Skocz do zawartości

Czołem


Rozan

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

 

O mnie: 32 lata, pracuje w korpo, rekreacyjnie uprawiam BJJ i czasem boks, latam na szybowcach.

 

Forum zainteresowało mnie pierwszy raz jakieś 2 lata temu po rozstaniu (przez kanał DeMasta i szukanie informacji kim jest ten człowiek). Teraz po kolejnym chyba zostanę tu na dłużej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Magician napisał:

Witamy.

 

Nigdy nie wejdę na pokład stalowej/kompozytowej puszki nawet z 6 silnikami, a co dopiero do szybowca. Brrr. Z Elonem Muskiem na Marsa też raczej nie polecę. Falcon Heavy przeraża mnie jeszcze bardziej.

Zasadniczo głównie latam na drewniano-laminatowych, ale "drewno" pewnie przeraża jeszcze bardziej :P

A co do silników: nie ma silników - nie mogą się zepsuć! ^^ A więc mniejsze prawdopodobieństwo awarii.

Szybowce generalnie jako maszyny są wyjątkowo bezpieczne. Do wypadków dochodzi prawie zawsze z winy człowieka - co oczywiście nie musi być pocieszeniem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.