Skocz do zawartości

Ulubione seriale


VerminatorX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę numerował bo ciężko ocenić najlepszy wybór, jednak:

A) Sons of Anarchy

B) Detektywi 1 sezon - rola tego blondyna z akcentem z teksasu - majstersztyk

C) Gra o Tron

D) Lie to me

E) Miodowe Lata - nie ma lepszego sitcomu

F) Świad według Bundych - dzisiaj już nikt nie nagra serialu z tak chamskim humorem :).

G) Przyjaciele

H) Dexter - do 3 sezonu poezja

I) Nie pamiętam tytułu, ale Polski serial o komisarzu Halskim, policja lata 90

J) Miałem nie numerować, jednak totalny numer 1 to Więzienie Oz, sztos nad sztosami, dla mnie arcydzieło, jak ktoś lubi klimat więzienia i monologi psychologiczne to pokocha. 

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kompania braci - miodzio!

2. Sons of Anarchy

3. Czarne lustro

4. Glina - wg mnie najlepszy polski serial kryminalny

5. Prawo ulicy

6. Dochodzenie - rozkręca się powoli ale wkręca (orpócz 3 sezonu)

7. Gomorra

8. Fargo

9. True Detective - 1 sezon, który oglądałem milion razy, 2 (zwłaszcza) i 3 sezon słabsze,

10. Basilisk - wrzucę tu jedno anime, moje ulubione. Dużo krwi, trochę nagości i fabuła bez żadnych kompleksów. Do oglądania wyłącznie starsza wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Lubicie superbohaterów? Obejrzyjcie serial The Boys.

 

Uważacie że superbohaterowie to zwykły shit dla nastolatków i naiwniaków? Więc również, obejrzyjcie, The Boys.

 

Oglądam sobie, świetna rozrywka. I aż do finału, w którym pięknie wyszczególniona jest natura pań. Kolejna produkcja, która została napisana przez ludzi poza matriksem, zapewne facetów. Ale żeby zrozumieć moje wnioski, musicie obejrzeć wszystkie 8 odcinków. Ideologia społecznej prawdy jest do znalezienia w wielu produkcjach, tylko trzeba patrzeć uważnie, bo twórcy boją się ją otwarcie gloryfikować, żeby czasem ich pseudo feministki nie zjadły. Pseudo, bo prawdziwe feministki są za równouprawnieniem, a nie specjalnymi względami i przywilejami. 

 

 

Edytowane przez tomekbat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.