Skocz do zawartości

Korwin-Mikke: zmarnowałem życie rzucając perły przed wieprze


Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam jak wujek będący w Partii Korwina, zasuwał latami za "uścisk ręki prezesa", bo wierzył jak tysiące innych w jego mądrość i siłę przebicia.

 

Dostał się w wyborach jako radny w Wawie i UPR (czy jak się wtedy nazywali) w osobie Korwina, jakiegoś świstka nie oddali, nie wiem dokładnie co to było, ale szczegół o którym dziecko by nie zapomniało. A matematyk, brydżysta i człowiek niezwykle inteligentny "zapomniał". W efekcie cała GIGANTYCZNA praca wielu ludzi poszła na marne, wujek radnym nie został, Korwin zrzucił winę na socjalistów - wszyscy źli tylko nie on.

 

Wielu ludzi wtedy zaczęło trzeźwieć i widzieć że coś tu mocno nie gra - tak jak wcześniej wierzyli w Wałęsę i później wiadomo co wyszło, tak tu proces był podobny.

 

Była też jedna akcja, gdzie Korwin w sejmie rozwalił bardzo ważną dla Polski inicjatywę, jutro sobie przypomnę i napiszę.

 

Wniosek jest taki, że są tylko dwie możliwości:

 

1. Albo jest świetnym mówcą i myślicielem, ale w rzeczywistości jest jak dziecko, nie umiejące nic zrobić, co jednak nie trzyma się mi trochę kupy, bo widać że jest ogarnięty mocno. Dom, oszczędności, zarabianie, żona, dziecko, wszystko gra - żadnych kredytów, problemów z podatkami itd. 

 

2. Jest agentem który ma grupować wokół siebie opozycję, a gdy ta staje się silna rozpieprza ją w drzazgi i zakłada coś nowego.

 

Niestety ale nie wierzę w to, żeby ktoś kto realnie szkodzi okupującym Polskę siłom, mógł żyć normalnie. A Korwin żyje jak pączek w maśle - za komuny wszystkich zamknęli w kraju, a on śmigał po świecie. Opozycjonistów mordowano, torturowano, oddawano kryminalistom żeby gwałtami ich złamali - a Korwinowi nie spadł włos z głowy. Nawet Cejrowskiemu połamali palce.

 

Chyba dr Ratajczak powiedział o Żydach - strata pracy, nędza, trup znaleziony w samochodzie. Takich przykładów jest cała masa.

 

Dziwne to wszystko...

  • Like 12
  • Dzięki 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem też pierwsza opcja, ponieważ ludzie bardzo inteligentni zapominają o drobiazgach, z tego co pamiętam on zna chyba prawie samych 12 języków, dla mnie nie do ogarnięcia. Musiałbym całe życie na to poświęcić a i tak bym nie potrafił pewno gadać w tylu językach, ludzie z wybitną INT i pamięcią są nie poradni przy prostych rzeczach. Jednak druga opcja też jest realna, także tego się nie dowiemy, natomiast Panu Korwinowi nie można odmówić zaszczepiania ducha wolności wśród młodych i idei wolnościowych.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jakiś jego sympatyk powiedział, że w pewnym okresie życia Korwin zastępuje kucom ojca a w matriarchacie jaki panuje w biedolandzie to jest możliwe, niestety później młodzi ludzie dorastają. Jest socjaldarwinistą na nasze wyznaje skrajny blackpill, słabi mężczyźni powinni wymrzeć i nie przekazać swoich genów dalej tylko nic o słabych kobietach bo kobieta nie potrafiąca urodzić naturalnie, według jego podejścia, też powinna umrzeć ale o tym już pan Janusz nie wspomina.

Jeszcze jedno mnie zastanawia skoro nie będzie już tych słabych samców i samic tylko piękne kobiety i piękni mężczyźni kto będzie utrzymywał cały ten burdel żeby się nie rozsypał o tym też już pan Janusz nie wspomina.

Edytowane przez rycerz76
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi nastąpić zmiana pokoleniowa. Pan Korwin Mikke ma ponad 70 lat i powinien udać się na zasłużoną emeryturkę, dysponując głosem doradczym w partii.
Konfederacja osiągnęła w ostatnich wyborach taki wynik, bo schowała p. Mikke ;) bo chyba nikt nie wierzy, że Prezes był chory ;) ?

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, WojtekSk napisał:

Stanowczo

Stanowczo to ja bym nie ferował takich wyroków, ani w ogóle nie wypowiadał się na temat wszelkich piastujących aktualnie swoje stanowiska polityków.

Na chvj nam jako forum więcej kłopotów?

 

Dlatego też dałem smutną minę przy poście Marka.

Na jego miejscu ja wsadziłbym gębę w kubeł, bo po co byłyby mi kolejne sprawy sądowe i problemy? No właśnie.

 

Pany, nigdy nie wiecie kto czyta te forum i kogo może pociągnąć do odpowiedzialności za publiczne ferowanie czy ktoś jest agentem takim czy śmiakim lub kimś innym?

 

Zalecałbym daleko idącą ostrożność w tak delikatnej materii. Jak bardzo chcieli to za o wiele błachsze przewinienie nawet dwóch wieloletnich i szanowanych prawników upierd0lili, aż Ci rakiem się ze swoich tez wycofywali.

 

Tu jest Polska, tu się dzieją niebywałe rzeczy.

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

2. Jest agentem który ma grupować wokół siebie opozycję, a gdy ta staje się silna rozpieprza ją w drzazgi i zakłada coś nowego.

Ja też już dawno temu taki wniosek wysnułem.

Do tego Michalkiewicz kiedyś ładnie powiedział, że Korwin do tej pory nie zdecydował czy chce być politykiem czy publicystą.

I nawet jak już coś mu zaczyna wychodzić, to zawsze musi dowalić coś w stylu "kobiety do garów", albo "kobiety lubią być molestowane" i

cały wysiłek idzie w pisdu..

Problem polega na tym, że jest bardzo przekonywujący, no ale z drugiej strony, jak każdy aktor..

Edytowane przez StatusQuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem tego dziś rano w drodze do pracy. Smutne, że nawet JKM jest już zniechęcony "pracą u podstaw". 

1 hour ago, GurneyHalleck said:

Musi nastąpić zmiana pokoleniowa.

Niestety własnie wychowywane jest nowe pokolenie pro-socjalne, uzależnione od państwa.

 

By ewolucja znów zaczęła działać muszą nadejść trudne czasy. Wolności, niezależności chcą silni, zaradni tych nie mamy już tak wielu w społeczeństwie.

JKM swoją pracą nie zmieni demografii, wpływu wojen i socjalizmu na to kto przekazywał swoje geny przez ostatnie kilka pokoleń w Polsce.  

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy Korwin jest agentem, czy sabotuje swoje własne wysiłki (i przy tym masy innych ludzi), ale gdyby nie Korwin to bardzo możliwe, że pod naporem rodziny, otoczenia (które widzi tylko PIS i PO) byłbym takim samym lemingiem jak oni i uważał, że "mi się należy". 

A tak, odkąd mam prawa wyborcze głosuje na te jego partie, swojego głosu nigdy nie żałowałem. Aktualnie Konfederacja robi świetną robotę w sejmie. Oczywiście jak na 11 posłów, którzy jedyne co mogą to sobie pogadać. 

P. Janusz zasłużył na emeryturę, według mnie powinien się już wycofać z polityki, swoje zrobił. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat działał trochę w ruchu wolnościowych przy różnych projektach - roznoszenie ulotek, podpisy, lekcje ekonomii dla młodzieży itd. Było to około 3 lata temu. Koledzy, głównie jednak należący do partii, widząc zaangażowanie jego zaczęli go obgadywać, śmiać się za plecami z byle powodu i powątpiewać w to co on robi. Także przeniosło się to do internetu, głównie na grupę Niskie Składki na fb. 
Tam też inna była ciekawa sytuacja, w której mój brat był zaangażowany - członkowie, którzy mają trochę oleju w głowie stworzyli pdf z własnymi koncepcjami, gdzie wytłumaczone są różne strategie dla partii, które mogłyby zapewnić większy sukces. Gdzieś na dysku jeszcze to mam, więc jak ktoś chce, to chętnie prześlę.
Co zrobił Korwin i jego góra partii? Praktycznie wyrzucili to do kosza, a po oburzeniu na grupie zaprosili ich na wycieczkę do Brukseli. 
Rok temu na spotkaniu z najbardziej merytorycznym działaczem partii dr Sławomirem Mentzenem starszy pan (na oko 50-60 lat) w części zadawania pytań zaczął mówić o tym, że przez przytyki Korwina o lekkim gwałceniu, petardach do zwierząt itd. ma bardzo niskie poparcie oraz bardzo duży elektorat negatywny, a ten w odpowiedzi powiedział, że gdyby nie to, to nikt by o nas nie słyszał. O mało gość nie chciał się bić gdy chciano mu wziąć mikrofon. 

Mówił także, że przez swoje działania obrzydza ludziom ideę niskich podatków, generalnie wolności gospodarczej, przez co tracą wszyscy - po prostu jest to kojarzone z tym.

Nie wiem, dziwna jest to bardzo spółka. Trafnie kiedyś w audycjach "Co mi daje raka" punktował partię, więc co najwyżej tam mogę odnieść. 

 

Z drugiej strony zauważyłem na grupie NS po tym jak zbuntowali się przeciwko partii (zablokowali mnie na tej grupie, więc teraz nie wiem), że stali się dużo bardziej pro-wolnościowi odnośnie dosłownie wszystkich dziedzin życia - tych skrajnie hedonistycznych, jak również i demoralizujących. Szczególnie rzucało się to w oczy gdy admini tolerowali posty "pewnego typa" z partii libertariańskiej, który równo 3 lata temu uprawiał sex z psem.

 

14 hours ago, Marek Kotoński said:

Niestety ale nie wierzę w to, żeby ktoś kto realnie szkodzi okupującym Polskę siłom, mógł żyć normalnie. A Korwin żyje jak pączek w maśle - za komuny wszystkich zamknęli w kraju, a on śmigał po świecie. Opozycjonistów mordowano, torturowano, oddawano kryminalistom żeby gwałtami ich złamali - a Korwinowi nie spadł włos z głowy. Nawet Cejrowskiemu połamali palce.

Wszystko prawda, aczkolwiek np. prof. Kieżun też wyjeżdżał i nikt mu tego nie ma za złe. (PS. nie żebym miał jakieś głębsze przytyki do tego co piszesz, ale mała uwaga)

49 minutes ago, Orybazy said:

Niestety własnie wychowywane jest nowe pokolenie pro-socjalne, uzależnione od państwa.

Odnośnie właśnie młodego pokolenia (do którego bądź co bądź należę xD), to ostatnio widzę w dużych miastach ogromne poparcie dla partii Lewicy i jej odnóg skrajnie anty-kapitalistycznych. Przecież to jest dosłownie podgryzanie gałęzi, na której się siedzi. W dodatku brak całkowicie elementarnej wiedzy z dziedziny ekonomii, historii (zarówno gospodarczej jak i tej powszechnej) oraz innych kluczowych dziedzin koniecznych do prowadzenia jakiejkolwiek mądrej polityki. 
81373208_1523945417757277_28893659204073

 

 

Swoją drogą zaczęli go postrzegać (Korwina) na zachodnich mediach alt-rightowych, czyli w sumie to samo co nasza rodzima kuceria. Tutaj wywiada z Sargonem, a jeszcze niżej filmik PewDiePie (najpopularniejszy prawie yoututer na świecie)

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Orybazy napisał:

Niestety własnie wychowywane jest nowe pokolenie pro-socjalne, uzależnione od państwa.

 

By ewolucja znów zaczęła działać muszą nadejść trudne czasy. Wolności, niezależności chcą silni, zaradni tych nie mamy już tak wielu w społeczeństwie.

JKM swoją pracą nie zmieni demografii, wpływu wojen i socjalizmu na to kto przekazywał swoje geny przez ostatnie kilka pokoleń w Polsce.  

Przecież jest świeża krew w partii KORWIN, choćby dr Mentzen czy Berkowicz czy w końcu Dziambor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, GurneyHalleck said:

Przecież jest świeża krew w partii KORWIN, choćby dr Mentzen czy Berkowicz czy w końcu Dziambor.

Miałem bardziej na myśli społeczeństwo. Lubię słuchać Mentzen'a i mam nadzieję że zostanie posłem i dalej.

Tylko czy ludzie będą głosować na jego 100 ustaw wolnościowych czy raczej za 1000+? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korwin to oczywiście geniusz i taktyk, ale przez swój brak empatii zraża do siebie wielu ludzi. Zauważyłem, że ma elektorat negatywny, który więcej mu zabiera niż może nazbierać głosów wśród kuców. A dlaczego piszę o braku empatii? Bo Korwin sam o tym wspominał, że nie ma empatii. Czyli gość, jeśli to mu się opłaci, bez kiwnięcia palcem pośle swoje kuce na śmierć. Psychopata? Poza tym faktycznie zawsze coś odjebie co sabotuje wysiłki całego otoczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że żaden to oczywiście geniusz i taktyk ale i żaden agent wsi.

Facet odkrył po prostu swoiste perpetum mobile.

Stworzył sobie kościółek 3% - i zorientował się, że można z tego suto i dobrze żyć.

Nigdy mu tak naprawdę nie zależało aby urzeczywistniać swe poglądy, nawet podejrzewam, że bał by się weryfikacji (gdyby np. jakimś cudem wygrał wybory)

Najwygodniej było zawsze  pleść te swoje nierealne androny, mieć te 3 % i dotację z budżetu - ale broń Boże, nie więcej - tak aby nie mieć na nic wpływu realnie i zawsze móc na kogoś zwalić. Stąd te kretyńskie wypowiedzi, uruchomiające nie raz tuż przed wyborami "protokół 3 %", niweczące wysiłek tysięcy młodych ideowców. 

Podejrzewam, że teraz źle się czuje z tym, że jest w sejmie i ktoś go może kiedyś chcieć z czegoś rozliczać.

I tak płynęły lata, w miejsce kolejnych rozczarowanych generacji (coś o tym wiem:)), przychodziły następne na których Pan Mikke niezmiennie od lat żerował, zapewniając sobie bogate życie.

Od czasu do czasu, gdy wyrosła mu konkurencja w partii, to zmiana barw etc - tak aby zawsze być jedynym rozgrywającym.

Bez wątpienia, największy szkodnik na prawej stronie sceny politycznej.

Mam nadzieję, że odejdzie wreszcie na emeryturę i przestanie sobie wycierać gębę sprawą prawicową bo niestety- jedyne co robi to od lat skutecznie ją ośmiesza i skazuje na wizerunek wiecznej gimbazy.

 

Edytowane przez rooner
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Korwin zna paręnaście języków ale jak słucham jego angielskiego to ma fatalny akcent, nie nauczył się wymowy angielskich głos i spółgłosek tylko mówi polsko-angielskim. Także jak tak wszystkie zna to nie umie porządnie żadnego.

 

Znajomość parunastu języków była bardzo częsta zwłaszcza wśród arystokratów np. nowożytnych, kwestia dobrych nauczycieli i sposobu nauczania. Co innego uczyć się języka w 30 osobowej klasie co innego od małego z indywidualnymi nauczycielami.

 

Korwin zbił miliony na swoim bajkopisarstwie, bo to jest to co robi- bajkopisarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Reinmar von Bielau said:

Tak Korwin zna paręnaście języków ale jak słucham jego angielskiego to ma fatalny akcent, nie nauczył się wymowy angielskich głos i spółgłosek tylko mówi polsko-angielskim. Także jak tak wszystkie zna to nie umie porządnie żadnego.

Po francusku się nie jąka... 


Albo po rosyjsku...


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, rooner napisał:

Najwygodniej było zawsze  pleść te swoje nierealne androny, mieć te 3 % i dotację z budżetu - ale broń Boże, nie więcej -

Przy 3% nie ma dotacji z budżetu. Dotacja jest tylko dla partii, które dostają się do Sejmu.

Także pierwszą dotację Konfederacja dostanie teraz, ale do podziału między Korwin i narodowców oraz Brauna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, GurneyHalleck napisał:

Przy 3% nie ma dotacji z budżetu.

Hm.

Trzecim źródłem finansowania partii są subwencje z budżetu państwa, które zostają przyznawane pod następującymi warunkami: Aby uzyskać możliwość zasilania kont bankowych środkami budżetowymi partia musi uzyskać w wyborach do Sejmu, tworząc samodzielnie komitet wyborczy, co najmniej 3% ważnie oddanych głosów na jej okręgowe listy kandydatów w skali kraju bądź 6% ważnie oddanych głosów w skali kraju, jeżeli kandyduje w koalicji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.