Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
lxdead

"One Way Street"

Recommended Posts

Kolejny świetny materiał od Alexandra Grace'a podsumowujący główny trzon "problematyki kobiecej".

• Like 6
  • Thanks 1

Posted (edited)

@lxdead dobry materiał. Dzięki za upload.

Z jednym się nie zgodzę. Mężczyźni również padają ofiarą przemocy(fizycznej, seksualnej).
Pod tym względem problemy płci są podobne. Wygodnie jednak przymykać oczy, na męską krzywdę.

Przydałoby się go umieścić w rezerwacie.
Może dałby do myślenia wojującej części użytkowniczek.

Może... znając życie, pewnie nie 😟.

Edited by Dakota
ofiary przemocy

Bardzo fajnie zrobiony filmik.

12 minut temu, Dakota napisał:

Przydałoby się go umieścić w rezerwacie.
Może dałby do myślenia wojującej części użytkowniczek.

Może... znając życie, pewnie nie 😟.

Nic nie da, co najwyżej dostaniesz łatkę incela za to, że masz czelność dyskutować i podważać kobiecą rolę jako ofiary patriarchatu.

@Dakota Jak najbardziej prawda, facetów też się to tyczy, może nie na taką skalę, ale jednak. Co do materiałów Grace'a, pod tym względem warto przymknąć na to oko, oglądając jego niektóre tematy, gość albo nie dopowiada surowych faktów do końca (tyczących się kobiecego "programowania"), albo stara się je zawinąć w ładny papierek, żeby był dla kobiet bardziej strawny. Wszystko za pewne ze względów na to, by nie musieć się później siłować z próbami usunięcia jego kanału. Niedawno został "zdemonetyzowany" i samo to go mocno ruszyło. Facet chce swoimi materiałami pomóc ludziom nabrać pewnej świadomości, tak jak Marek i był nieźle załamany tą sytuacją. Stąd rozumiem sposób w jaki stara się wszystko to sprzedać. Dlatego też nie powie wprost faktów odnośnie hipergamii itd.

@rycerz76 Tak jak napisałem powyżej, raczej wątpliwe, jako że tworząc materiały, ubiera wszystko to tak, by brzmiało "znośnie", jedyne co go ostatnio spotkało to demonetyzacja kanału. Mam nadzieje, że aż takich problemów mieć nie będzie w przyszłości, bo jest to jeden z niewielu naprawdę wartościowych kanałów o tematyce Red Pill.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By użytkownikx
      Witam.
      Mam 18 lat. 
      Cierpię na zespół podobny do marfana, lub Erhlesa Danlosa, bardziej do tego drugiego. Mam problem z tkanką łączną. Wrodzoną chorobę. Moje palce są trochę inne oraz trochę krzywe. Posiadam Hipermobilność, nadmierną ruchliwość stawów. Posiadam duże przeprosty w łokciach, koślawe kolana, płaskostopie, całkiem sporą skoliozę lędźwiowo-piersiową ( w lędźwiowym 39 stopni), stopę płaskokoślawą. Do tego mam IBS od kąd pamiętam, Gotyckie podniebienie. Ogólnie jest słabo. Skoliozę, płaskostopie i koślawe kolana wykryli mi w wieku 6 lat. Jestem często zmęczony, nic mi się nie chce. Odczuwam bóle na zmianę pogody.  Myślę o operacji kręgosłupa. 
      Dobrze że zwykła szkoła się skończyła. Teraz chodzę do zaocznej i jest o wiele lepiej.  Wśród rówieśników się nie odnajduje, gardzę nimi. Nadajemy na innych falach.  Mam poglądy jakie mam, nazwałbym siebie Alt right, biała supremacja itp. 
      Odczuwam brak motywacji. Nie wiem co ze sobą zrobić. Jedyne wyjście to ta najgorsza opcja. Myślałem o tym żeby zacząć uczyć sie programować bo chyba to jedyne wyjście dla mnie ale mogę się za to zabrać i nie wiem jak zaczać. Czy jeszcze jest nadza dla mnie. Na normickie życie iejnie moge liczyć. Nie mam dobrej pozycji społecznej i wśród rówieśników było różnie. 
      Może jest ktoś coś doradzi. 
      Pozdrawiam.
    • By użytkownikx
      Witam.
      Mam 18 lat. 
      Cierpię na zespół podobny do marfana, lub Erhlesa Danlosa, bardziej do tego drugiego. Mam problem z tkanką łączną. Wrodzoną chorobę. Moje palce są trochę inne oraz trochę krzywe. Posiadam Hipermobilność, nadmierną ruchliwość stawów. Posiadam duże przeprosty w łokciach, koślawe kolana, płaskostopie, całkiem sporą skoliozę lędźwiowo-piersiową ( w lędźwiowym 39 stopni), stopę płaskokoślawą. Do tego mam IBS od kąd pamiętam, Gotyckie podniebienie. Ogólnie jest słabo. Skoliozę, płaskostopie i koślawe kolana wykryli mi w wieku 6 lat. Jestem często zmęczony, nic mi się nie chce. Odczuwam bóle na zmianę pogody.  Myślę o operacji kręgosłupa. 
      Dobrze że zwykła szkoła się skończyła. Teraz chodzę do zaocznej i jest o wiele lepiej. 
      Odczuwam brak motywacji. Nie wiem co ze sobą zrobić. Jedyne wyjście to ta najgorsza opcja. Myślałem o tym żeby zacząć uczyć sie programować bo chyba to jedyne wyjście dla mnie ale mogę się za to zabrać i nie wiem jak zaczać. Czy jeszcze jest nadza dla mnie. Na normickie życie iejnie moge liczyć. Nie mam dobrej pozycji społecznej i wśród rówieśników było różnie. 
      Może jest ktoś coś doradzi. 
      Pozdrawiam.
    • By Imbryk
      Proszę, Rollo przez dwie godziny produkuje się czym jest Red Pill, oraz Red Pill Lens - czyli soczewka - szkiełko i oko redpillowe.

Red Pill to zestaw narzędzi, sposób rozumienia dynamiki międzypłciowej i innych aspektów społeczeństwa.

Polecam, to tylko dwie godzinki z życia (po angielsku):

• By EsteradThyssen
      Witam bardzo serdecznie nazywam się Daniel jestem mieszkańcem Lublina (Polska Wschodnia).

Moje zainteresowania to piłka nożna w tym latynoamerykańska, Formuła 1, książki z gatunku: fantasy, science fiction, kryminał i inne.

Co mnie sprowadza do tej grupy chęć samorozwoju oraz skuteczna obrona przed manipulacją ze strony kobiet. Nigdy nie byłem w związku. Wiele lat temu zrobiłem szczegółową, jak mi się zdaje, kalkulacje za i przeciw związkom (relacjo damsko-męskim na szczeblu prywatnym, nie zawodowym) wyszło mi iż więcej jest przeciw niż za. Tej kalkulacji się trzymam.
      Patrząc na dzisiejsze czasy wiem, że muszę się wzmocnić o praktyczną wiedzę z tej tematyki, aby później nie mieć przejebane przez niestety abstrakcyjną logikę kobiet, można powiedzieć logikę różowych pasków wg. wykop.pl

Także jeszcze raz witam bardzo serdecznie
    • By Voqlsky
      Jamie Griffiths  z Durham University  - szukał przyjaźni , został oskarżony przez dziewczynę o "atak seksualny .Jami czeka na wyrok.

https://samiecweb.pl/post/17433

1)

2)

3)
       4)

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7606833/Shy-awkward-student-told-pay-250-schoolgirl-touched-arm-waist.html

5) 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.