Skocz do zawartości

Jak poderwac 15 lat starszą kobiete na tinderze?


fikakowo

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś miesiąca jestem na tinderze i czasem trafiają mi się dużo starsze babki.  Problem w tym, że totalnie nie wiem jak z nimi gadać i jak zacząć.  Z dziewczynami w moim wieku nei mam problemu, żeby nawiązac rozmowę.Mam 20 lat, na tinderze 22 i trafiła mi się ostatnio babka 36 lat chociaż zaniżyła sobie  do 30. Do niej mam jasne zamiary: seks. Raczej nie chcę być z kimś z taką różnicą wieku, bo jest po prostu za stara a wątpie, że kobieta w takim wieku chce czegoś innego od gości w moim wieku niż seks, chociaż wyjątki się zdarzają. Co poradzicie?

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie owijaj w bawełnę za bardzo. Możesz napisać coś w stylu, że jesteś ciekaw czego może nauczyć Cię dojrzała kobieta i proponujesz spotkanie przy winie żeby omówić ten temat. Raczej będzie wiedziała o co chodzi. Jak się zgodzi kupujesz gumki, jak nie to raczej i tak byś nie ugrał za wiele bo czym.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fikakowo będziesz miał trochę problem, bo, nie obraź się, ale między osobą 36-letnią, a 20-letnią jest duża przepaść doświadczenia życiowego. Ona dorastała w zupełnie innym świecie, niż Ty, ma zapewne znacznie inne podejście do świata itd. Mówię to z perspektywy mężczyzny zbliżającego się do 40, któremu zdarza się podrywać kobiety z zakresu 20-25 lat. Są z reguły bardzo inne niż ja. Tak samo będzie z Tobą i tą panią. Różnica doświadczeń życiowych dotyczy też sfery seksualnej. Prawdopodobnie miała ona po prostu dużo więcej partnerów/partnerek niż Ty (chyba że jesteś taki ogier co do 20ki wymłócił parę tuzinów kobiet, heh) i jej oczekiwania co do tego, co się będzie dziać w sypialni, mogą Cię zaskoczyć ;) (Tutaj znowu piszę to patrząc z mojej perspektywy, jak odbieram młode kobiety).

 

Na plus - z jej punktu widzenia, jeśli chodzi jej też tylko o seks, jesteś na zajebistej pozycji, jeśli jeszcze jakoś znośnie wyglądasz to temat wygrałeś.

 

Bądź szczery, pisz prosto z mostu. Nie sądzę żeby dobrym rozwiązaniem była próba rozgrywania jej jakimiś manipulacjami - bo, jak wyżej pisałem, ona ma 16 lat więcej doświadczenia życiowego. Wg mnie powinieneś jej jasno napisać, czego oczekujesz i tyle. Jeśli jej pasuje znajomość tylko na seks, to ciężko Ci będzie to zjebać :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chora sprawa ale jak to mówią na starej piczy młody .uj się ćwiczy.

 

Pisz od razu, że interesuje cię tylko seks. Wówczas i ona poczuje się bezpiecznej bo założę się, że nie chce mieć żadnego związku z 20 latkiem. Może się obawiać natomiast, że się zabujasz i będziesz ją nękał wyznaniami o miłości. 

Edytowane przez RealLife
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, jerry said:

masz do siebie szacunek? Po co Ci babcia?

Powiem Ci tak, @jerry. Doświadczone seksualnie partnerki po trzydziestce mogą bardzo pozytywnie zaskoczyć, jeśli chodzi o tą sferę :) Często nie mają tylu zahamowań, co 20-latki, wiedzą co gdzie jak z czym itd. Ponadto, statystycznie kobiety mają największe libido gdzieś w okolicach 35 rż. Oczywiście, fizycznie nie są tak pociągające, bo nie ma opcji żeby uroda kobiety po 30 nie zaczęła się sypać. Coś za coś. Myślę, że jak ktoś ma możliwość, będąc młodym, sprawdzić jak by to było z taką starszą kobietą, to warto, chociaż raz. Głowy nie odgryzie :D a może być to zajebiste doświadczenie.

 

Już nie mówię o tym, że kobiety po 30ce z reguły mają dużo więcej sensownego do powiedzenia, niż 20ki. Albo inaczej: mają cokolwiek sensownego do powiedzenia, bo 20ki to tak nie bardzo.

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, leto said:

 Głowy nie odgryzie :D a może być to zajebiste doświadczenie.

 

Niby wszystko OK, ale to jest młody chłopak, bez doświadczenia zapewne. Jak mu taka zacznie ssać po migdałki to może chłopak zgubne hormony produkować i coś tak jakby zakochiwać się.

Edytowane przez RealLife
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fikakowo napisał:

Skoro mam ją w parze no to raczej że jest mną zainteresowana, inaczej by nie w ogóle nie lajkowała. I  nie chodzi mi tu żeby mnie jakoś bardzo poważnie traktowała bo przecież chodzi tylko o seks.

 

Może lajkować żeby zobaczyć dla ilu młodych jest atrakcyjna choćby tylko na sex. Jak ma takich par jak Ty 100 tygodniowo to i bez sexu, czekolady i ćwiczeń na siłowni poziom endorfin ma tak wysoki, że jej mózg wręcz się w nich pluska.

2 minuty temu, RealLife napisał:

 

Niby wszystko OK, ale to jest młody chłopak, bez doświadczenia zapewne. Jak mu taka zacznie ssać po migdałki to może chłopak zgubne chormony produkować i coś tak jakby zakochiwać się.

 

Nie ma nic złego w miłości do dobrego lodzika.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FraterPerdurabo nie wpadajmy w paranoję. Znam jedną 38-latkę, która dość regularnie korzysta z opcji typu tinder, bo po prostu pieprzyć się jej mocno chce :D Aaaaaa właściwie znam dwie takie 38-latki. Jedna hetero, druga lesbijka. Nie usiedzą spokojnie na dupie bez regularnego chędożenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RealLife napisał:

 

Niby wszystko OK, ale to jest młody chłopak, bez doświadczenia zapewne. Jak mu taka zacznie ssać po migdałki to może chłopak zgubne hormony produkować i coś tak jakby zakochiwać się.

Nie no bez przasady haha 3 dziewczyny miałem wcześniej, czy dużo czy mało na mój wiek nie mam pojęcia, ale jakieś doświadczenie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, leto napisał:

@FraterPerdurabo nie wpadajmy w paranoję. Znam jedną 38-latkę, która dość regularnie korzysta z opcji typu tinder, bo po prostu pieprzyć się jej mocno chce :D Aaaaaa właściwie znam dwie takie 38-latki. Jedna hetero, druga lesbijka. Nie usiedzą spokojnie na dupie bez regularnego chędożenia :D

W paranoję nie wpadam. Autor wątku zadał pytanie, więc podałem mu jeden z możliwych wariantów. Wiem, że są kobiety, które chcą zostać dobrze wypieprzone, ale dobrze wiemy, że są i takie, które będą kolekcjonować takie polubienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, FraterPerdurabo napisał:

W paranoję nie wpadam. Autor wątku zadał pytanie, więc podałem mu jeden z możliwych wariantów. Wiem, że są kobiety, które chcą zostać dobrze wypieprzone, ale dobrze wiemy, że są i takie, które będą kolekcjonować takie polubienia.

Też biorę taką opcję pod uwagę,może patrzy czy jest jeszcze coś warta i ilu młodych ogierów by ją wyrżnęło, ale jak nie napisze to się nie dowiem, do stracenia nic nie mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, fikakowo said:

Nie no bez przasady haha 3 dziewczyny miałem wcześniej, czy dużo czy mało na mój wiek nie mam pojęcia, ale jakieś doświadczenie jest.

Więcej, niż ja w Twoim wieku (ja wtedy 2). Jak bym wtedy miał taką możliwość, to bym spróbował z wielką chęcią, jak to jest z 36-latką. Niestety, wtedy nie istniały apki do randkowania, a w realu podrywać trzydziestoparolatkę wydawało mi się jakimś kwasem hehe. Ach te stereotypy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, fikakowo napisał:

trafiła mi się ostatnio babka 36 lat chociaż zaniżyła sobie  do 30

Z tego co pamiętam, to tam mało której zgadza się wiek a wygląda to... idiotycznie. Nie wiem kurwa na co one liczą...

 

58 minut temu, fikakowo napisał:

Co poradzicie?

Wybacz ironie ale usuń to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, fikakowo said:

Nie no bez przasady haha 3 dziewczyny miałem wcześniej, czy dużo czy mało na mój wiek nie mam pojęcia, ale jakieś doświadczenie jest.

 

Nie pisałem tego złośliwie. Uważaj zwyczajnie aby nie dać ponieść się emocjom. Zresztą dotyczy to każdej kobiety bez względu na wiek. 

 

PS. Mam koleżankę 46 lat, po rozwodzie. Za 20 latka by się nie brała ale takiego 30+ do seksu to by zjadła wraz z ubraniem, o czym sama niejednokrotnie mówiła. Tak więc takie rzeczy się zdarzają.

Edytowane przez RealLife
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.