Skocz do zawartości

Czy Księżna Meghan robi sieczke w głowie Harremu?


Rekomendowane odpowiedzi

 Nauczy się koleszka, że jak masz wysoką pozycję społeczną, to z szlaufami nie wchodzi się w związki. Albo się nie nauczy, trafiając z deszczu pod sieczkarnię.

 

Jest cień szansy, że wywiad zbiera kwity na jego żonę. Bez jego wiedzy oczywiście, bo wiedzą,że to kukold i cały plan weźmie w łeb, gdy mu o tym powiedzą.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dla żadnej cizi bym nie oddał swoich tytułów czy dziedzictwa. Był zaślepiony może nie na darmo rodzina bączała o niej że jest taka i owaka. Zresztą po samych filmach (co z tego że taka ich "praca") I takich scenach nie przyjąłbym takiej do siebie. Zamiast się skupić na tym aby ród i monarchia nadal miała znaczenie na tym świecie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez kitu jednak, laska musiała nieźle obrabiać skoro nabrał się facet, który miał dostęp do najlepszych kobiet z racji swojego urodzenia. I ona jeszcze jest starsza od niego. Już teraz Megan kariery nie będzie musiała robić. Chyba, że sędziowie pojadą na fali Amber Heard i wyniuchają narcystyczną osobowość. Może byś śmiesznie, gdyby jednak nic nie dostała.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2020 o 20:18, Kim Un Jest? napisał(a):

A mnie ta cała familia bawi, a jeszcze bardziej mnie bawią Angole jarający się tą ich tradycją i walący podatki na utrzymanie... no właśnie, kogo? Pewnie znajdą się tacy co powiedzą, że to tradycja, że historia, że to tamto, ale w XXI wieku utrzymywać bandę pozerów zwaną dworem królewskim tylko po to, by wyglądali i sobie wygodnie żyli to dla mnie paranoja.

 

Jak widzę oczojebne nagłówki na głównych portalach: książę Harry jechał na koniu, Megan pokazała zdjęcie ze szkoły, William ma o 38 włosów mniej niż wczoraj, a księżna Kate wyglądała na bankiecie przechuj 3 miliardy dolarów to zastanawiam się czy od Średniowiecza naprawdę nastąpił taki rozwój ludzkości?

Co do tego. Jeśli rodzina królewska dalej by jakoś działała i pokazywała ludziom autorytet. Dbając w jakiś sposób o lud aby ich kochali taka zdrowa opozycja względem chorych rządów to nie miałbym nic przeciw. Coś w stylu mój król moja królowa czyli ktoś faktycznie komu bym mógł bić brawo za postawę i czyny a błękitna krew i historia z dziedzictwem to przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, I1ariusz napisał(a):

Panowie, bez kitu jednak, laska musiała nieźle obrabiać skoro nabrał się facet, który miał dostęp do najlepszych kobiet z racji swojego urodzenia. I ona jeszcze jest starsza od niego.

Ewidentnie chciał zrobić rodzinie królewskiej na złość, co mu nawet wyszło.

Teraz poczekamy jakie poniesie konsekwencje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2020 o 13:05, Mosze Red napisał(a):

1 Odseparować od rodziny, w tym wypadku królewskiej.

 

2 Zrezygnować z funkcji w rodzinie królewskie, żeby przestał cieszyć się szczególną ochroną brytyjskiego prawa.

 

3 Wyjechać i zamieszkać na stałe w USA.

 

4 Odseparować majątek męża od majątku rodziny królewskiej, najlepiej wytransferować go do USA (inwestycje w amerykańskie firmy, nieruchomości itp).

 

5 Po jakimś czasie przeprowadzić sprawę rozwodową w oparciu o prawo amerykańskie, ogolić męża z kasy.

 

6 Udzielać wywiadów/ wydać serię książek typu "Byłam księżną", "Brudne sekrety Królowej Elżbiety", "Rodzina królewska z drugiej strony", "Mee to, koszmar małżeństwa z Harrym" - ewentualnie wycisnąć kupę kasy za to, żeby skandalu nie robić, być może w formie sutej dożywotniej pensji na koszt korony brytyjskiej + przytulić jakieś tytuły na odchodnym.

 

I tak to będzie wyglądało, chyba że zrobią cwanej pani wypadek jak przegnie pałę.

 

Brzmi jak idealny plan :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.