Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi jak mogłem być takim idiotą i wieku 27 lat (rok temu) związać się z kobietą z trójką dzieci? Podobno jestem przystojny, ale ja siebie uważam za przeciętnego gościa, a mimo to, że znam już trochę to forum dałem się wpakować w taki układ. Na piękne słówka i rzekomo "wyjątkowe" połączenie? Bardzo nad tym ubolewam, gdyż teraz nie potrafię mimo wszystko z nią zakończyć znajomość. Bardzo się od niej uzalezniłem. Posłuchałem ostatnio starych audycji pana Marka i dostrzegam co by się mogło dziać w tej relacji za kilka lat... a kiedy Myszka rzeczywiście może manipulować. Najlepsze jest to, że cały czas wierzę że to dobra dziewczyna, gdyż nie raz robiła dla mnie wiele różnych rzeczy, czy kupowała, ale wiem że to była zanęta na atrakcyjnego dla niej samca.

Chciałem dać wątek do Ściany hańby, ale się nie da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, davidzior08 napisał:

co by się mogło dziać w tej relacji za kilka lat...

Mogło, ale nie musi.

48 minut temu, davidzior08 napisał:

Myszka rzeczywiście może manipulować

Kobiety bez dzieci, też manipulują.

48 minut temu, davidzior08 napisał:

cały czas wierzę że to dobra dziewczyna, gdyż nie raz robiła dla mnie wiele różnych rzeczy, czy kupowała, ale wiem że to była zanęta na atrakcyjnego dla niej samca

I tak i nie.

 

Jak na razie, to ty chcesz zapobiegać a nie leczyć.

Edytowane przez Still
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, davidzior08 napisał:

Powiedzcie mi jak mogłem być takim idiotą i wieku 27 lat (rok temu) związać się z kobietą z trójką dzieci

Normalnie, przecież to zrobiłeś :) 

51 minut temu, davidzior08 napisał:

Najlepsze jest to, że cały czas wierzę że to dobra dziewczyna, gdyż nie raz robiła dla mnie wiele różnych rzeczy

Wiara nie ma tu nic do rzeczy. Nie tłumacz sobie, ze ,,wierzysz'', trzeźwo przeanalizuj swoje uczucia i sytuację.

 

52 minuty temu, davidzior08 napisał:

ale wiem że to była zanęta na atrakcyjnego dla niej samca

Każdy szuka partnera ( no każdy ). Ilość dzieci nie ma tutaj znaczenia :)

 

Jeśli oczekujesz, że ktoś Ci tu napisze: ,, EWAKUUJ SIĘ bo ONA ma trójkę DZIECI!'' to ( mam nadzieję ), ze się mylisz :) Samobiczujesz się na forum, a powinieneś podjąć proste kroki ku rozwiązaniu dla siebie kłopotliwych niuansów, sytuacji w których się znajdujesz - i według Twojego pojmowania, które Ci nie pasują.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że kolega @davidzior08 znalazł sobie łatwy cel, jakim jest samotna mamusią. Takie panie dają super sex a brat o tym wiedział. Pani się znudziła, sex też już jakiś inny oraz sytuacja przerosła kolegę.

No ale najlepiej zwalić na schematy podawane na forum, aby usprawiedliwić swoje sumienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Still napisał:

Pani się znudziła, sex też już jakiś inny oraz sytuacja przerosła kolegę

W punkt. Często głoszona na forum opinia że jak nie masz własnych dzieci to nie bierz się za kobiety z dziećmi.

Brak doświadczenia z wychowywania własnych dzieci skutkuje tym że jak minie haj to dopiero się oczka otwierają i przychodzi refleksja że nie tego się chce.

 

Druga sprawa, za młody jest autor wątku żeby mieć swoje, a co dopiero wychowywać cudze.

 

Edytowane przez Toranaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, yefoloj napisał:

? Ze jest on taki  super?

Taka kobieta nie przyciągnie do siebie samca, po przez miłość do jej dzieci. Sex to jest jej oręż w walce o lepsze jutro. Z czasem oczywiście sytuacja się zmienia.

 

Pisząc super sex, miałem na myśli, że pani po prostu się stara jak może w łóżku. Łamie swoje zasady, godzi się na taki sex jaki samiec sobie wymarzył. Oczywiście nie w każdym przypadku, ale wyjątki potwierdzają regułę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Still napisał:

Łamie swoje zasady, godzi się na taki sex jaki samiec sobie wymarzył. Oczywiście nie w każdym przypadku, ale wyjątki potwierdzają regułę.

 

Oj nie zawsze @Still

Spotykałem się z matką 2 dzieci i mimo że dużo dla mnie by zrobiła to w łóżku kłoda. Zero loda, zero anala, zero w cyc, od tylca tylko z fochem. Mimo że czasem i 4 razy dziennie ją brałem. Ciekawe czemu? Do tej pory się zastanawiam. Macie jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@trop

 

Bo to taka sama kobieta jak i inne bez dzieci.

Jedne lubia tak, drugie inaczej.


Korelacja jakosci/ilosci seksu/pozycji z faktem czy kobieta juz ma lub nie ma dzieci jest wg mnie bez sensu.


Raczej wg mnie chodzi o libido ew wiek kobiety (znow libido).

Edytowane przez TheFlorator
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, trop napisał:

Spotykałem się z matką 2 dzieci i mimo że dużo dla mnie by zrobiła to w łóżku kłoda. Zero loda, zero anala, zero w cyc, od tylca tylko z fochem. Mimo że czasem i 4 razy dziennie ją brałem.

A wiedzisz. Miałem dwie takie samotne matki. Pierwsza, to krótki epizod. Już po pierwszym sexie powiedziałem nie dziękuję, bo pani kłoda.

Przy drugiej zaczęło się podobnie, ale już twardo i wyraźnie powiedziałem czego oczekuje w łóżku. Chwila potem był lodzik, anal, Hiszpana nie było, bo mały biust.

Tak więc wydaje mi się, że to zależy w dużej mierze od faceta czy będzie akceptował "kłodę w łóżku" czy sobie podziękuje.

 

@TheFlorator ma rację. Libido u takich kobiet też gra ważna rolę. Jeżeli facet dobrze wpłynie na kobietę, ona zacznie się otwierać na nowości.

 

Edytowane przez Still
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Still said:

. Libido u takich kobiet też gra ważna rolę. Jeżeli facet dobrze wpłynie na kobietę, ona zacznie się otwierać na nowci.

Libido gra rolę u KAZDEJ kobiety jak i faceta.

 

NIEISTOTNE czy pani ma dzieci czy nie.
 

Jesli dzialasz na kobietę i wice wersa to jest ogień w łóżku i tyle.

Jeśli nie, to nie.

 

Co więcej, gdy “normalna” kobieta staje się matka to wg mnie staje się jeszcze bardziej pruderyjna w łóżku bo ma juz bardziej “poważna” rolę (matka) do odegrania w życiu więc mniej jej “nowe pozycje” w glowie. Jest kolejny etap w życiu i tyle.

 

Poza tym te kobiety, maja ograniczony czas a co za tym idzie, mniej okazji do poznania nowego, sensownego meżczyzny. Rzadziej maja tez seks jeśli nie maja stałego partnera.

Moze dlatego czasami po prostu szybciej dojdzie do zblizenia niz z kolejna niedostępna księżniczka.

 

I co z tego? Czy to znaczy, że ktoś jest lepszy lub gorszy?

 

 

Dlatego tez, jakies zakladanie z góry, że seks z samotna matka bedzie jakis 10razy inny lub lepszy niz z singielka jest wg mnie bledne tak samo jak jakies uważanie ich za “łatwy cel”. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, TheFlorator napisał:

Jesli dzialasz na kobietę i wice wersa to jest ogień w łóżku i tyle.

Jeśli nie, to nie.

A jak jesteś pewny na 100% że działasz na kobietę (to było widać) a ona i tak loda Ci nie zrobi? A jak jej to zaproponujesz to kłótnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, TheFlorator napisał:

jak jakies uważanie ich za “łatwy cel”. 

Nie zgodzę się z Tobą. Uważam, że kobieta z dzieckiem/dziećmi, obniża swoje wymagania co do partnera. Podobnie to się ma, jak coraz większym ich wiekiem.

9 minut temu, trop napisał:

A jak jej to zaproponujesz to kłótnia?

Jaki jest sens być z osobą, przy której nie spełniasz się w łóżku? 

Być dla samej ideii z kobietą i mieć mechaniczny prosty sex? Lipa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, Still said:

Nie zgodzę się z Tobą. Uważam, że kobieta z dzieckiem/dziećmi, obniża swoje wymagania co do partnera. Podobnie to się ma, jak coraz większym ich wiekiem.

W sumie racja, tak samo jak wygladem u kobiet.

 

Tak czy inaczej, ja tam je wszystkie kocham tak samo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, davidzior08 napisał:

teraz nie potrafię mimo wszystko z nią zakończyć znajomość.

Przepraszam za wulgarność, ale dlaczego niby? Srom i bycie bankomatem dla cudzych bąbli, ważniejsze od rozumu?

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Morfeusz napisał:

bycie bankomatem dla cudzych bąbli

Odpowiednie trzymanie ramy, wprowadzenie swoich zasad co do pieniędzy w LTR/LAT, i można żyć z taką damą. Pamiętaj, że w tym przypadku pani ma 1500 zł na dzieci, plus swoja wypłate.

To trochę zmienia sytuację.

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego idiotą? Jeżeli kobieta jest dla Ciebie miła, daje Ci dupy kiedy chcesz, pierze Twoje brudne gacie, gotuje smaczne zupy a przy tym wszystkim nie naciąga Ciebie na kasę i małżeństwo to w czym problem? Może fucktycznie znudziła Ci się albo zwyczajnie jesteś jeszcze za młody żeby utknąć w takiej relacji na stałe?

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, trop said:

jak jesteś pewny na 100% że działasz na kobietę (to było widać) a ona i tak loda Ci nie zrobi? A jak jej to zaproponujesz to kłótnia?

“Problem” nie raz opisywany na forum jak sam wiesz.
Nie mam na to dobrej odpowiedzi. Moze być x powodów:

1) religia

2) po prostu nie lubi tego

3) kojarzy jej się to z czyms “zboczonym”

4) ròżnica libido

5) pani nie czuje emocjonalnej więzi z toba aby się otworzyć na takie rzeczy

6) jakieś złe doświadczenia z poprzednich zwiàzkòw

7) trzyma to w zanadrzu jako “nagrodę” dla ciebie aby cię wytresować

8 ) muchy w nosie

9) ch wie co

10) itd itd

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.