:

Jak widać 80% mężczyzn nie jest dla nich nawet przeciętna wizualnie. ;) 

Zapomniałeś dodać dla porównania jak mężczyźni oceniają kobiety: ( How men and women rate each other on dating websites @ Your Looks and Your Inbox (na podstawie badań OkCupid, studium milionów przypadków) )

Dp76ujlVAAAFDt6.jpg

 

Takie porównanie ukazuje poziom asymetrii w ocenie osób drugiej płci i jak się okazuje poziom hipokryzji wprost proporcjonalny do wymagań.

Najwyraźniej, przynajmniej w tej dziedzinie, im ktoś ma wyższe wewnętrzne, w sensie cechy charakterologicznym czy psychologicznym, wymagania, tym bardziej obłudny jest w ocenie innych.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem oburzenia pań. Facet szczerze powiedział co myśli i OK. Jak kobieta by wyartykułowała otwarcie, że chce przystojniaka 185cm, bruneta w najnowszym modelu "mesia" też bym się nie oburzał.  Hipokryzja, nieszczerość, polityczna poprawność, to trzy raki zżerające wszystko na swojej drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobei kilka innych filmikow  z tego programu i każda kobieta mówi coś w stylu " ogólnie dobrze wygląda, ale coś tam coś tam nie w moim typie, wole innych", za to faceci w ogole nie narzekają i podobają im się te kobiety, z którymi się spotkali. Moim zdaniem większoś tych facetów według mnie wygląda bardzo dobrze, wiec nie wiem na co one narzekają. No ale kobiet się nie zmieni i będą wybrzydza do usranej śmierci.

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet o siebie dba. Może nie jest super przystojny, ale dba. Więc skoro ma jakieś aspiracje w życiu i dyscyplinę, to dlaczego ma brać pierwszego lepszego paszteta? Selekcja naturalna. 

 

Swoją drogą, komentarze tam to jakiś lincz, a gość tak naprawdę nie powiedział nic szczególnego. Ciekawe czy w rzeczywistości te internetowe agresorki też by tak szczekały na niego :)

Edytowane przez hogen
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, hogen napisał:

Może nie jest super przystojny, ale dba.

Panowie, no kurde. Nie jest przystojny? Kurde wysoki, dobrze zbudowany, sylwetka wytrenowana, niebieskie oczy, ładna cera, zadbany zarost, fryzura no to wiadomo, nie każdemu podejdzie, może ma trochę mongolską czaszkę.

No ale jak on nie jest przystojny, to dawajcie sznur, bede sie wieszoł xD

 

K*rwa niedługo jak nie będziesz Clintem Eastwoodem to nawet nie będzie z czym startować. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Carl93m napisał:

No ale jak on nie jest przystojny, to dawajcie sznur, bede sie wieszoł xD

To się wieszaj ? Wszysko się zgadza, ale z twarzy nie jest przystojny. Typowa przystojna "kwadratowa" gęba i widoczne rysy twarzy to np. Henry Cavill.
Ten z YouTube ma jajo nie twarz. Każda kobieta Ci to powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kiroviets napisał:

 

Btw mi by się nie chciało od****lać takiej maniany, żeby zakisić. No, ale ja chyba jestem jakiś inny i jakaś mnie skrzywdziła?.

W tym programie akurat kobiety też gotują facetom i zapraszają, każdy uczestnik  po kolei się zaprasza na kolacje/obiad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego panowie, panowie panowie.... więcej REAL REAL! te nicki i konta nie pokażą wam waleni, wielorybów i raszpl które za nimi siedzą.

Zdanie tych kobietek co wybrzydzają - kobiety ciągle mówią co innego itp. W telewizji będą GRAŁY. Poza tym one przecież nigdy nie są szczere XD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Ramaja Awantura napisał:

Dlatego panowie, panowie panowie.... więcej REAL REAL! te nicki i konta nie pokażą wam waleni, wielorybów i raszpl które za nimi siedzą.

Zdanie tych kobietek co wybrzydzają - kobiety ciągle mówią co innego itp. W telewizji będą GRAŁY. Poza tym one przecież nigdy nie są szczere XD.

W większości przypadków na portalach czy reality show jak ten lub Rolnik szuka żona, kiedy na zdjęciu pokazana jest tylko twarz lub zrobiona z góry daje człowiekowi trochę do zrozumienia ze po drugiej stronie może być osoba która po prostu kryje swój prawdziwy wygląd i liczy na to że potencjalny kandydat pokocha ja za jej charakter. Mylne wrażenie bo zarówno kobiety jak i faceci patrzą na wygląd nie oszukujmy się tylko ciekawością jest to osoba która jest np otyła wypatruje w większości przypadków osoby diametralnie innej czyli wysportowanej dbającej o to co je i jak wygląda a oburzenie z faktu odrzucenia jest dosyć duze i nastepuje wielkie zdziwienie co jak i dlaczego. 

Edytowane przez marios27
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile razy kobieta w swoim życiu wróciła z randki wkur...iona, bo się malowała, stroiła, szykowała a gość się okazał dla niej mało przystojny... Ja leję już na takie komentarze. Zresztą takie programy nie oglądają inteligentni ludzie tylko telewizyjne zombie.

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. świat stanął na głowie - facet gotuje i chce zabłysnąć przed pańcią. Powinno być na odwrót. To ona powinna przygotować coś dobrego i się postarać.

 

Poza tym - możesz mieć 165 cm wzrostu być grubym, łysym.  Ale jak ma wallet gruby na 15 cm i na nim staniesz to nagle masz 180 cm, bujne włosy i jesteś mega szczupły.  Do tego jak podjedziesz zacnym autem to masz +100 do zajebistości. 

 

Tak pańcie oceniają. A jak jesteś wysportowany, około 180 cm wzrostu, ładne włosy, i do tego jeździsz komunikacją miejską, pracujesz a okolice najniższej krajowej, mieszkasz z rodzicami i nawet nie rokujesz - nie licz na powodzenie, a co najwyżej na wyłącznie jednorazowe przygody i orbitę jako typ do zabawy a nie na "stały związek".

 

To co napisałem nie jest moim wymysłem - to są słowa kobiet.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz Jak patrzę na te wykresy, który wstawiłeś, to mam wrażenie, że w nich brakuje jakiejś legendy.

Od least attractive do most attractive powinna być jakaś skala, bo tak bez żadnych podanych wartości na dole wykresu, to te słupki praktycznie nic konkretnego nie mówią. Np. ten niebieski (jak kobiety oceniają mężczyzn), drugi słupek z wartością 31% - ja nie wiem co ten słupek tak naprawdę pokazuje. Może ja głupi jestem, jakąś kijową matematykę w szkole miałem? Ktoś jest w stanie to jakoś w miarę prosto wyłożyć, żebym i ja zrozumiał?

Edytowane przez Janek Horsie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Janek Horsie napisał:

@wrotycz Jak patrzę na te wykresy, który wstawiłeś, to mam wrażenie, że w nich brakuje jakiejś legendy.

Od least attractive do most attractive powinna być jakaś skala, bo tak bez żadnych podanych wartości na dole wykresu, to te słupki praktycznie nic konkretnego nie mówią. Np. ten niebieski (jak kobiety oceniają mężczyzn), drugi słupek z wartością 31% - ja nie wiem co ten słupek tak naprawdę pokazuje. Może ja głupi jestem, jakąś kijową matematykę w szkole miałem? Ktoś jest w stanie to jakoś w miarę prosto wyłożyć, żebym i ja zrozumiał?

Masz siedmio stopniową skalę atrakcyjności 1-2-3-4-5-6-7, gdzie 7 to najwyższa skala atrakcyjności. Jak widzisz, tylko promil kobiet daje noty mężczyznom z poziomu 7.

Edytowane przez Conrad
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.