Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Allegro się podzieliło na zwykłe (dla firm) i allegro.lokalnie dla reszty użytkowników, chociaż chyba jeszcze do końca stycznia można wystawiać tak jak dotychczas. Przy tej okazji rozglądam się za jakimiś innymi serwisami. Gdzie Wy wystawiacie, jak oceniacie te serwisy jeśli chodzi o obsługę i bezpieczeństwo przy transakcjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co, chcesz sprzedawać? Jeżeli jakieś drobiazgi tj. książki, ubrania, czy inne niezbyt drogie rzeczy to olx, ja tak robie i jak na razie jest ok. Jeżeli coś bardziej wartościowego to allegro, większe bezpieczeństwo, ale za procent od sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro lokalnie to dno. Sprzedałem może dwa fanty od kiedy wprowadzili a jeszcze jeden typ chciał koniecznie żeby mi wystawić normalnie = 10% nie moje bo się nie zgodził na zwiększenie ceny. /ble

OLX, fatalna wyszukiwarka, ale niech będzie, że działa. Znaczy stronka a nie wyszukiwarka, która jest z tych "mądrzejszych".

Pokato..., te wyświetlenia to oni chyba sami sobie nabijają. Zero sprzedaży, zero kontaktów.

Rozmaite duperele w stylu Lento, sprzedajemy i takich, równie dobrze można olać.

 

Reasumując pozostaje OLX i Allegro ze wskazanie na OLX.

 

To jest kurwa chore.

 

6 godzin temu, józekk napisał:

większe bezpieczeństwo, ale za procent od sprzedaży.

Taa. I bezzwrotna prowizja dla Allegro jeśli ktoś sobie robi jaja albo zrezygnuje albo coś.

Makabra :(

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem do sprzedania instrument muzyczny. Dobry, drogi i rzadki, ale nie jakoś szczególnie poszukiwany. Wystawiłem na Allegro i przez 2 tygodnie zero zainteresowania.

Wystawiłem na FB w grupie muzyków używających takich instrumentów - tego samego dnia gość wpłacił zaliczkę, następnego przyszedł z gotówką. Od tamtej pory sprzedaję tylko przez FB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.