Skocz do zawartości

Ulubione seriale


VerminatorX

Rekomendowane odpowiedzi

1.Breaking Bad - kapitalna gra aktorska, mimo monotonnej scenografii wydarzenia które mają miejsce budują doskonałe napięcie, proces przemiany wewnętrznej Waltera, no po prostu pozycja obowiązkowa.

2.Arrow - nie sądziłem że ten serial będzie tak dobry. Napięcie rośnie z odcinka na odcinek, bohaterowie dobrze napisani, przez co widz nie ma na nich wyjebane, odpowiednie dozy na przemian akcji i wydarzeń wyjaśniających pobudki działań bohaterów. Bardzo mi się podobały sceny na wyspie.

3.How I met your mother - do szóstego sezonu mnie bawił, potem syf.

4.Gra o Tron - obejrzałem pierwszy sezon, kiepski początek drugiego mnie zniechęcił, jakoś nie moge się zebrać żeby oglądac dalej. Wolałbym Breaking Bad obleciec od nowa :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mentalista - serial przedstawiający pracę głównego bohatera dla policji, posiadającego niezwykłe umiejętności mentalistyczne. Serial ukazuje wiele ciekawostek na temat ludzkiego umysłu.

2. Pamiętniki wampirów - wiem, dziwne ponieważ na pierwszy rzut oka to romansidło dla bab, lecz bardzo spodobała mi sie gra aktorska jednego z głównych bohaterów jako badboya, jest godna naśladowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Breaking Bad

2. Boardwalk Empire

3. The Wire

4. Game of thrones

5. Walking Dead

6. True Detective

7. House of Cards

8. The Sporanos

9. Mad Men

10. Deadwood

 

Te seriale tłukę od lat. Scenariusz, gra aktorska ogólnie wszystkie elementy dobrego filmu w tych serialach to mistrzostwo. 

Od paru lat stawiam wyżej seriale od filmów.

 

Często jak szukam czegoś nowego używam: http://www.imdb.com/search/title?num_votes=5000,&sort=user_rating,desc&title_type=tv_series

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ostatnie odkrycie to True Detective (Detektyw). Nesamowity serial, kryminalno-psychologiczny, porusza nawet relacje damsko-męskie. I genialna gra aktorska Matthew McConaughey. Fenomenalne dialogi, muzyka...jaram się jak pojebany :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Chciałem napisać osobny temat, ale widzę, że odkopię ten :v 

 

Gotham - jak dla mnie majstersztyk. Batman jest młodym gówniarzem, który non stop dostaje opierdol od Alfreda, a Pingwin wysadza ludzi wyrzutnią rakiet. Polecam :D 

Gra o tron 

Dr. House 

Big bang teory - jeden z niewielu seriali komediowych, który potrafi mnie rozbawić 

American Horror Story 

 

Z Animowanych (+16) 

 

Rick and Morty -najinteligentniejszy człowiek we wszechświecie przezywa szalone przygody z wnukiem 

Mr. Pickles - szatan w postaci psa terroryzuje małe amerykańskie miasteczko 

comment_yVDZjL5aY2MFl9cUghimZ1NVVFx3N5UR 

Brickleberry - praca zwykłych strażników w narodowym parku 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Fargo - jeden z najlepszych seriali jakie powstały. 1 i 2 sezon na pewno warte obejrzenia, na 3 straciłem ochotę oglądania.

2. Boardwalk Empire - najlepszy 3 sezon z fenomenalną rolą Bobbyego Cannavale, za którą dostał zdaję się złotego globa.

3. Breaking Bad - stary, ale jary. Jeśli przetrzymasz początek to nie będziesz zawiedziony.

4. True Detective - bardzo mocny i refleksyjny serial z Matthew McConaughey, który zmienił swój warsztat o 180 stopni i prezentuje poziom światowy.

5. Wikingowie - historyczny i mega interesujący serial

 

Z takich bardziej luźnych serialokomedii to na pewno The Office (obejrzane 9 sezonów) ze Steve'em Carrel'em jeśli ktoś lubi taki rodzaj humoru no i może Trailer Park Boys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Rodzina Soprano - majstersztyk. Dużo humoru. Gangsterskie porachunki w formie osiedlowej. Pokazuje jak obnosić się z kobietami również.

2. Gra o Tron - chociaż środek sezonów słaby. Trochę przekombinowany momentami.
3. Spartacus - oglądałem tylko z pierwszym aktorem. Świetny. Ukazujący zdemoralizowanie elit.
4. Miami Vice - klimat lat 80-tych. 

Obecnie ściągam Fargo i Gotham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, przyda mi się ten temat, żeby wiedzieć co kiedyś nadrobić ;) Dzięki @VerminatorX

 

1. The Wire- klasyka klasyki klasyki

2. Breaking Bad

3. The Shield

4. O.A

5. Stranger Things

6. Hannibal

7. The Sopranos

8. Zakazane imperium- całość świetna!

9. Mr Robot- pierwszy sezon był świetny, drugi narazie odpuściłem :D 

10. Gra o Tron (do pewnego momentu... nie pamiętam gdzie skończyłem. Ale pomimo tego, że niekiedy wiało nudą to jakoś się dowiem, wrócę i nadrobię zaległości :D )

11. Dexter- na koniec robi się nudno

12. True detective (1 sezon)

13. Sense8 1. sezon pomimo natarczywego promowania tolerancji mnie strasznie jarał. Soundtrack wygrał wszystko. Drugiego jeszcze nie ogarnąłem.

14. The Knick

15. Fargo

16. Obecnie grany Mindhunter- polecam

17. Manhattan- pierwszy sezon był świetny. Dzięki Tobie @VerminatorX chyba ogarnę sobie drugi. :D 

18. Suits

19. Spartakus

20. Wikingowie- nie mam pojęcia gdzie skończyłem, ale była petarda :D. Muszę się dowiedzieć...

21. Narcos- pierwszy sezon był świetny, drugi po pierwszym odcinku jakoś zaniechałem

22. Ray Donovan- tez był świetny... pytanie czy mam coś do nadrobienia. 

22. House of Cards- do pewnego momentu, potem zaczął mnie nudzić

23. Sherlock

23. Pitbull- polskie mistrzostwo

24. Sons of anarchy- pierwszych parę sezonów, potem było nudno :D

 

 

 

Edytowane przez Mr Sinister
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądane:

1. Black mirror - Zwariowane pomysły na temat tego, jak może wyglądać nasza przyszłość. Każdy odcinek opowiada o czymś innym. Pod koniec roku nowa seria.

2. Rick and Morty - świetna kreskówka! Nobody belongs anywhere, nobody exists on purpose, everybody's going to die. Come watch tv

3. Punisher - zaczytywałem się w komiksach Marvela na początku lat 90-tych. Bardzo wciągający. 

4. Stranger things - klimat lat 80-tych. Netflix wie, jak kręcić seriale, które wciągną dzisiejszych trzydziestolatków. 

5. Orange is the new black - przygody blondynki i nie tylko w kobiecym więzieniu.

Edytowane przez Veni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo nie mam czasu na seriale. Swego czasu oglądałem Walking Dead, ale po 4-5 sezonie jakoś zaczął mnie drażnić. Ostatni odcinek jaki oglądałem to ten kiedy koleś bejsbolem okręconym łańcuchem rozmaślił głowę Glenowi i Abrahamowi. Doszły mnie sluchy że teraz ten Młody ma zginąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale jak ktoś na tym forum poleca takie seriale jak "Orange in the new balck" czy "gra o tron" to nie rozumiem co robi na tym forum.Przeciez te seriale to tuba feminizmu.To tak jakby feministki na swojej stronie polecały "Psy" Pasikowskiego-ale tam to by nie przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie TOP seriale z kilku gatunków:

 

1. The Wire- kryminał

2. The 70's Show- sitcom , numer jeden seriali do pośmiania się. I z zazdrością wspominam czasy młodości

3. Gra o Tron- fantastyka

4. Kompania Braci- dramat wojenny

5. Black Mirror- futurystyczny serial

6. Breaking Bad/True Detective (szczegółnie s01)- drama

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, firebird napisał:

Sorry, ale jak ktoś na tym forum poleca takie seriale jak "Orange in the new balck" czy "gra o tron" to nie rozumiem co robi na tym forum.Przeciez te seriale to tuba feminizmu.To tak jakby feministki na swojej stronie polecały "Psy" Pasikowskiego-ale tam to by nie przeszło.

Skąd takie zdanie o GOT? Jedyne co mi przychodzi do głowy to argument, że głównymi ocalałymi graczami są 2 kobity. Nie zauważyłem tam jakiegoś lewackiego prania mózgów. Podziel się proszę spostrzeżeniami. 

Jestem ogromnym fanem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.