Skocz do zawartości

Zerkanie na inne kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, fikakowo napisał:

 

Kobiety generalnie mogą tego nie zrozumiec bo patrząc na nie na ulicy rzadko widzę, że któraś się patrzy na jakiegos faceta i się nie dziwię bo 80% mężczyzn jest uznawana przez kobiety za nieatrakcyjnych. 

Oczywiście że się gapią! Mało tego, potrafią się zalotnie uśmiechać idąc ze swoim facetem za rękę. Często potrafią stanąć (na koncercie, przystanku czy w kosciele) czy usiąść (w knajpe, pociągu cz na plaży) obok przystojniaka ciągnąc za sobą swojego faceta! Co ciekawe faceci tych babek nie zdają sobie z tego sprawy.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kasownik napisał:

Oczywiście że się gapią! Mało tego, potrafią się zalotnie uśmiechać idąc ze swoim facetem za rękę. Często potrafią stanąć (na koncercie, przystanku czy w kosciele) czy usiąść (w knajpe, pociągu cz na plaży) obok przystojniaka ciągnąc za sobą swojego faceta! Co ciekawe faceci tych babek nie zdają sobie z tego sprawy.

 

 

 

Jest to prawda, też to zauważyłem. Jednak jeśli jest dobra relacja to myślę, że pani patrzy jedynie na swojego pana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, VasKes napisał:

Czołem bracia. Dosłownie wczoraj odbyłem w moich odczuciu ciekawą rozmowę ze swoją kobietą. Wszystko między nami jest świetnie, pod każdym względem. Rozmowa odbyła się jak zwykle w otwartej, zdrowej i pokojowej atmosferze. Do sedna. Kobieta zauważyła, że będąc z nią zerkam gdzieś ukradkiem na inne kobiety. Ja zupełnie szczerze mówiąc nigdy tego nie zauważyłem i moim zdaniem jest to coś chyba naturalnego, że gdzieś Ci ten wzrok ucieknie na inną. Dziewczyna mówi, że bardzo często zauważa jak faceci dosłownie wtuleni w kobietę przy fruwającyh przy nich motylach potrafią patrzeć jej się w piersi czy na tyłek... Bardzo często. Pytanie jest do facetów w stałych, poważnych, spełnionych związkach. Czy zdarza wam się będąc ze swoją kobietą patrzeć na inną. Zerknąć na nogi, wbić jakieś głębokie spojrzenie w oczy zupełnie nieświadomie? Czy jest to coś złego czy jest to jakoś wpisanie w naszą samczą naturę, że mimo iż jesteś całkowicie spełniony w związku twój wzrok i tak peleci na zgrabny tyłek w pobliżu?

 

Dla mnie to sygnał, że w waszym związku za jakiś czas coś się popsuje. Pamiętaj MGTOW kobieta długo oczekuje na jakiś "atak".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pfff patrzyłem, patrzę i patrzeć będę. Nie ona mi będzie mówić co mam robić. 

Patrzę i uśmiecham się pod nosem. Zero komentarzy z mojej strony. 

Ja jestem złośliwy, więc jak słyszę komentarz, aż tak ci się podoba? To odpowiadam, skąd kochanie, ty jesteś dla mnie najładniejsza i się szyderczo uśmiecham. 

 

Według mnie w związku cały czas toczy się gra o to kto dominuje, kto jest silniejszy. To się nigdy nie zmieni. 

Uciekanie głową od spojrzeń, bo co sobie pani pomyśli pokazuje, że obawiamy się reakcji partnerki. Facet nie może się bać swojej kobiety. 

Poza tym, one święte nie są i robią to samo. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, giorgio napisał:

 

 

Według mnie w związku cały czas toczy się gra o to kto dominuje, kto jest silniejszy. To się nigdy nie zmieni. 

Uciekanie głową od spojrzeń, bo co sobie pani pomyśli pokazuje, że obawiamy się reakcji partnerki. Facet nie może się bać swojej kobiety. 

Poza tym, one święte nie są i robią to samo. 

Tak jest baby nie są święte.

Związek to ciągła jakby walka o dominację.

Jako samiec naprawdę warto mieć jaja w relacjach z kobietą oraz w życiu :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, VasKes napisał:

Czy zdarza wam się będąc ze swoją kobietą patrzeć na inną.

Jak jestem ze swoją kobietą to tylko patrzę na inną.

Żartuję :P. Pewnie, że się zdarza. To pierwszy gówno-shit-test, który dostałeś do połknięcia. Ja mówię zawsze, że taka natura męska i nic z tym nie zrobię.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obcinam pięknę kobiety. Ale zdarzyło mi się że również moja kobieta zwróciła uwagę na urodę kobiety - ale ona piękna albo ale ma super tyłek? bo miała dystans do siebie

Ale Wiele razy widziałem spojrzenie kobiety , gdy była z swoim facetem w objęciach, pełnę obcięcie od stóp do głów.
A gdy wprowadziłem się na nowe mieszkanie i podjeżdzam nowym samochodem praktycznie każda młodsza się oglądała. One też to robią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem z jedną w termach, po saunie szliśmy do pokoju z tężnią, gdzie była wielka przeszklona ściana z widokiem na baseny, gdzie sporo ludzi przechodziło. Wziąłem krzesełko i się rozwaliłem przed tą szybką mówiąc do laski "chodź, poobczajamy fajne dupcie". O dziwo nie walnęła focha i sama wskazywała fajne laski, no chyba, że tylko udawała ;)

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@VasKes kompletnie normalne i zdrowe zachowanie.

Znalezione obrazy dla zapytania completely normal phenomenon

Mimowolnie zwracamy uwagę na osoby atrakcyjne. Potrzebujemy ułamku sekundy, aby stwierdzić czy ktoś się nam podoba.

 

W sieci jest multum filmów pokazujących, jak reagują kobiety na widok (bardzo) dobrze zbudowanych mężczyzn.

Śmiem twierdzić że lepiej kontrolujemy swoje zachowanie.

Znalezione obrazy dla zapytania horny reporter gif
 
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2020 o 17:16, leto napisał:
W dniu 9.01.2020 o 16:49, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

 

To tak jak ja :D Nie odpuszczę żadnego filmu gdzie gra np. Edward Norton

Ale ty raczej nie oglądasz tego filmu, ze względu na to żeby się podniecać jaki jest przystojny. Chyba ze zaszły jakieś zmiany w twojej orientacji o których nie słyszałem. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.