Skocz do zawartości

Mamy nowego fana


ZortlayPL

Rekomendowane odpowiedzi

@Nowicki75

 

Ideą forum nie jest to co wygadujesz w tym filmie, brednie i kłamstwa!!

 

Nikt nie nazywa się tutaj samcem alfa, jest tu więcej pokory niż w Tobie.

 

Poczytaj sobie to forum, inna sprawa że na każdym forum znajdą się użytkownicy którzy próbują swoją wizję wpoić, internet jest wolnym miejscem.

 

Tragicznie się Ciebie słucha, jesteś zwykłym kłamcą.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RealLife napisał:

@Nowicki75

 

Mam nadzieję, że po głębszym zapoznaniu się z forum, zmieni Pan zdanie. 

 

 

Tak dalej wszystko czytam. czytam po kolei. Widzę tu dużo dobrych pozytywnych rzeczy. Grupę wsparcia i to jest OK. Ja wiem, ze na kilka setek ludzi zdarzają się i wybryki. Zasuwamy ta sama autostrada, w te samą stronę ale innymi pasami ruchu.  Więc chłopy to jest mój punkt widzenia na nie które sprawy tu dziejące się i to co potem może być z takiego traktowania kobiet. Dokładnie to wyjaśniłem. Pomijając zapędy waszego Wodza, którego tez rozumiem to jest biznes i już. Ja zarabiam sobie na obrazach on inaczej robi kasę. Ale uważam, że najważniejszą i nadrzędną rzeczą, która powinna tu zostać poruszana i bezwzględnie przestrzegania to szacunek dla człowieka niezleżenie od płci.

p.s. To nie atak na forum. Ja do was nic nie mam. Wytykam tylko to co widzę.

Wasze kółko wzajemnej adoracji to wasze bierki, ale jak mnie zaprosiliście to odpowiedziałem i wszystko.

I już. Myślę, że się dobrze wypowiedziałem o tym wszystkim. Powodzenia i znikam.

Edytowane przez Nowicki75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nowicki75 napisał:

Ale uważam, że najważniejszą i nadrzędną rzeczą, która powinna tu zost poruszana i bezwzględnie przestrzegania to szacunek dla człowieka niezleżenie od płci.

Jak smiesz @Nowicki75 tak kłamać i manipulować?

Same brednie. A nasz Wódz jak to kolokwialnie Go nazwałeś w każdej audycji namawia do szacunku do kobiet a ataki i niesmaczne określenia na Kobiety są karane warnem lub banem. Aż nie wierzę w to co czytam. Co za brednie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o szacunku, ale na filmiku łamiesz momentami granice przyzwoitości. Głupie podśmiechujki. Stawianie siebie wyżej od innych. Wyciąganie "samca alfa", co na tym forum również nie występuje, albo występuje raczej w prześmiewczym tonie. Do tego jedziesz wyraźnie po Marku, czyli twórcy tego wyjątkowego moim skromnym zdaniem miejsca. A czy ty nie wiesz "bracie", jaka historia hejtu stoi za tym człowiekiem? Czy nie masz w sobie za grosz empatii? Jeżeli się odnosisz do pewnych wątków to wypunktuj konkretnie, a nie teraz usprawiedliwiasz. Poza tym, gdybyś chciał uczyć to wskazałbyś również cechy pozytywne tego miejsca i nieco inaczej podszedł do oceny negatywów. Możesz mieć oświecające doświadczenia, ale jeżeli podajesz w takiej formie to szczerze, jako mężczyzna mam do ciebie minimum szacunku. Raczej ręki nie podam, nie bój się. 

 

Chłopaki mają do ciebie więcej szacunku niż ty do nich, co każdy ocenić może. 

 

Wysrałeś się komuś na dywan, uciekasz z chaty i mówisz, żeby nikt nie zwracał na to uwagi? Zajebista strategia. 

  • Like 8
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nowicki75 właśnie słucham Twoich wypocin językowych na YouTube.

 

No brawo. Ładny z Ciebie hipokryta.
 

Jak można tak bezczelnie kłamać a później wracać tutaj- do Nas i się z tego tłumaczyć? Co żeś tam napieprzył w nagraniu to aż włosy mi dęba stają.


Myślę, że treści na forum jak i audycje Marka są z prostego powodu dla Ciebie niezrozumiałe- do tego potrzeba trochę pokory, zrozumienia, inteligencji, umiejętności łączenia faktów i wyciagnięcia z tego wniosków. Widocznie masz braki w tym zakresie i widać, że jakakolwiek dyskusja z Tobą nie ma sensu.


O Twojej pozowanej, nieudolnej próbie zgrywania ,,umięśnionego”człowieka sukcesu, męskiego radcę-mówcę półpapierza mężczyzn nie wspomnę, bo to wymaga tylko i wyłącznie przemilczenia.

 

Trochę mi szkoda takich ludzi jak Ty, bo całe życie chcieli być słuchani, zaistnieć ale jednak brakowało czegoś by tak się wydarzyło. Moja mama mówiła na takich ,,głupiomądrzy”.

No i później takie kwiatki mamy w internatach.
 

Radzisz Twoim słuchaczom, poradzę i ja:

Idż Pan do kuchni. Weź szklankę, nalej do niej wody i ją ciurkiem wypij. Przemyśl, jak nie pomoże to jeszcze raz. Do skutku.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mac napisał:

Gość mówi, że został okradziony przez babę z całego majątku, ale to była jego wina. Dziękuję. Nie mam więcej pytań. 

 

Gdzie ja to znajdę? Przecież to jakaś masakra jest.

 

PS.

Mój nick podpowie na temat samca alfa na tym forum.

Edytowane przez alfa_sralfa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nowicki75

Mała rada - prześledź wątki w Świeżakowni i popytaj Braci, którzy tutaj przyszli na skraju obłędu i rozpaczy. Choćby @Imbryk - zapytaj takich ludzi jak On w jaki sposób zmieniło się ich życie po kontakcie z forum.

Ilu ludzi rozwinęło się zawodowo poza granice, które tworzyli przed pojawienim się na forum - przykładów masz mnóstwo.

Nie wszystkim się udaje ale pracują - a to najważniejsze. Tych, którzy się załamują podnosimy z gleby i kopiemy w dupę, żeby cisnęli jeszcze mocniej. Bo taki ma być mężczyzna.

A zjebów witamy również z otwartymi ramionami - każdy ma prawo popełniać błędy. Część z nich da się uratować przecież - nie przez wyrzucenie ich z forum a poprzez edukowanie i dawanie przykładu. Czy ty sam byłeś idealny i "pokładany", gdy Ciebie kobieta puściła i zmasakrowała?

 

Teraz jesteś w dobrym momencie swojego życia, więc nie potrzebujesz takiego miejsca jak to. Oby Ci się nic złego więcej nie przytrafiło - ale jeśli tak się stanie to tutaj znajdziesz bezinteresowną pomoc i wsparcie. Nawet po tym, co wygadywałeś w podlinkowanej audycji.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Nowicki75 napisał:

Wasze kółko wzajemnej adoracji to wasze bierki, ale jak mnie zaprosiliście to odpowiedziałem i wszystko.

I już. Myślę, że się dobrze wypowiedziałem o tym wszystkim. Powodzenia i znikam.

   @Nowicki75, no proszę Cię, nie uciekaj, bierz życie i krytykę na klatę w końcu to Ty jesteś "mężczyzną", my to alfy-sralfy, (sorki @alfa_sralfa).

Tak weź życie na klatę i podyskutuj z nami, nie uciekaj jak baba bo coś nie po Twojej myśli. Dalej uważam że jesteś swój chłop, fajnie że masz kolejną

rodzinę, widać tak masz że spełnienie widzisz w kobiecie i rodzinie, ale czy to wszystko co możesz osiągnąć. Zastanów się w jakim stopniu przeszkadza Ci kobieta

w spełnianiu siebie?  A widzisz, przekonujesz sam siebie że jest dobrze, dobrze już było i trzeba to zobaczyć, utwierdzasz się w swoim wyborze, żeby nie zobaczyć

że to był chujowy wybór.

 

   Jeszcze raz, proszę Cię abyś tu pozostał, nawet ze swoimi poglądami, bo przychodzą tu młodzi i chętnie przeczytają alternatywny sposób widzenia na matrixa.

Zbłądziłeś, ok, czas pokaże kto miał rację, dla mnie osobiście nie ma powodu abyś uciekał, podejmij życie na klatę, haha, bądź w końcu mężczyzną jak mówi to Ci Twoja kobieta.

 

Pozdro i wbrew pozorom wspieram Cię w Tym co robisz, też chcesz zrobić porządek w tym zjebanym świecie.

 

Howgh.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, alfa_sralfa napisał:

Gdzie ja to znajdę? Przecież to jakaś masakra

W niektorych filmikach to podkresla, w tym filmiku na gorze tez chyba to mowi, ze to mu uswiadomilo jak slabym byl mezczyzna, dla niego kobiety sa wyroczniami prawdziwego mestwa w systemie zero jedynkowym: kobieta przy Tobie trwa = jestes prawdziwym mezczyzna, jak kobieta Cie porzuca to znaczy ze jestes cipa.

Edytowane przez ZortlayPL
  • Like 1
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ZortlayPL napisał:

dla niego kobiety sa wyroczniami prawdziwego mestwa w systemie zero jedynkowym: kobieta przy Tobie trwa = jestes prawdziwyn mezczyzna, jak kobieta Cie porzuca to znaczy ze jestes cipa.

?.

Nie no dobry jest kolo ?.

 

Według mnie @Adolf, nie ma co się z nim patyczkować- nie zrozumiał, oczernił Nas publicznie, wyśmiał a nie że dokonał sobie wolnosłownej oceny po rzetelnej analizie. Dla mnie to różnica i jakby taki koleś uczestniczył aktywniejsze forum, to dyskusja byłaby taka sama jak z np. @Androgeniczna

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała weryfikacja rzeczywistości w stosunku do tego co @Nowicki75 powiedział - że nienawidzimy, namawiamy do czynów strasznych a forum to szambo i incelowskie piekiełko.

No to zerknijmy jakie dyskusje toczą się w tej chwili na forum:

  1. Jeden z nowych braci pyta o sens związków - w sumie całkiem dobra prawie-egzystencjalna dyskusja z nowym Bratem
  2. Prośba o porady w przypadku samotności i nieśmiałości
  3. Dyskusja nt. czy wybuchnie III Wojna Światowa
  4. Dyskusja o kolekcjonerskich pasjach
  5. Omówienie ostatnich wypowiedzi Korwina-Mikke
  6. Pytanie o poradę co zrobić w przypadku mdłości po posiłku
  7. Dyskusja o podatkach
  8. Wątek o tym dlaczego nie tykać mężatek
  9. Omówienie celów osobistych na 2020
  10. Dyskusja o wypowiedzi dr Mentzen o młodym pokoleniu 

LYzIZqO.png

 

Nie chce mi się dalej wymieniać. Jak widać powyżej - jesteśmy beznadziejnymi przypadkami, ziejącymi nienawiścią do kobiet, przegrywami, nieudacznikami i ogólnie zakałą świata. 

Nie wiem jak autor tematycznej audycji ale ja chętnie pozostanę w tym incelskim łez padole i spalę się ze wstydu przed widownią wyżej wspomnianego ?

  • Like 15
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

Nie no dobry jest kolo

Pośmiejmy sie jeszcze, bo za dużo tu negatywów:) idąc jego tropem myślenia, jesli ja zdradzę lub zostawie kobiete to znaczy ze ona nie byla prawdziwą kobietą:) a prawda jest taka że kierowały mną niskie pobudki jak chęć pociupciania lub przeżycia przygody i nawet przez myśl mi nie przeszło "zdradzę ją bo nie jest prawdziwą kobietą, a tamta jest". Ale jego zdaniem kobiety zdradzają czy porzucają tylko ze szlachetnych pobudek, aby pokazać swojemu partnerowi jakim jest nieprawdziwym mężczyzną i nie przyświeca im żaden perfidny, przyziemny, prymitywny interes, a ich celem jest uczynienie świata lepszym. Wziął na siebie winę, że żona go okradła. Zasłużył na to, bo za dużo pił czy tam w karty grał. Jego zbroja lśni tak, że oślepnąć można.

Edytowane przez ZortlayPL
Poprawienie błędów ort.
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nowicki75

Trafiłem i zasubskrybowałem pański kanał po jedynym z wpisów Braci z forum braciasamcy.pl, który tu Pana polecał.

 

Film, o którym mowa odsłuchałem dzisiaj w drodze powrotnej z pracy.

Nie wiedziałem wtedy jeszcze, że na forum rozgorzała dyskusja na ten temat.

Przyznam, że do momentu, w którym nie wymienił Pan z nazwy forum braciasamcy.pl, to myśłałem, że mówi Pan o jakimś zupełnie innym zakamarku internetu.

 

Marek nie jest żadnym moim "guru", ale też nie uważam się za jego "klakiera", bo tak nazwał nas Pan obraźliwie w swoim ostatnim filmie.

Powiedział Pan również, że zauważył tutaj "kółko adoracji nieudaczników życiowych, którzy mszczą się i niszczą kobiety dla przyjemności i z chęci zemsty, za to, że kiedyś ktoś im pocisnął i za to, że nie byli prawdziwymi mężczyznami".

 

Nie mogę się z tym zgodzić.

Dzięki forum, kanałowi "Radio Samiec 2", oraz z książek P. Marka dowiedziałem się jaka jest prawdziwa geneza zachowań kobiet.

To dzięki temu, że w końcu je lepiej rozumiem, przestałem odczuwać jakąkolwiek nienawiść do nich.

Paradoksalnie - to od momentu obcowania z forum zacząłem odnosić sukcesy w relacjach z Kobietami.

 

Czy zadał Pan sobie choć trochę trudu i przeczytał choć jedna książkę Pana Marka, lub przesłuchał jego audycję aby formułować tak krzywdzące opinie?

Jeśli nie - to przepraszam, ale muszę zdjąć subskrypcję Pana kanału, bo będzie Pan dla mnie osobą niewiarygodną.

Edytowane przez rusti
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceniłem filmy Pana Tomasza, te które sam gdzieś wyszperałem i wrzuciłem na Forum, uważałem za bardzo wartościowe historie i spostrzeżenia.

 

Obejrzałem cały film pana Tomasza o naszym Forum. Uważam go za stronniczy i krzywdzący. Mam kilka subiektywnych uwag:

 

1. Cała narracja Pana Tomasza w tym filmie jest stronnicza, skupia się wybiórczo na ekstremalnie negatywnej stronie, do tego kłamliwej, w ogóle nie zadbał o równowagę i przedstawienie ogromu wątków, które pokazują z jakim szacunkiem i uwagą dyskutujemy o najważniejszych sprawach mężczyzn, kobiet i relacji między nimi.

 

2. Wypowiada się w sposób emocjonalny, cały czas odnosi się do emocji, czy to opowiadając o nich, czy też aktorsko je odgrywając, starając się np. okazać pogardę. Takim przekazem stara się wzbudzić emocje w słuchaczu, odciągając jego uwagę od braku logicznych argumentów w jego wypowiedzi.

 

3. Nie odniósł się do ani jednego konkretnego źródła, cytatu, wątku, konkretnej treści z Forum.

 

4. Silnie deprecjonuje Forumowiczów i Założyciela Forum, wprost nazywa nas sektą bez żadnych logicznych przesłanek czy własnych faktycznych obserwacji, jednocześnie stawia siebie jako "nauczyciela", mówiąc rzeczy typu "nie tego was uczę." oraz "jeśli jesteście na forum, to skasujcie mnie z życia." 

Taka narracja wydaje się mieć na celu wywołać u słuchaczy przymus  stanięcia twardo na którymś biegunie. "Wybieraj: Albo oni, albo ja."

 

5. Mocno różnimy się poglądami. Jakbyśmy się spotkali i pan Tomasz chciałby się ze mną bić to zabiłby mnie jednym uderzeniem swojej pięści, nie żartuję. Nie nazywam siebie samcem alfa, nie umiem się bić, jestem słaby fizycznie - wnioskuję więc z narracji, że nie jestem mężczyzną, tylko jestem "takie tam... coś" i jądra mam przypadkowo. W ogóle co to za tekst?

 

6. Pan Tomasz niesprawiedliwie i bezpodstawnie szkaluje, atakuje i deprecjonuje osobę Marka i jego ciężką pracę.

 

Godzinę temu, azagoth napisał:

popytaj Braci, którzy tutaj przyszli na skraju obłędu i rozpaczy. Choćby @Imbryk - zapytaj takich ludzi jak On w jaki sposób zmieniło się ich życie po kontakcie z forum.

Bracia na Forum wsparli mnie w najcięższym okresie mojego życia i dzięki Ich pomocy uwolniłem się z toksycznego związku i niebezpieczeństwa, ochroniłem moje zdrowie psychiczne. Jestem im za to ogromnie wdzięczny.

 

Pośrednio, dzięki m.in. pomocy z Forum uratowałem moje dalsze życie. 

 

A Forum powstało i trwa dzięki pomysłowości i wytrwałej pracy Marka. Który bierze na klatę cały hejt, żebyśmy my mogli na poziomie dyskutować, wymieniać się doświadczeniami i sobie pomagać.

2 godziny temu, Nowicki75 napisał:

idzę tu dużo dobrych pozytywnych rzeczy. Grupę wsparcia i to jest OK. Ja wiem, ze na kilka setek ludzi zdarzają się i wybryki.

Stary, to dlaczego w swoim filmie skupiłeś się tylko na tych wybrykach?

2 godziny temu, Nowicki75 napisał:

Wasze kółko wzajemnej adoracji to wasze bierki, ale jak mnie zaprosiliście to odpowiedziałem i wszystko.

Czemu zrzucasz odpowiedzialność?

"To nie ja, sami chcieliście." 

Heheh, aż mi się chce powiedzieć "Tak nie rozmawia mężczyzna." ale to by była taka sama próba pojechania po emocjach jaka była w filmie.

 

Właściwie manipulacja na poczuciu winy lub tożsamości.

 

Jeszcze jedno zanim pójdę zepsuć i wyprać mózg jakiejś młodej niewinnej spragnionej tylko miłości dziewczynie: w filmie pan Tomasz dzieli ludzi na "prawdziwych mężczyzn" i "niegodnych tego miana."

 

To jest kolejna manipulacja i znowu dzielenie społeczeństwa na bieguny czarny i biały.

 

2 godziny temu, Nowicki75 napisał:

Powodzenia i znikam.

Gratuluję założenia nowej rodziny.

 

Ktoś już napisał: "zostawię wam tu tylko kupę na dywanie i znikam." 

(Kurła znowu mi się chce napisać "mężczyzna tak nie robi" :D;):) )

 

Zamiast znikać nagraj film ze sprostowaniem swoich oskarżeń. Albo prostuj je w tym wątku, podawaj linki, fakty, cytaty. 

  • Like 5
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Imbryk napisał:

Stary, to dlaczego w swoim filmie skupiłeś się tylko na tych wybrykach?

Ale co tu go wogóle próbować zrozumieć. Wszystki jest jasne, załapał jakąś fazę i postanowił pokazać jakim jest orędownikiem prawdziwego męstwa. Zesrał się na nas z góry, urządzał sobie jawne podśmiechujki, okazywał pogardę, zbeształ nas z błotem, zrobił z Nas pedofili co na 15latki polują, mizoginów i przegrywów, a teraz próbuje nie wiem co zrobić wytłumaczyć się, że to nie tak jak myślimy? Jeszcze raz próbuje splunąć nam w twarz. Jego propaganda poszła już w eter, a jego słuchacze w ciemno uwierzą w jego przesłanie. To lepszy cwaniak i manipulator. 

Edytowane przez ZortlayPL
Poprawienie błędów ort.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.