Skocz do zawartości

Mamy nowego fana


ZortlayPL

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś tydzień temu zarejestrował się na naszym forum pewien pan prowadzący "kanał" na YT. Pamiętam go bo chyba nawet się z nim witałem. Mniejsza z tym. Wygląda na to, że wpadł tu szpiegować, a może mu ktoś zapłacił, żeby wylał na Nas szczyny, nie wiem. W każdym razie wysmażył niezły propagandowy kotlet, ilość bezczelnych kłamstw, które tam zamieszcza przechodzi wszelkie pojęcie.

 

Edytowane przez ZortlayPL
Poprawienie błędów ort.
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Widzę że komuś mocno zależy na tym aby cudzymi łapami wykończyć Marka. Najpierw pan Rafał Olczak pod wpływem swojego patrona

zrobił audycje o Nas, teraz ten koleś z góry, również pod wpływem swojego słuchacza. Ciekaw jestem czy ten patron i słuchacz to jest ta

sama osoba. Wyraźnie widać że rynek słuchaczy kurczy się i jest ewidentna walka o słuchaczy.

 

   Na temat tego co ten koleś mówi nie chcę się wypowiadać, prosty jest i jego spojrzenie na świat i jego 'męskość', postrzegana jest poprzez 

pryzmat obwodu bicepsa. Pozdrawiam Cię kolego z tego miejsca i życzę udanego pożycia rodzinnego, może tym razem Ci się uda a Twoja 'myszka' jest

wyjątkowa i inna.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf to mnie właśnie zastanawia, jest mnóstwo osób, które w otwarty sposób mówią o wszechobecnej hipokryzji i niezgadzają się z prokobiecą narracją.

- RedPiller ze świadomosci związków pisze tak że kobietom aż sie mleko gotuje

-Mgtow Polska drwi z biednych kobietek

- Alitata mowi jak nie placic alimentow

- Sandman nawet nie szczedzi wulgaryzmow aby mowic o dyskryminacji mezczyzn.

 

To tylko przykłady ktore sam moge wymienić.

 

Dlaczego wszyscy sie tak uwzieli na Marka i go atakują?

Edytowane przez ZortlayPL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się tym typem.

 

Męskość to nie auta, domy, drzewa, samochody.

To nie wyrywanie siedemnastolatek i robienia im z mózgu breji.

To nie wpychanie im w odbytnice członków, rur, warzyw, butelek, owoców a w końcu i tofu ( tofu.../makabra).

To nie uzależnienie ich od heroiny aby nie odeszły.

To nie upijanie ich do nieprzytomności aby oddały się nam bez wahania i obrzygały własne łóżko.

To nie wiązanie ich i żegnanie się słowami "będę jak wrócę".

To nie pomoc w odrabianiu zadań domowych.

To nie bicie.

To nie cięcie ich po sutkach na ich wyraźne życzenie.

Męskość to nie masa innych rzeczy, które przychodzą mi do głowy.

 

Prawdziwa męskość to co innego :)

 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mówi, że został okradziony przez babę z całego majątku, ale to była jego wina. Dziękuję. Nie mam więcej pytań. 

 

Jakbym słyszał kogoś, kto nawet nie stał obok pewności siebie i godności. 

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ZortlayPL napisał:

ale jego zdaniem my taką właśnie tu filozofie wyznajemy. Z tym też sie zgadzasz? 

 

Ja tam póki co sobie słucham tego i stwierdzam, że typ ma problemy ze składnią.

No i to zaangażowanie w głosie..., nieważne co by mówił jestem na nie.

Reasumując kolejny pajac. Tu akurat przypakowany łysek w okularach.

 

Swoją drogą fajnie, że ma związek i dziecko z kobietą, W końcu to mógł być borsuk czy coś.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, leto napisał:

Fatalna technika uginania z podchwytem od 11 sekundy.

Co Ty tam wiesz, to 20 powtórzenie po upadku mięśniowym. Poza kadrem był jeszcze podrzut ze stojącej sztycy i burpees na mosznie

 

Edytowane przez PanG
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem oglądać gdy usłyszałem, że być "prawdziwym mężczyzną" to związek (czy jakoś tak).

A że my nieudacznikami? Hehe... ? Nigdy mi się nie powodziło tak dobrze jak od czasu poznania BS. A w sferze emocjonalnej - czy to my się wypłakujemy na YT, szukając poklasku i atencji? Chyba ten Pan niewiele przeczytał i przyswoił z treści forum.

 

PS. Nie jedźcie po nim - to jeden z Braci w końcu. Nie jego wina, że wciąż zbrojny i w matrixie. Wróci tutaj.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież mnie sami zaprosiliście i prosiliście do kurwy nędzy bym się wypowiedział. A jak wypowiedziałem się po swojemu, a wam się nie spodobało to jęczycie jak dzieci. Ludzie co się tu dzieje z wami. Sam tu nie przylazłem. Sam nie wstawiałem swoich filmów. Tylko sam z własnej woli przejrzałem te forum i wypowiedziałem się co myślę na to wszystko i już. Wiem moim błędem było tylko to, że nie dopowiedziałem kwestii że to margines i że tam są tez bardzo mądre i ważne rady. Mam to wypunktować. ? Czy tak ciężko zrozumieć, że punktuję patologie z topików o "patologi" no.

Opowiadam o patologi niszczenia młodym ludziom psychiki przez zranionych mężczyzn, a wy że kanał zły. I się dziwicie, ze ludzie was jako sektę odbiera, która nie przyjmuje żadnej krytyki, żadnej innej narracji niż wasza. Ludzie Jak wy chcecie ułożyć sobie kolejny raz życie gdy nie możecie pojąć, że każdy ma prawo wypowiedzi. Czy ja się śmieję z miernot z kanałów "Jak wyrwać laskę na jedna noc" ( najlepiej 15 letnią), czy cisnę na babsztyle, które ograbiły zakochanych facetów i alienuje ich dzieci. Wszystko to jest moja subiektywna ocena. I jakbyście oglądali moje filmy od początku i zadali sobie trud dowiedzenia się kim jestem to trochę inaczej by się to odbywało niż ujadanie na mnie.

Edytowane przez Nowicki75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Fiodor napisał:

koluniu nie pakuj wszystkich do wora bo sztywne chlopaki tez tutaj zagladaja 

No to zróbcie porządek z patolami u was na forum i będzie git. No nie dziwcie się, że są takie oceny gdy przy wielu pozytywnych topikach macie tam od groma strasznych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PanG napisał:

Nie przypominam sobie żebym cię zapraszał

napisał do mnie na fejsie jakiś człowiek i pokazał mi moje filmy na waszym kanale.  I poprosił bym poaptrzył na wasze forum i opowiedział co tam widze. I co widzę?

"Jak wytresować kobietę"

"Mięso kobita człowiek się nudzi"

" teraz chodzi jak suka przy nodze"

"Tylko batem się tresuje"

i wiele innych kwiatków.

No to się nie dziwcie, że się odniosłem na tematy.

Oczywiście macie prawo do tego, macie prawo do wszystkiego, do zrzeszania się, do wspierania. Ale krzywdzić innych dla własnej przyjemności. No to nie ze mną. Forum jest jakie jest zapewne admini nie ogarniają wszystkiego, ale no panowie nie dziwcie się, ze po was leci gdy takie kwiatki tam są.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nowicki75

 

Jest zdumiony Pańskim atakiem na niniejsze forum. Ceniłem sobie Pana filmy, które poruszały bardzo trudną tematyką rozwodową i po rozwodową, jeszcze trudniejsze relacje z ex żoną w wychowywaniu dziecka. Do dziś mam szczególnie na uwadze nagranie mówiące o tym kiedy odejść. To trudny temat. 

 

 

Wydaje mi się, że Pański osąd jest zbyt pochopny i wyciągnął Pan tylko negatywne tematy z forum. Na tym forum nie ma cenzury, więc mogą przyjść ludzie i napisać czasem jakąś głupotę. Celem RedPilla jak i forum nie jest szerzenie niechęci do kobiet czy użalanie się nad własnym losem. Celem forum jest wymiana doświadczeń oraz propagowanie wzorca świadomego swoich działań mężczyzny, który szanuje siebie i dba o swoje interesy w kontaktach z kobietami.  Wymiana doświadczeń pozwala nam lepiej kształtować swoje związki i uświadamia o zagrożeniach o których zwłaszcza młodzi mężczyźni nie zdają sobie sprawy - jak na przykład brak zabezpieczenia własnych interesów przed zawarciem małżeństwa, późniejsze problemy z podziałem majątku itp. 

 

Mam nadzieję, że po głębszym zapoznaniu się z forum, zmieni Pan zdanie. 

 

 

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.