Skocz do zawartości

Będzie III Wojna Światowa?


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, tomekbat napisał:

Sądzicie że znów polscy żołnierze będą ginąć przez sprawy USA?

Sądzę, że tak samo żołnierze amerykańscy giną przez sprawy jeszcze kogoś innego. Kogo? USA to bankrut, ktoś tym długiem zarządza. A żeby utrzymać pozór demokracji, zmontowano kilka zamachów, by patriotyczny lud sam chciał wypowiedzieć wojnę. I giną w niej do dziś, tracą miliardy dolarów. Jeśli się kiedyś ogarną i zbuntują, funkcję globalnego szeryfa przerzuci się choćby na Rosję. I w takich interwałach można rządzić do upadłego, a strumień gotówki płynie zawsze w tym samym kierunku.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomekbatPlany są już od dawna, pytanie powinno raczej brzmieć nie czy będzie, ale kiedy? 

 

Dla tych którzy jeszcze o tym nie czytali/słyszeli:

https://facet.onet.pl/strefa-tajemnic/masonska-przepowiednia-o-trzech-wojnach-swiatowych/z17djwq.amp

 

https://wolnemedia.net/plan-trzech-wojen-swiatowych/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to jest wojsko by się szkoliło. Ktoś musi ukrucić samowolkę USA. Konflikt na pełną skalę a nie przeciwko biednym i zdestabilizowanym krajom by ich nauczył gdzie ich miejsce.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojna? 

Obecny poziom rozwoju technologii, który zresztą myślę, ze w znaczącym stopniu jest zatajony, pozwala zająć taki Iran w ciagu kilku dni. 

 

Zresztą nie trzeba już wojny żeby przejmować tereny. Nikt już nie pójdzie na wojne, bo społeczeństwa rozwinięte są zbyt leniwe. I nie trzeba już setek tysięcy żołnierzy. Wystarczy przejąć bazy wojskowe i elektrownie. A można to zrobić bez jednego wystrzału. Takie mocarstwo jak Rosja, jest w stanie w 24h przejąć Polske. I nikt nawet by palcem nie kiwnął.

 

Do wojska idą już chyba tylko Ci którzy wierzą w jakiś "patriotyzm", albo maja tak wyprany łeb jak kozojebcy i zginą za wyższe wartości, albo nie potrafią życiu nic, a z czegoś trzeba żyć.

 

 

Każda broń która zawiera elektronikę i jest kupowana za granicą, uważam ze może być dezaktywowana jednym kliknięciem przez sprzedającego. Wiec nasze wojsko jest tylko teoretyczne.

 

Ogólnie to nie wiem po co jest ta cała szopka z wojenkami u kozojebców.

Powinno się zniszczyć ich ośrodki energetyczne i zamknąć granice EU dla uchodźców. Rozbroić kraj i zlikwidować każda jednostkę która stanowi zagrożenie. Ustanowic rząd tymczasowy i kontrolować jako jawne zagrożenie dla świata.

 

Nikt tego nie robi. Więc to wszystko to część większego przedstawienia, w którym my jesteśmy pyłem nic nie wartym. Ogólnoświatowa zbiorowa manipulacja, której cel jest dla mnie niejasny. A w te gierki wierzą chyba tylko ludzie o płytkim rozumowaniu rzeczywistości, dla nich świat jest dokładnie taki jak mówi telewizja.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojna cały czas trwa na poziomie ekonomicznym, religijnym, militarnym ( narazie miejscowo ).  Iran ma sojusz z Rosją i Turcją więc otwarty konflikt z USA mógłby wciągnąć też te dwa kraje. Do tego dochodzi ważny aspekt religijny/proroczy tkz Dzihad "świeta wojna" gdzie to świat muzłumanów po raz kolejny będzie chciał podbić świat - według proctw tym razem z sukcesem.

Możę właśnie dlatego tym razem wszystko zaczyna się na bliskim wschodzie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że chrześcijaństwo ma zniknąć to jest pewne. Islam nie religia, to pełen system zawierający religijne, ekonomiczne, kulturowe i polityczne segmenty. Przyjeżdzają tu, rozmnażają się na potęgę, łączą rodzony, co warto wspomnieć podbierają europejskie kobiety, jednocześnie zabraniając swoim kobietom związków z Europejczykami. Wiadomo jak zapłodnią białą to ona już nie będzie rodziła innowierców tylko kolejnych muzułmanów. Europa ma się stać jednolitym wykorzenionym z patriotyzmu społeczeństwem, które robi za miskę ryżu. Za tym wszystkim stoi korporacjonizm. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki komentarz znalazłem w sieci:

 

Cytat

"W Teheranie znajduje się polski cmentarz. - https://pl.wikipedia.org/wiki/Polski_Cmentarz_w_Teheranie

W stanie idealnym.

Dbają o niego władze irańskie.

Na Ukrainie też znajduje się polski cmentarz.

Jest zrujnowany przez banderowców i innych podludzi.

Iran zły? 

Ukraina gorsza. 

Iran nic mi nie zrobił.

Iran nic nie zrobił Polakom, ba, był dla nas przyjazny. Moglibyśmy robić z nimi dobre interesy. 

No i mają przepiękne kobiety. 

Mam tylko nadzieję, że nasza władzuchna nie wpierdoli nas w kolejny amerykańsko-izraelski konflikt z krajem, z którym nigdy nie mieliśmy kosy ani problemów.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iran będzie za wszelką cenę dążył do uniknięcia wojny, bo to oznacza jego koniec. Spodziewajcie się ataków pod fałszywą flagą, których celem będzie wciągnięcie społeczeństwa USA (bo według mnie nie są narodem) do wojny. Kto za tym stoi? Ciągle ci sami ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bonhart napisał:

Jeśli się kiedyś ogarną i zbuntują, funkcję globalnego szeryfa przerzuci się choćby na Rosję. I w takich interwałach można rządzić do upadłego, a strumień gotówki płynie zawsze w tym samym kierunku.

 

Funkcję globalnego szeryfa przejmą Chiny Ludowe,a nie Rosja bo jest już za słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, smerf napisał:

Iran ma sojusz z Rosją

Już nieaktualne.

A Turcy to wariaty.

 

Ot za dużą dominację mają Amerykanie, a nie zapowiada sie, by ktoś podał pomocną dłoń Iranowi. Mimo iż Irańczycy nie sprowokują hegemona, to jeśli ten ma tam interesy to już opinia publiczna zadba o odpowiednią interpretację wydarzeń. Możemy się domyślać o co grają, ale scenariusz będzie taki jak zawsze :(

 

No i nie zapominajmy że Irańczycy to Persowie.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajwaj. Iran dostał po prostu prztyczka w nos. USA na atak dostało zielone światło od Wielkiej Brytanii oraz Chin. Ot codzienna polityka. Według mnie za tydzień nikt nie będzie o tym pamiętał. No i z drugiej strony i tak możemy sobie tylko pogdybać. Bo od robienia polityki przez duże "P" są inne kraje dużo "poważniejsze" oraz starsi i mądrzejsi. 

Edytowane przez Baca1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Marden said:

A Turcy to wariaty.

Mają jedną z liczniejszych armii NATO i grają na dwa fronty pod siebie. Nie głupie. Problem w tym że mamy powoli powrót do polityki którą prowadzono przed II wojną. Polityka faktów dokonanych mówienia jednego robienia drugiego etc. Turcy to problem w NATO. Pamietam jak podczas zamachu stanu otoczyli amerykańską baze z głowicami nukealrnymi w Turcji. Turcja to nei jest godny zaufania sojusznik, ale jako wróg może być niebezpieczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mojego 50 letniego żywota na tej planecie przeżyłem kilkanaście wojen typu ruskie w Kabulu, ameryka w Afganistanie, w Iraku i setki wiecznych starć o wgórza golan, zachodni brzeg itp,itd ale nigdy jak dotąd ludzie nie obawiali się lub co gorsza nie oczekiwali będąc pewnymi że będzie to 3 wojna światowa.

Nie wiem skąd to ludziom przyszło, czy to produkt Youtuba i wiecznie straszących, domorosłych pseudo strategów czy bajdurzenie nawiedzonych proroków z Wólki Dolnej ale nigdy wcześniej nie było takiej paniki przed wojną światową a bywało duuuużo bardziej niebezbiecznie jak chociażby na Kubie w 1962 czy w Berlinie w 1961 czy nawet pod koniec lat 80 kiedy nie do końca było wiadomo jak Moskwa zareaguje na ruchy wolnościowe w Europie wschodniej.

Skąd u ludzi to przekonanie że będzie starcie światowe i czy przypadkiem ci którzy preparują takie proroctwa nie robią tego celowo ? To jest jakiś kolejny dziki amok ta wojna światowa, ciekawe kto na tym korzysta ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ktoś tu jeszcze pamięta o konflikcie USA - Iran? :D

Taki był szał medialny... pobór do wojska; wzrost zainteresowania obroną terytorialną; zwiększyć nakłady finansowe na armię.

Minęło raptem 1,5 miesiąca a kolejna tragedia się szykuje.

 

Hmmm... Lepiej by zginąć na froncie czy od choroby zakaźnej?

 

Ja już głupieję, a to dopiero początek roku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2020 o 11:04, tomekbat napisał:

Zapraszam do dyskusji na temat ataku Ameryki na Iran. Iran zapowiada zemstę. Sądzicie że znów polscy żołnierze będą ginąć przez sprawy USA?

Jest już wojna, ale hybrydowa. Syria, Ukraina, wyspy Paracelskie. Postępująca islamizacja Europy Zachodniej. Chiny weszły z USA w ciężką walkę gospodarcza, które moa w wielu regionach świata w otwartą wojnę. Kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.