Jump to content

Zajebisty horoskop dla koziorożca na 2020 rok z publikacji: Forecast 2020 eBook, by Ray Merriman


Recommended Posts

Na urodziny dostałem od Marvina95 fajny prezent - przetłumaczony dla mnie horoskop na 2020 rok dla koziorożca. 

 

Marvin się zdziwił, ponieważ słuchał audycji o moich planach na ten rok (matura, studia, prawko "A"), i wszystko mu się układało z tym horoskopem. Dlatego go przetłumaczył.

 

Za prezent serdecznie dziękuję, bardzo fajny. Chciałem żeby i inne rogate z forum ? miały co poczytać, Marvin napisał do tego Pana i uzyskał zgodę, za także temu Panu serdecznie dziękuję.

 

Horoskop z publikacji "Forecast 2020 eBook, by Ray Merriman":  link:  https://mmacycles.com

 

Koziorożec (21 GRUDNIA - 20 STYCZNIA)
 
Wraz ze Stellium Koziorożca oddziałującym od 2 grudnia 2019 r. do 19 grudnia 2020 r., podczas gdy Jowisz przepływa również przez twój znak Słońca, to będzie niezły rok dla Koziorożców! Tranzyt Jowisza daje wiele możliwości rozwoju, zarówno społecznego, jak i biznesowego. Pewność siebie jest wysoka, a finansowe zyski i ogólna popularność osobista są najbardziej korzystne. To jest szczyt twojego 12-letniego cyklu.
 
Jednak Saturn ma wpływ w 2020 roku, a Pluton kontynuuje ruch przez twój znak Słońca przez kolejne pięć lat, więc obecne są też poważne wyzwania życiowe. Wraz z Saturnem istnieje możliwość podjęcia nowego wyzwania, które będzie wymagało intensywnego skupienia i koncentracji. To zajmie ogromną ilość twojego czasu. Jeśli będzie zrobione dobrze, może to być kolejny okres "definiowania dziedzictwa” w twoim życiu, skutkujący ogromnym osobistym osiągnięciem na całe życie.
Jeśli nie zostanie odpowiednio zaplanowane, przedsięwzięcie to może pozbawić cię siły i energii, powodując że będziesz sfrustrowany i wyczerpany, ze względu na przyjęcie zbyt dużej odpowiedzialności, brak wystarczającej pomocy i brak przygotowania do wyzwań związanych z ukończeniem pracy. Gdy nie będziesz ostrożny, może to wpłynąć na twoje zdrowie i ogólny dobrostan. Może nawet zmusić cię do dokonania wyboru, coś pomiędzy twoim zdrowiem, twoim związkiem, a pragnieniem zrobienia czegoś naprawdę wspaniałego. Kluczowe będzie wyrównane tempo życia, z zachowaniem równowagi między pracą, aktywnością społeczną, ćwiczeniami, dobrą dietą i odpoczynkiem.
 
Możesz to zrobić, ale musisz uważać, aby się nie wypalić, poświęcając zbyt wiele czasu i wysiłku tylko do twojej pracy. Jeśli przesadzisz, rezultatem może być niepokój i zmęczenie. Ale jeśli utrzymasz prawidłowe tempo, będziesz miał mnóstwo energii i pewności siebie i odniesiesz sukces, chociaż projekt może potrzebować 2-5 lat do ukończenia. Musisz spojrzeć na to jako okres inwestycji w siebie i swoje dziedzictwo.
 
Kariera i finanse:
W tym roku chodzi o to, co chcesz osiągnąć w życiu i ile wysiłku jesteś skłonny włożyć aby osiągnąć wzniosłe cele. Ponieważ z natury jesteś pracoholikiem, chodzi o coś osobistego i zawodowego, związanego z twoją karierą i dziedzictwem, coś o czym rozważasz, albo zaczynasz w 2020, lub nawet zostało rozpoczęte w 2019 r.
Jeśli traktujesz to poważnie (i prawdopodobnie tak jest), będziesz musiał dogłębnie przyjrzeć się temu, w co masz zamiar wejść, a Wykonanie tego, co zaczynasz teraz, może zająć 2-5 lat. Musisz jasno zdefiniować swój cel, a następnie będziesz musiał zorganizować swój plan, aby go osiągnąć. Będziesz potrzebował pomocy i wsparcia, a jednak wiesz, że tylko Ty jesteś odpowiedzialny za to, żeby rozpatrzyć, czy będzie to zrealizowane. Na każdym kroku będziesz zadawać sobie pytanie, czy warto, zwłaszcza jeśli zaczniesz odczuwać wyczerpanie lub doświadczysz frustracji i opóźnień, które prawdopodobnie wystąpią. Ale głęboko w tobie masz ogromny zasób energii i napędu. Poza tym nikt nie chce słyszeć jak narzekasz, bo cokolwiek wybrałeś do zrobienia, wybrałeś to sam i dlatego ty sam jesteś ostatecznie odpowiedzialny.
To przynosi kolejny rezultat tej decyzji: samotność. Podejmując to zadanie, wystawiasz się na znaczne odczuwanie samotności. W pewnym sensie jest to w porządku, ponieważ najlepiej pracujesz w samotności, kiedy w ciszy masz czas na zastanowienie się nad tym, co robisz i co zamierzasz zrobić. Ale z drugiej strony potrzebujesz zachęty i odzewu od innych, że „postępujesz właściwie”.
Opis ten najbardziej odnosi się do osób które urodziły się 12-20 stycznia.
 
Jednak wielu z was będzie miało pomoc i będzie w stanie zbudować równowagę w życiu (rutyna) konieczną aby w pełni wykorzystać ten rok. Twoje perspektywy finansowe wyglądają bardzo dobrze. Masz wiele nowych i ekscytujących możliwości zwiększenia dochodów. Ty lub twoje usługi są bardzo poszukiwane, być może nawet za bardzo, a problemem może być decyzja, którą okazję odrzucić. Chcesz tego wszystkiego, ale wiesz że po prostu nie możesz tego wszystkiego zrobić. Wybierz możliwości które 1) dobrze płacą i 2) są dla Ciebie przyjemne. Jeśli to zrobisz, znajdziesz wzrost dochodów lub wartości netto o 50% lub więcej w tym roku. Całkiem nieźle!
To najbardziej odnosi się do osób które urodziły się 8-18 stycznia.
 
Możliwość realizacji "projektu dziedzictwa" dotyczy w dużej mierze osób urodzonych w dniach 12–16 stycznia. Jeśli podejmiesz się realizacji dużego projektu z innymi ludźmi, może to być bardzo inspirujące. Z drugiej strony możesz także doświadczyć przepychanek o władzę z innymi, którzy chcą kierować twoimi wysiłkami, a nawet twoim życiem. Uważaj na to, jak dużo władzy oddajesz. Pozostań także wierny własnej wewnętrznej etyce, bo jeśli oddasz ją za coś takiego jak większy dochód, uznanie lub sławę, możesz nigdy nie odzyskać tego, co poświęciłeś. Rada jest taka, żeby nie sprzedawać siebie, jeśli chodzi o twoje zasady. Jeśli to zrobisz, nie rozpoznasz już siebie i to będzie jakby zaczynać wszystko od nowa w życiu, gdy chodzi o twój wizerunek. Coś w tobie umarło. Możliwe jest również, że odradza się coś większego. Ta część twojego życia może mieć szczególne znaczenie jeśli jesteś zaangażowany w badania. Potencjał do odkrycia jest ogromny.
 
Twój talent w sztuce lub muzyce lub w reklamie, marketingu i public relations jest wielki w 2020 roku, szczególnie dla tych, którzy urodzili się 8-13 stycznia. Masz żywą wyobraźnię w połączeniu z umiejętnością tworzenia atrakcyjnych wizualnie obrazów, w formie która spodoba się innym. Będą uwiedzeni twoimi historiami i obrazami. Chcą kupić to, co sprzedajesz. Jeśli na przykład zajmujesz się projektowaniem mody, może to być fantastyczny rok.
 
Wielu z was jest również w bardzo twórczym okresie życia. Masz nową wizję, nową koncepcję, nowy pomysł, który jest wyjątkowy i inny. Ludzie uważają, że Twoja oryginalność jest niesamowita. Projekty, które podejmiesz w 2020 roku mogą być bardzo rewolucyjne, prowadząc do nowych, jasnych zmian, nie tylko dla ciebie osobiście, ale i dla twojej społeczności, a nawet dla szerokiego społeczeństwa. To tak, jakbyś był osobą renesansową, zdolną do rozpoczęcia nowej fali w wybranej dziedzinie pracy. Jeśli jesteś w mediach, ale nawet jeśli nie jesteś (być może będziesz wkrótce), bardzo dużo uwagi i uznania może przyjść do ciebie za te pomysły i projekty, które są tak niezwykłe i ekscytujące.
To jest znakomity rok na zmianę pracy lub zmianę kierunku kariery i znaczący wzrost dochodów. Wszystko, co dotyczy komputerów i technologii, może być bardzo pomocne, szczególnie jeśli Ty projektujesz lub stosujesz coś nowego, albo w nowy sposób, aby stworzyć nową i zwiększoną świadomość na twoim polu działania.
Te doświadczenia są najbardziej prawdopodobne dla osób urodzonych 24 grudnia - 1 stycznia.
Dla ciebie jest to korzystny rok na zakup nowego samochodu, komputera, smartfona lub oprogramowania - lub na wynalezienie aplikacji. To Twój rok, aby przejść na technologię, aby zastosować technologię w swojej pracy w fascynujący sposób. Myśl o wielkich rzeczach, ponieważ w tym roku możesz zrobić coś wielkiego, otrzymać za to wynagrodzenie i uzyskać uznanie. Nowa strona internetowa zapewniłaby duży krok naprzód w 2020 r., jeśli jeszcze jej nie założyłeś w 2019 r.
 
Pod względem finansowym 2020 może być rokiem wielkich zysków. Z Jowiszem w swoim znaku Słońca możesz zrobić pieniądze. Przy Saturnie również musisz podjąć decyzję, czy chcesz zainwestować te pieniądze, a jeśli tak, to ile? Pamiętaj o zwrocie z inwestycji, ponieważ jeśli inwestujesz w siebie (i prawdopodobnie tak jest), to zysk może nie być zrealizowany przez 2-5 lat. Ale dzięki starannemu planowaniu i szczegółowej analizie można znaleźć inwestycje, które działają. Mogą obejmować grunty i nieruchomości, ale bardziej prawdopodobne, że będą obejmowały własną pracę i biznes. Radzimy trzymać się tego, co znasz. Jednak masz również dobre wyczucie co przyniesie przyszłość, jakie koncepcje sprawdzą się w przyszłości; na razie jesteś wizjonerem, szczególnie jeśli jesteś koziorożcem z grudnia.
Najlepszy czas na działania biznesowe i nowe inicjatywy to 13 maja - 27 czerwca.
 
Okres, który ma tendencję na konflikty, spory i trudności w obszarach związanych z pracą obowiązuje od 27 czerwca 2020 r. do 7 stycznia 2021 r. W tym czasie mądrze jest unikać konfrontacji. W sytuacji politycznej uważaj na sposób walki. Możesz wygrać bitwę, ale przegrać wojnę. Innymi słowy, możesz mieć rację, ale jeśli nie zbudowałeś wsparcia dla swojego punktu widzenia, nadal możesz stracić argument.
 
16 lutego-30 marca daje wiele okazji do startu licznych projektów. To może być czas uznania, dlatego upewnij się, że poważnie podchodzisz do tych wyzwań i wykonaj pracę najlepiej jak to możliwe. Może to prowadzić do lepszych lub gorszych wyników, prawdopodobnie w zależności od jakości twojego działania. To może być czas na rozpoczęcie nowych wysiłków, nawet nowej pracy. To może być także czas w którym będziesz musiał znaleźć nową pracę.
 
Relacje:
Nadal jesteś w doskonałym cyklu relacji. W rzeczywistości możesz być bardziej popularny niż kiedykolwiek, ale jednocześnie bardziej samotny niż kiedykolwiek! Po pierwsze, twoja charyzma i magnetyzm są silne. Jest w tobie coś, co wygląda lub jest odczuwane jak u młodszej osoby, ale jednocześnie daje poczucie osoby starszej i bardziej dojrzałej. To jest fascynujące połączenie i tworzy aurę tajemniczości wokół ciebie. Twój umysł rozjaśnia się wspaniałymi nowymi ideami. Twój intelekt, podobnie jak wszystko inne, przyciąga do ciebie innych w 2020 roku. Jest w tobie coś odświeżającego i uspokajającego.
Twoje doświadczenie i wiarygodność są atrakcyjne, a także twoja chęć podejmowania ryzyka w dużych i odważnych nowych projektach. Każdy chce wziąć udział w akcji, którą tworzysz. Oni wyczuwają, że lubisz coś bardzo ekscytującego, i mają rację. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku tych z was, którzy urodzili się 21 grudnia - 1 stycznia. Jeśli jesteście w zaangażowanym związku, przynosi to wielu interesujących nowych przyjaciół i profesjonalnych kolegów w twoim życiu. Zupełnie nowy wymiar Twojej kariery otwiera się z powodu nowych osobowości pojawiających się w twoim otoczeniu.
 
Jeśli nie jesteś w związku, możesz spotkać kogoś bardzo atrakcyjnego, a chemia może być niezwykle silna. Możesz zostać z tą osobą na długi okres życia, może nawet na zawsze. Może nawet zaczęło się to już w 2019 roku. Dla wielu może się to wydawać związkiem karmicznym, tak jakbyście wcześniej byli partnerami, a może nawet bratnimi duszami.
Okresy sprzyjające romansowi i miłości to 4 marca - 3 kwietnia oraz 2-27 października.
 
To może być rok dużej popularności dla wielu z was. Zaproszenia na liczne wydarzenia towarzyskie są prawdopodobne. Możesz być integralną częścią dużych spotkań, być może nawet głównym organizatorem takich wydarzeń. Twój krąg społeczny może się znacznie poszerzyć jeśli zechcesz, a to może również prowadzić do wielu nowych możliwości społecznych. To jest tak, jakbyś założył lub utworzył nowy krąg społeczny, a jednak jesteś w stanie utrzymać swój dotychczasowy krąg społeczny. Możesz nawet połączyć obie grupy i wszyscy świetnie się dogadują. To jest najbardziej prawdopodobne dla osób urodzonych 8–18 stycznia.
 
Mimo tej popularności istnieje również pragnienie bycia samemu lub poczucie samotności, nawet gdy jesteś z innymi, którzy cię podziwiają i kochają. Twój umysł może być z dala od radosnych czynności, które się toczą wokół ciebie. A może za dużo myślisz o pracy. A może tak ciężko pracujesz, wydając tak dużo energii w pracy, że jesteś zmęczony i nie masz ochoty korzystać ze wszystkich tych spotkań, na które jesteś zaproszony. Możliwe jest również, że zakochujesz się i chcesz podjąć zobowiązanie takie jak małżeństwo, aby związać się z kimś miłością na resztę życia, lub niedawno straciłeś miłość życia i po prostu nie możesz się teraz zmusić do nawiązania innego związku.
Te rzeczy są możliwe dla osoby urodzonej 15-20 stycznia.
 
Doświadczenie odrzucenia lub utraty, w porównaniu do wzmocnienia przez silny związek, jest możliwe dla tych, którzy urodzili się 12-17 stycznia. Z jednej strony możesz przyciągać potężnych sojuszników do twojego kręgu i mogą być bardzo pomocni na wiele sposobów. Są wnikliwi i znają także innych potężnych ludzi i mogą posunąć twoje życie naprzód, ale tylko wtedy, gdy zechcesz coś poświęcić. Będziesz musiał zadać sobie pytanie, czy te ofiary są tego warte, ponieważ mogą oznaczać rezygnację z pewnych osobistych zasad, które uznajesz za święte. Z drugiej strony możesz doświadczyć przypadku odrzucenia lub straty, gdy znajdziesz się w sytuacji, w której nie widzisz innej opcji poza odrzuceniem osoby, której pragniesz w swoim życiu, ale odrzucasz z powodu niemożliwych do przyjęcia warunków narzuconych tobie lub narzuconych komuś przez ciebie. Będziesz musiał zapoznać się ze wszystkimi opcjami, które mogą doprowadzić do ewentualnej wygranej lub przegranej i to może być odczuwane jako tragiczne.
Możliwe jest również, jeśli nie będziesz ostrożny, że zanurzysz się w scenariuszu „fatalnej atrakcyjności”, gdzie nie można tak łatwo uciec ze względu na warunki, które stworzyliście i zaakceptowaliście zbyt wcześnie. Bądź ostrożny i świadomy tego, co robisz i możliwości poniesienia niezamierzonych konsekwencji zmieniających życie. Nie musisz doświadczyć tragedii. Zamiast tego Wybierz aby doświadczyć wzmocnienia, dokonując właściwych wyborów z odpowiednimi osobami, które nie proszą o naruszenie twojego zestawu wewnętrznych zasad etyki.
  • Like 2
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.